کارگران ضد عفونی کردن همکار در ووهان. مقامات بهداشتی در حال جستجو برای یک درمان برای عفونت کروناویروس. عکس: چین روزانه cdic/ایسنا

Gilead Sciences , Inc. گفت: در روز جمعه که آن را تا به حال ارائه شده دوز تجربی داروی ضد ویروسی به پزشکان برای درمان اورژانس تعداد کمی از بیماران آلوده به کروناویروس جدید.

جلعاد مستقر در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, نیز گفت: این رسمی توافق با مقامات چینی برای انجام یک کارآزمایی بالینی این دارو remdesivir در بیماران مبتلا به کوروناویروس.

مقامات بهداشتی شده اند جستجو برای درمان چین عفونت کروناویروس که عدم تایید دارو و یا واکسن. چند داروسازان باید گفت که آنها در حال تلاش برای توسعه یک واکسن است که می تواند در جلوگیری و درمان عفونت.

محققان امیدوار به مطالعه چه جلعاد را remdesivir و سایر آنتی ویروسها می تواند کار به عنوان درمان.

مرتبط

  • داروسازان با عجله به توسعه واکسن علیه ویروس, چین
  • ویروس در چین بخشی از یک تهدید در حال رشد
  • ایالات متحده برای اولین بار مورد گزارش مرگبار ووهان ویروس
  • ایالات متحده داروسازان کشتی درمان به چین به دنبال درمان Coronavirus

بر خلاف برخی از دیگر آنتی ویروسها در حال بررسی جلعاد مبارزه با مواد مخدر نیست تایید شده برای استفاده در انسان توسط تنظیم کننده در ایالات متحده و یا بین المللی. تایید نشده مخدر هستند گاهی اوقات به استفاده قرار داده و یا در تست در شرایط اضطراری زمانی که مقامات بهداشتی معتقدند که این دارو می تواند به بیمار کمک کند که در غیر این صورت عدم درمان مناسب و خوبی.

به طور جداگانه با مواد مخدر اجرا شد آلوده بیمار در واشنگتن محققان در گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان در روز جمعه. این مرد 35 ساله در حال سفر به ووهان چین شهر که در آن شیوع آغاز شده و پس از بازگشت به آمریکا اولین کسی بود که در کشور به تست مثبت برای چین coronavirus.

بیمار داده شد remdesivir در هفتمین روز از بستری Jan. 26 و روز بعد بیمار بالینی بیماری بهبود یافته است. به عنوان Jan. 30 بیمار همچنان در بیمارستان بستری است اما “همه علائم را حل کرده اند به غیر از سرفه است که کاهش در شدت” محققان نوشت.

او در روز تحت درمان قرار گرفت با جلعاد داروی بیمار تب رسیده 39.4 درجه سانتیگراد (102.9 درجه فارنهایت). روز بعد از آن کاهش یافته و به 37.3 درجه سانتیگراد (99.1 درجه فارنهایت) کاهش یافته و به محدوده نرمال در طول روز پس از آن مقاله گفت.

“قبل از درمان او تب بالا و گرفتن مریض تر” جورج دیاز بیمار حضور پزشک در پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای اورت گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه. “پس از درمان او کاهش تب و دیگر نیاز به اکسیژن. ریه های خود پاک و او به طور کلی به احساس بهتر است.”

دکتر دیاز هشدار داد که این دارو باید مورد مطالعه در آزمایش های بالینی برای تعیین اینکه آیا آن است که یک درمان موثر برای coronavirus.

یک جلعاد سخنگوی کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از بیماران در حال دریافت دارو و یا جایی که آنها بر اساس. در آزمایش های بالینی از بیماران ابولا, این دارو کمتر موثر تر از رقیب درمان است. در مطالعات حیوانی این دارو کمک کرد کاهش بیماری های ریوی در موش های مبتلا به سندرم تنفسی خاورمیانه, یک coronavirus شناخته شده به عنوان MERS.

نوشتن به جوزف واکر در joseph.walker@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو