خطوط هوایی جهانی برای درخواست پول به عنوان دولت پرده امداد و نجات برنامه های

هواپیما های پارک شده در جاده اسفالته دارای سنگفرش در فرانکفورت. حامل اروپا را در بسیاری از راه های سخت تر شده اند آمار نسبت به آمریکا و همتایان.

عکس: kai pfaffenbach/ایسنا

دولت ها در سراسر جهان شروع به رول کردن یک درهم آمیخته از بسته نجات برای خود بیمار هواپیمایی, اما در برخی از موارد در حال حرکت و نه به اندازه کافی سریع به بافر کارگران صنعت از خرید اینترنتی از یک افت سریع در رزرو.

حدود یک میلیون نفر سفر و گردشگری مرتبط با شغل از دست رفته روزانه در سراسر جهان در شرکت های هواپیمایی و هتل کشتی کروز اپراتورها و شرکت در بالا و پایین این صنعت زنجیره تامین با توجه به لندن با دنیای سفر و گردشگری شورای. لابی گروه گفت: آن را در مذاکرات با 75 دولت در مورد پتانسیل برای کمک به این بخش به عنوان مسافران لغو سفرهای میان گسترش جهانی جدید کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده است تا به 50 میلیارد دلار اعتبار به شرکت های هواپیمایی بخشی از یک مقدار بزرگتر بسته محرک اقتصادی در حال مذاکره با قانونگذاران. وام با رشته های متصل, اگر, از جمله الزامات مورد نیاز برای ادامه خدمت در برخی از راه ها و محدودیت های اجرایی پرداخت غرامت تا زمانی که بازپرداخت وام ها, The Wall Street Journal گزارش این هفته است.

مرتبط

  • سنا پرداخت می شود-ترک لایحه برای مبارزه با بیماری همه گیر تبدیل می شود به دولت طرح محرک (مارس 18 سال 2020)
  • شرکت های هواپیمایی به دنبال 50 میلیارد دلار Coronavirus بسته کمک (مارس 16 سال 2020)

آمریکایی حامل را قطع کرده و ظرفیت افزایش سرمایه و به دنبال کاهش هزینه های شدید مانند مرخصی بدون حقوق. حامل اروپا در راه های بسیاری شده اند سخت تر ضربه با آمریکا ممنوعیت سفر در محل برای غیر شهروندان که از اروپا هدف قرار دادن دو سوی اقیانوس اطلس پرواز و یک سری جداگانه مرز بسته شدن در قاره کوبیدن قاره سفر می کند.

دویچه لوفت هانزا AG این قاره بزرگترین شبکه حامل را قطع کرده است 95 درصد از پروازهای با توقف عملیات به طور کامل در چند تا از آن گروه شرکت های هواپیمایی. اروپایی ارزان فروشان Ryanair منابع PLC و easyJet PLC را نشان داد قصد دارد به زمین تقریبا تمام پرواز.

لوفت هانزا گفته است که در مذاکرات با دولت آلمان و دیگران در مورد نقدینگی گزینه های. اوایل روز جمعه وزیر اقتصاد آلمان گفت: دولت می تواند گام در به خرید سهام از شرکت های بزرگ مانند لوفت هانزا برای کمک به آنها را از طریق رکود

دولت ایتالیا گفته است که آماده است برای ملی پرچم حامل Alitalia آبگرم که تلاش کرده است برای سال ها به عنوان بخشی از یک مجموعه گسترده ای از اقدامات اضطراری.

در برخی موارد دور اولیه از کاهش هزینه نشده است به اندازه کافی برای دفع بیشتر furloughs و دردناک کاهش به پرداخت. بریتیش ایرویز مالک بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه SA برش خلبان پرداخت 50% در علاوه بر این به دو هفته از مرخصی بدون حقوق اجباری با توجه به یک فرد آشنا با این طرح است.

Virgin Atlantic, the trans-Atlantic حامل تا حدودی متعلق به Delta Air Lines , Inc., درخواست کارکنان را به هشت هفته از مرخصی بدون حقوق بیش از دو ماه آینده. آن را نیز ارائه کارکنان داوطلبانه قطع بسته است. حامل خواسته است تا آنجا که £7.5 میلیارد دلار ($8.8 میلیارد دلار) در دسترس به انگلستان هواپیمایی.

اسکاندیناوی حامل SAS AB ارائه شده ترکیبی از سه میلیارد کرون کرون (290 میلیون دلار) در اعتبار تضمین های سوئد و دانمارک است. نروژ ارائه شده است 6 میلیارد کرون نروژی ($540 میلیون دلار) بسته بندی برای حمل. فنلاند ارائه €600 میلیون دلار ($644 میلیون دلار) وام تضمین Finnair Oyj.

زودتر جمعه نیوزیلند ارائه شده ملی خود حامل Air New Zealand, a $510 میلیون وام به شرط این که آن را تعلیق آن سود سهام. استرالیا گفت: این امر صرف $421 میلیون (میلیارد و 715 میلیون دلار) در هزینه ها و هزینه حامل آن از جمله برای خطوط هوایی کوانتاس با مسئولیت محدود.

در چین شرکت های هواپیمایی شده است از دریافت یارانه به عمل پروازها در تلاش برای نگه داشتن برخی از راه. HNA گروه شرکت ، که در عمل و صاحب سهام در یک سری از خطوط هوایی به طور موثر bailed ماه گذشته (فوریه. 29) محلی Hainan استانی دولت, و آن را یکی از اولین شرکت های بزرگ قربانیان coronavirus.

برخی از کشورهای اروپایی ابقاء مرزهای ملی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در منطقه است. محصولات و تجهیزات پزشکی در حال حاضر مجاز از طریق, اما چک که منجر به صف های طولانی تشکیل امتداد مرز. عکس: عجیب و غریب اندرسن/گتی ایماژ

نوشتن به بنیامین کاتز در ben.katz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو