جهانی ضد نژادپرستی تظاهرات صورت ممنوعیت بیش ویروس نگرانی

سیدنی پاریس و بیروت و ژوهانسبورگ

استرالیا دادگاه طرفه با پلیس در حکم روز جمعه که یک زندگی موضوع اعتراض برنامه ریزی شده برای سیدنی به شمار بیش از حد خطر برای گسترش coronavirus و نمی توان برگزار شد.

هزاران نفر از مردم انتظار می رود به تجمع در استرالیا بزرگترین شهر بعد از ظهر روز شنبه به افتخار جورج فلوید و در اعتراض به مرگ بومی استرالیا در بازداشت است.

اما, New South Wales, دولت, دیوان عدالت Des Fagan حکومت رالی مجاز به مجمع عمومی. آقای Fagan گفت: او را درک رالی طراحی شده است که همزمان با حوادث مشابه در کشورهای دیگر است.

“من نمی کاهش اهمیت مسائل و هیچ یک را انکار آنها در شرایط عادی,” او گفت:. “هیچ کس منکر آنها که اما ما در حال صحبت کردن در مورد وضعیت بهداشت و درمان بحران است.”

در سیدنی در هوای تجمعات محدود به 10 نفر به 50 نفر می رفتن به مجالس ترحیم محل عبادت و رستوران ها و میخانه ها و کافه ها.

دولت برتر Gladys Berejiklian گفت: سازمان در ابتدا پیشنهاد کردند اما معترضان نمی تواند تضمین اجتماعی فاصله پروتکل می توان دنبال کرد.

“همه ما داده اند و خیلی سخت کار می کرد تا مطمئن شوید که ما در بالا از ویروس” خانم Berejiklian به خبرنگاران گفت:.

اوایل روز جمعه تظاهرکنندگان در پایتخت خاطر نشان کرد این کشور که نابرابری نژادی است نه آمریکا مسئله به تنهایی.

سازمان از کانبرا تجمع که جذب حدود 2000 نفر از تظاهر کنندگان دست از ماسک و ضد عفونی کننده دست. اکثر معترضان نگهداری توصیه می شود فاصله اجتماعی اما به خود جلب کرد نزدیک به شنیدن سخنرانی. مجامع عمومی محدود به 20 در کانبرا اما پلیس دخالت ندارد.

مدرسه, معلم, وندی Brookman عضو Butchulla مردم بومی استرالیا گفت: باید بپذیریم که بیش از 430 بومی استرالیایی کشته شده در بازداشت پلیس یا زندان در سه دهه گذشته.

“ما در اینجا به پرش بر روی ارابه موسیقی از آنچه که اتفاق افتاده در ایالات متحده” خانم Brookman گفت. “ما اینجا هستیم تا به صدای چه چیزی اتفاق می افتد به ما مردم بومی.”

یکی از معترضان نشانه ها به عنوان خوانده شده “من نمی توانم نفس بکشم” و جلب موازی بین آقای فلوید مرگ در ایالات متحده در مارس 25 و بومی استرالیا تجربه می کنند. این واژه در میان آخرین صحبت های آقای فلوید و همچنین یک بومی استرالیا, دیوید Dungay که در یک بیمارستان زندان در سال 2015 در حالی که مهار پنج سپاه پاسداران است.

در کره جنوبی ده ها تن با تجمع در مقابل سفارت آمریکا برای محکوم کردن آنچه که آنها به عنوان خشونت پلیس به سمت معترضان در آمریکا میگویند دولت کره جنوبی به صحبت علیه “تبعیض نژادی و خشونت دولتی” از آن خدا و تحت فشار قرار دادند برای قانون ضد تبعیض برای بهبود زندگی کارگران مهاجر مستند نشده خارجی ها و دیگر اقلیت ها.

“رییس جامعه مدنی توانمند ایستاده بود و در همبستگی با کره معترضان در گذشته ما در حال حاضر ایستاده در همبستگی با شهروندان در ایالات متحده گفت:” فعال Lee Sang-hyun با اشاره به کره جنوبی’ خونین مبارزات علیه دیکتاتوری نظامی است که حکومت این کشور تا اواخر دهه 1980 ،

برگزاری یک بنر که به عنوان خوانده شده “عدالت برای فلوید” بسیاری از معترضان عینک سیاه و برخی به ارمغان آورد گل به افتخار آقای فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده گردن خود را با یک زانو برای چند دقیقه در حالی که او التماس کرد برای هوا.

بزرگتر پیاده روی های برنامه ریزی شده در سئول در روز شنبه در اعتراض به آقای فلوید مرگ است.

پلیس ممنوع کرده اند یک برنامه ریزی تظاهرات علیه خشونت پلیس در پاریس در روز شنبه به دلیل سلامت اقدامات محدود کردن تجمعات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعتراض decrying نژادپرستی نظاممند و خواستار عدالت برای آقای فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس برنامه ریزی شده بود را در خارج از سفارت آمریکا.

اما در روز جمعه پلیس بخشدار Didier Lallement گفت: این تظاهرات “مجاز” از آنجا که virus اقدامات ایمنی “ممنوعیت هر گونه تجمع در فضای عمومی از بیش از 10 نفر است.” او با صدور دستور منع فلوید تظاهرات و دیگری اعتراض برنامه ریزی شده برای همان روز است.

آقای Lallement گفت: “علاوه بر این اختلالات به نظم عمومی است که این تظاهرات می تواند تولید … خطرات بهداشتی آنها می تواند باعث باقی می ماند مهم است.”

در همین حال گروه دولت اسلامی می گوید تظاهرات در سراسر ایالات متحده و پیامدهای coronavirus در کشورهای غربی خواهد شد و تضعیف این کشورها و منحرف کردن توجه خود را از کشورهای مسلمان ،

نظرات منتشر شده روز شنبه در سرمقاله خود در این گروه افراطی را آنلاین هفتگی روزنامه Al-Nabaa بودند آن برای اولین بار در تظاهرات در امریکا پس از مرگ هفته گذشته آقای فلوید در حالی که یک پلیس قرار داده و زانو را به گردن او.

Al Nabaa گفت: تظاهرات شده اند اتفاق می افتد در آمریکا پس از آن تاسیس شد اما در این سال “همزمان با اثرات منفی این بیماری همه گیر در اقتصاد کشور است.” Al Nabaa گفت: این بیماری همه گیر را تضعیف خواهد کرد “کافر متحده است.”

در هفته های اخیر شبه نظامیان گرفته اند استفاده از همه گیر برای راه اندازی حملات مرگبار در سابق خود را خلافت اسلامی ” در بخشهایی از عراق و سوریه است.

آفریقای جنوبی حزب حاکم می گوید که با راه اندازی یک “جمعه سیاه” مبارزات انتخاباتی در پاسخ به “قتل فجیع” آقای فلوید و “نژادپرستی نهادینه شده” در ایالات متحده, در خانه, در, چین و “هر جا که آن را ميپرورد.”

بیانیه ای توسط کنگره ملی آفریقا رئیس جمهور می گوید: Cyril Ramaphosa در شب جمعه به آدرس راه اندازی کمپین است که در تماس های مردم به پوشیدن لباس سیاه در روزهای جمعه در همبستگی.

کمپین همچنین به معنای برجسته کردن “مرگ و میر شهروندان به دست نیروهای امنیتی” در آفریقای جنوبی که یکی از ترین در جهان نابرابر کشورهای یک ربع قرن پس از پایان نژادپرستانه سیستم آپارتاید است.

“شیطان نژادپرستی همچنان سوختگی در روح ملت ما” ANC, بیانیه می گوید.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>