گلاکسو سانوفی تیم برای Coronavirus واکسن

اما Walmsley مدیر اجرایی گلاکسو که دارای تخصص در توسعه مواد تشکیل دهنده است که افزایش پاسخ ایمنی به واکسن.

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شرکت سانوفی SA و گلاکسو PLC در حال پیوستن به نیروهای خود را برای توسعه یک coronavirus واکسن در یک همکاری است که—اگر موفق—می تواند پمپ کردن صدها میلیون دوز دوم نیمی از 2021.

مشارکت—برای اولین بار بین دو عمده شرکت های دارویی برای مبارزه با بیماری همه گیر—به ارمغان می آورد با هم تلاش های موجود در مواد مخدر غول. آن را به ترکیب شرکت سانوفی کار احیای یک کنار گذاشته سارس واکسن با گلاکسو تخصص در حال توسعه “کمکی” و یا مواد تشکیل دهنده است که افزایش پاسخ ایمنی به واکسن.

این همکاری به دنبال دور زدن یک مانع بزرگ در مواجهه با ده ها تن از تلاش در راه علمی در آزمایشگاه و راه اندازی: کمبود ظرفیت تولید است که می تواند به شدت محدود کردن تعداد افرادی که می توانند دریافت هر گونه واکسن.

این شرکت ها می گویند خود را در ترکیب ظرفیت تولید به علاوه پتانسیل کمکی به کاهش دوز واکسن مورد نیاز هر بیمار بدان معنی است که آنها به سرعت می تواند تا سطح شیب دار تولید اگر نامزد خود موفق است. گلاکسو بزرگترین واکسن ساز در جهان با درآمد و سانوفی, چهارمین, می گویند آنها می تواند تولید صدها میلیون دوز واکسن در نیمه دوم سال آینده.

“مزایای ما هر دو مقیاس در تولید گفت:” گلاکسو اجرایی اما Walmsley. “این هر دو ثابت شده همه گیر فن آوری های که آیا آنها آنتی ژن [پروتئین است که بر اساس سانوفی را واکسن] یا ما کمکی.”

خانم Walmlsey گفت گلاکسو را همه گیر کمکی قادر به چهار برابر تعداد دوز واکسن آن می تواند تولید برای همه گیری آنفولانزای H1N1 در سال 2009. در ضمن شرکت سانوفی را واکسن مبتنی بر فن آوری در حال حاضر مورد استفاده در آن مورد تایید واکسن آنفولانزا.

هنوز با چالش های در حال توسعه موفق واکسن معنی گلاکسو و شرکت سانوفی—مثل همه واکسن توسعه دهندگان—صورت شیب دار شانس. به طور معمول طول می کشد حدود یک دهه به توسعه یک واکسن جدید با کمتر از یک در 10 نامزد برای اثبات خود را در آزمایش های بالینی. تا کنون هیچ مورد تایید واکسن و یا درمان برای Covid-19.

“شروع با ثابت همه گیر فن آوری قطعا بهبود می بخشد شانس” گفت: Roger کانر که منجر گلاکسو را واکسن ها و کسب و کار. “جهان می خواهد برای دیدن تایید است که این چالش در حال حل شد اما با همه تحقیقات وجود دارد خطر درگیر با این.”

این شرکت فاش نمی, شرایط تجاری همکاری های خود است.

مربوط تصویری

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

گلاکسو و سانوفی تاخیر برخی از بازیکنان کوچکتر در مبارزه با کروناویروس. مدرن , Inc. در حال حاضر در حال تست آن واکسن در انسان و واکسن در راه در دانشگاه آکسفورد است که شروع به آزمایش های انسانی در عرض چند هفته. گلاکسو و سانوفی خود را می گویند واکسن باید در رسیدن به این مرحله در نیمه دوم سال 2020 است.

گلاکسو و سانوفی نیز همکاری با شرکت های کوچکتر برای مبارزه با ویروس. گلاکسو ارائه کمکی به چند گروه از جمله شبدر بلجس چینی زیست فناوری در حال توسعه یک واکسن. شرکت سانوفی در حال کار با ترجمه زیستی ایالات متحده مبتنی بر زیست فناوری در یکی دیگر از پتانسیل واکسن.

گسترش سریع Covid-19 سراسر جهان به این معنی است که حتی اگر گلاکسو و سانوفی می تواند به توسعه و مقیاس یک محصول به سرعت آنها بعید است که قادر به دیدار با واکسن جهانی تقاضا است.

“جهان در حال رفتن به نیاز به چند واکسن برای مقابله با مقیاس و برخی در حال رفتن به شکست طریق فرآیند توسعه گفت:” آقای کانر. “چند عکس در هدف است دقیقا به روش درست و در سراسر فناوری به عنوان به خوبی.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به دنیس رولاند در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im