جهانی موارد نزدیک به یک میلیون متحده وزن پایه پروازهای داخلی

هواپیمایی مسافری پیاده گذشته یک گروه از وزارت امنیت عمومی تگزاس سربازان دولت جورج بوش فرودگاه بین قاره ای در روز سه شنبه.

عکس: David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس

برخی از آخرین دهانه برای سفر در سراسر مرزها بسته به تعداد موارد گزارش شده از جدید کروناویروس جهان گسترده ای روش یک میلیون.

رئیس جمهور تهمت و گفت: او با توجه به زمین پرواز به و از شهرهای ایالات متحده است که ویروس نقاط داغ. ایالات متحده 216,722 موارد گزارش شده از کروناویروس که با وحشی با سرعت در سراسر جهان هدایت می شود در ابتدا با سفر جهانی.

شماره های ایالات متحده است که فقط تحت یک چهارم جهانی در مجموع 951,901 موارد و تقریبا دو برابر است که از آینده-بالاترین کشور ایتالیا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز—اگر چه تلفات و مرگ و بیماری ممکن است underreported وجود دارد و در کشورهای دیگر.

آخرین Coronavirus

  • 75,000 مورد جدید گزارش شده در سراسر جهان در روز چهارشنبه
  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر پایه پروازها به مقصد و از شهرهای ایالات متحده است که نقاط داغ
  • ایالات متحده پیشی 216,000 موارد تایید شده
  • نیوزیلند پرده یک برنامه است که اجازه می دهد ده ها هزار نفر از رشته اتباع خارجی به ترک

در مورد 75,000 جدید کروناویروس موارد ثبت شد شنبه, همان روز قبل از توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات تنظیم صحنه برای جهانی تعداد به شکستن یک میلیون جمعه.

جهان گسترده تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس بیش 48,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اسپانیا روز چهارشنبه گزارش داد 950 مرگ و میر در این کشور یکی از بزرگترین روز تلفات هل دادن کل آن گذشته 10,000 بسیاری در جهان پس از ایتالیا.

بوئینگ است که انتظار می رود به ارائه زود هنگام بازنشستگی و buyouts, West Virginia به تعویق انداختن اولیه آن و ملوانان پیاده یک ناو هواپیمابر ایالات متحده پس از نزدیک به 100 خدمه تست مثبت برای کوروناویروس. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

ژاپن یکی از رو به کاهش تعدادی از اقتصادهای بزرگ است که هنوز هم اجازه می دهد تا مسافران از اکثر نقاط جهان علاوه بر اروپا وارد خواهد شد از روز جمعه بان خارجی که اخیرا در ایالات متحده, کانادا و آسیا و آمریکای لاتین است. ژاپن وارد 206 موارد جدید در مارس 1, یکی از بالاترین روزانه برگه با سیاست گذاران و گفت های اخیر افزایش سریع می تواند با توجه به بازگشت مسافران از خارج از کشور.

هند که به حالت تعلیق پروازهای ورودی در 22 مارس و اعلام کرد در سراسر کشور مستند دو روز بعد ثبت 601 موارد جدید در مارس 1, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. است که نزدیک به سه گانه قبلی خود جدید-صورت رکورد به ارمغان می آورد و این کشور گزارش کل به 1,998.

سریع بسته شدن از بین المللی و داخلی مرزها را ترک کرده است هزاران نفر از مسافران سرگردان در مکان های دور افتاده به عنوان فرودگاه تعطیل و لغو پرواز شرکت های هواپیمایی.

نیوزیلند که ممنوع همه غیر ضروری سفر در داخل کشور هفته گذشته پس از دیدن یک هشدار دهنده افزایش عفونت پرده برداری کرد روز دوشنبه یک برنامه است که اجازه می دهد ده ها هزار نفر از اتباع خارجی به ترک گفته به کشور وزیر امور خارجه ، این برنامه به شما اجازه خارجی ها به فرودگاه و اگر آنها تایید پرواز کردن و اجازه می دهد تا دولت های خارجی به پروازهای چارتر را به شهروندان خود خانه.

نیوزیلند مقامات “نمی دانیم چقدر سخت است به نصف جهان دور از خانه در این بی سابقه تایمز” سفیر ایالات متحده اسکات براون گفت: در یک ویدیو ارسال شده در اوایل این هفته.

امارات که به حالت تعلیق خدمات مسافر در مارس 25, گفت: آن را دریافت موافقت به عمل تعداد محدودی از پرواز از پایگاه خود را در دبی شروع دوشنبه به بازگرداندن اعضای امارات متحده عربی’ بزرگ خارجی جامعه است.

مصریان خانه پرواز از خارج از کشور ملاقات کرده تنگناها در قاهره فرودگاه بین المللی و اتاق اتهامات در هتل ها که در آن آنها نیاز به ماندن در قرنطینه به مدت 28 روز. پس از اعتراض بیش هتل اتهامات رئیس جمهور عبد فتاح Al Sisi دستور دولت بنیاد خیریه به تحمل هزینه اسکان تمام عودت مصریان در قرنطینه.

مصریان فرود در قاهره گفت: آنها سرگردان در فرودگاه بیش از پنج شنبه ساعت قبل از گرفته شده برای هتل ها. “وجود افراد و کودکان در اینجا به طوری که آن را کاملا خسته کننده گفت:” مونا منیر, یکی از مسافران که نوشته شده یک ویدیو از انتظار مردم در صف. “کسانی از ما که نداشتیم coronavirus نیز ممکن است باید آن را برداشت و در حال حاضر.”

چین اولیه مرکز همه گیر شده است شل شدن داخلی محدودیت در سفر و کسب و کار به عنوان شيوع عفونت وجود دارد همچنان رسید. ملی کمیسیون بهداشت گفت: در کشور ثبت 90 موارد جدید یکشنبه, 52 که افرادی که گرفتار این ویروس در خارج از کشور. از روزانه مجموع 55 نفر تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

چین جلب توجه بین المللی برای سفارش تهاجمی مستندات از بخش های بزرگی از جمعیت آن پس از اپیدمی انفجار در مرکز شهر ووهان در ماه ژانویه است.

در نشانه ای از چگونه چین اقتصاد شروع به بهبود می یابند پس از آن مستندات شد سست در اواخر ماه گذشته دیجیتال-پرداخت غول Alipay روز پنجشنبه گفت که داده های خود را نشان داد فروش سلامت-و-زیبایی خدمات رسید 3,000% در 10 روز دوره منتهی به 27 مارس در مقایسه با گذشته 10 روز است. Alipay که توسط اجرا مورچه مالی گروه خدمات مالی وابسته Alibaba Group Holding Ltd. همچنین گفت که مصرف کنندگان چینی شده اند و هجوم آوردند به معاینات پزشکی در سلامت زنجیره ای همسو با راهنمایی که دوباره شروع عملیات در شهرهای بزرگ شده است.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

خیلی از بقیه جهان باقی مانده است در مستند با کارخانه ها بسته شده و خیابان ها و مغازه ها خالی و سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار است.

فرانسه با بیش از 24,000 coronavirus بیماران در بیمارستان های حمل و نقل بسیاری از کسانی که در حمایت از زندگی از لبه شرقی کشور منطقه سخت ترین ضربه این بیماری به دیگر مناطق و همسایه و آلمان و سوئیس و لوکزامبورگ.

در بلژیک است که ثبت نام بیش از 15,000 coronavirus موارد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر مقامات بهداشت گفت: رشد تایید عفونت وجود دارد به نظر می رسد کاهش دو هفته به یک ملی مستند. اوج بستری شدن در بیمارستان انتظار می رود در اوایل هفته آینده با یک قله در ویروس های مربوط به مرگ و میر پس از آن گفتند.

اسرائیل 71 ساله, بهداشت, وزیر, Yaakov Litzman آزمایش مثبت برای coronavirus و کار از خانه و دفتر خود خبر داد. وزارت بهداشت و درمان گفت: آن مدیر کل موشه نوار Siman-ترو رفت و به انزوا دلیل اخیر خود در تماس با آقای Litzman و ادامه خواهد داد به اجرا اسرائیل در پاسخ به این ویروس از یک اتاق مجهز به ویژه در سبا بیمارستان. همزمان با ثبت نام بیش از 6,200 موارد ویروس و 29 مرگ و میر.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رفت و به انزوا هفته گذشته پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای ویروس. او موفق به دریافت یک تست منفی در روز دوشنبه و چپ قرنطینه چهارشنبه شب اما جدا شده خود را دوباره در روز پنج شنبه پس از آقای Litzman مثبت تست. دو مرد به نظر می رسد با هم در یک کنفرانس رسانه های هشت روز پیش.

در شمال آفریقا و تونس گسترش در سراسر کشور مستند به مارس 19. الجزایر گسترش آن محدود مستند که در حال حاضر را پوشش می دهد 14 از 48 ولایت و طولانی مدت آن به مارس 19.

نوشتن به Phred Dvorak در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de