سقف شیشه ای قوانین: آمریکا نمی خواهد که یک زن رئیس جمهور

سناتور ماساچوست و سابق دانشگاه هاروارد قانون پروفسور الیزابت وارن اتحاد خارج شد دموکراتیک اولیه پس از فاجعه سه شنبه. بسیاری از اواخر شب تلویزیون قرار دادن انگشت خود را مستقیما بر آنچه رفت را اشتباه برای نامزد بود که یک بار frontrunner. برای مثال جیمی کیمل تلفظ است که در وجود او تجربه او سابقه و مهارت های خود را در بحث آمریکایی ها تصمیم گرفته بود او فقط نمی آنچه آنها واقعا به دنبال یک رئیس جمهور است که آلت تناسلی مرد.

دموکرات ها آغاز شده و تعدادی از زنان رقابت برای شانس خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری اما در حال حاضر محدودتر هم زمینه را به دو. تبعیض جنسی ممکن است تنها توضیح در اینجا اما مطمئن است که یک مسئله مهمی است. در بیش از 230 سال آمریکایی ها هرگز تا کنون انتخاب یک رئیس جمهور زن. نیست و همه چیز در طول قرن ها تغییر? البته. یک نظرسنجی در سال گذشته متوجه شد که 74 درصد از دموکرات ها و مستقل ادعا می کنند به راحتی با یک زن در دفتر بیضی اما تنها 33 درصد می گویند همسایگان خود را به طور مشابه به پذیرش. بنابراین در استفاده از electability استعاره در برابر وارن رای دهندگان که نمی ادعا یک دیدگاه سنتی از نقش های جنسیتی هنوز هم می توانید همراه با آن خوش.

برای بسیاری از زنان حرفه ای استانداردهای دوگانه است که وارن را تجربه کرده است حلقه درست است. اما فراموش نکنید که این کودکان است. وارن خودش یکی از سخت ترین چیز در مورد خروج همه کسانی که انگشت کوچک-وعده به تمام کسانی که دختران کوچک را که در حال رفتن به باید صبر کنید چهار سال است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im