جلعاد را افزایش می دهد 2020 سود چشم انداز در Remdesivir تقاضا

جلعاد گفت: این انتظار به فروش یک میلیون تا 1.5 میلیون درمان دوره از remdesivir در نیمه دوم سال است.

عکس: Jason هنری برای وال استریت ژورنال

Gilead Sciences , Inc. مطلا کردن -0.93% انتظار دارد فروش آن Covid-19 دارو remdesivir برای کمک به بلند کردن کامل آن در سال درآمد تا آنجا که $2.8 میلیارد دلار در سال 2020 جبران تاثیر منفی این بیماری همه گیر در برخی از داروهای دیگر.

این شرکت biopharmaceutical شروع به فروش remdesivir یک داروی ضد ویروسی نشان داده شده است برای کمک به سرعت بازیابی بار در بیمارستان بستری Covd-19 بیماران در ماه جولای. آن روز پنجشنبه گفت: این انتظار به فروش یک میلیون تا 1.5 میلیون درمان دوره های آموزشی در نیمه دوم سال است.

رئیس تجاری افسر یوهانا مرسیه گفت: تامین فشار به دلیل اختلال در عرضه جهانی زنجیر بود شروع به سهولت.

در اوایل اکتبر “ما باید در یک محل که در آن عرضه جهانی ملاقات و تقاضای جهانی,” خانم مرسیه گفت: در تماس با تحلیلگران پس از شرکت در گزارش سه ماهه دوم نتایج مالی.

جلعاد تلاش کرده است برای دیدار با تقاضا برای remdesivir به دلیل مواد مخدر را پیچیده فرآیند تولید و عرضه زنجیره ای slowdowns ناشی از همه گیر مستندات.

جلعاد اتهامات در مورد $3,120 هر بیمار در آمریکا و حدود 2,340 هر بیمار در اروپا و دیگر کشورهای توسعه یافته است.

این شرکت گفت: این شرکت انتظار دارد که آن سال 2020 درآمد در یک محدوده از $23.3 میلیارد دلار به 25 میلیارد دلار از آن راهنمایی های قبلی 21.8 میلیارد دلار 22.2 میلیارد دلار است.

این شرکت نیز مطرح شده چشم انداز خود را برای تعدیل سود عملیاتی که آن را در حال حاضر انتظار دارد که در یک محدوده از $10.7 میلیارد دلار به 13 میلیارد دلار از آن راهنمایی های قبلی از $10.1 میلیارد دلار به 10.8 میلیارد دلار است.

اوان Seigerman یک تحلیلگر با کردیت سوئیس گفت: جلعاد را تجدید نظر درآمد طرح به احتمال زیاد طلب بخشایش بالقوه remdesivir فروش این سال است. پس با در نظر گرفتن برآورد 1 میلیارد دلار به 2.5 میلیارد کاهش فروش این شرکت محصولات دیگر جلعاد را هدایت نشان می دهد که remdesivir فروش را در طیف وسیعی از 3 میلیارد دلار به 4.5 میلیارد دلار در سال 2020 آقای Seigerman گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

Covid-19 اختلال در روال مراقبت های بهداشتی کاهش فروش حدود 500 میلیون دلار در نیمه اول سال 2020 مدیران شرکت خبر داد. این شرکت گفت: کاهش بازدیدکننده داشته است دکتر پایین آورده تعداد بیماران جدید شروع برخی از داروها از جمله داروی ضد ویروس Biktarvy و درمان پیشگیرانه Descovy که می تواند به جلوگیری از آلودگی جدید به HIV. اما به طور کلی تقاضا برای مواد مخدر هنوز هم قوی است.

جلعاد چرخش به ضرر در سه ماهه دوم رانده شده توسط هزینه های مربوط به خرید خود را از شرکت زیست فناوری چهل و هفت Inc. و تحقیق و توسعه برای remdesivir. این شرکت گفت: هزینه های بیش از دو برابر در سه ماهه برای $8.13 میلیارد دلار پیشی درآمد داشت. هزینه های بالاتر بودند تا حد زیادی مربوط به آزمایش های بالینی و تولید سطح شیب دار تا هزینه های مربوط به remdesivir.

به طور کلی جلعاد گزارش از دست دادن $3.34 میلیارد دلار یا $2.66 یک سهم در مقایسه با یک سال قبل سود $1.88 میلیارد دلار یا $1.47 یک سهم. بر اساس تنظیم سود کاهش یافت و به $1.11 به اشتراک بگذارید. درآمد کاهش یافت 10 ٪ به $5.14 میلیارد دلار است.

تحلیلگران بررسی FactSet انتظار از دست دادن 69 سنت یک سهم و یا تعدیل سود $1.44 در $5.29 میلیارد دلار در سال درآمد.

این شرکت داروسازی هشدار داده بود که در حدود $200 میلیون دلار فروش کرده بود نقل مکان کرد و به مارس چهارم در درجه اول در ایالات متحده به عنوان مشتریان مواجه نگردند تا در تجویز دارو در این بیماری همه گیر.

فروش دارو HIV Biktarvy که بیش از دو برابر در ماه مارس سه ماهه, افزایش 44% به 1.6 میلیارد دلار در سه ماهه دوم.

مربوط تصویری

دانشمندان در حال کار در سرعت فوق العاده خطرناک به توسعه یک واکسن موثر برای coronavirus. هدف نهایی: به نقصان به اندازه کافی از جمعیت جهان را برای رسیدن به گله ایمنی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

نوشتن به جوزف واکر در [email protected] و ماریا Armental در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im