جلعاد شتاب تولید تجربی Coronavirus مواد مخدر

جلعاد اجرایی دانیل o’day گفت: این شرکت قادر به کوتاه شدن زمان مورد نیاز برای ساخت مواد مخدر از حدود یک سال به شش ماه است.

عکس: کوین Dietsch/زوما پرس

Gilead Sciences , Inc. ramped تا تولید آن تجربی coronavirus مواد مخدر است که دیده می شود تقاضا در میان افزایش موارد در سراسر جهان است.

در داروسازی روز شنبه گفت که در حال حاضر 1.5 میلیون فرد دوز مواد مخدر آن remdesivir در دست یک مقدار است که می تواند به اندازه کافی به عرضه بیش از 140,000 بیماران.

جلعاد که نمی خواهد مسئول برای عرضه است, ساخت این دارو در دسترس از طریق آزمایش های بالینی و برنامه های ویژه ای است که اجازه می دهد تا پزشکان و بیمارستان ها به درخواست برای دسترسی به. این شرکت گفت: آن را نمی خواهد مسئول برای 1.5 میلیون دوز حتی اگر remdesivir تایید شده است برای درمان Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

افزایش عرضه خواهد شد کمک به پرورش شهرستان, کالیفرنیا.-بر اساس شرکت جلب رضایت بیشتر از تقاضا از محققان آزمایش این دارو و همچنین از بیماران و پزشکان و بیمارستان ها از جان گذشته برای درمان.

“ما ارائه منابع موجود بدون پرداخت هزینه حق است و چیزی که به انجام به منظور تسهیل دسترسی بیماران به سرعت به عنوان امکان پذیر است و در به رسمیت شناختن عمومی اورژانس ناشی از این بیماری همه گیر” جلعاد اجرایی دانیل o’day گفت: در نامه ای ارسال شده در وب سایت این شرکت.

توسط اکتبر جلعاد با هدف تولید به مقادیر کافی از مواد مخدر به ارائه درمان به بیش از 500,000 نفر و این شرکت گفت که امیدوار است به اندازه کافی دوز برای یکی دیگر از 500,000 بیماران تا پایان سال 2020 است.

Gilead Sciences گفت: این repurposed برخی از شرکت گیاهان ساخته شده است که دیگر مواد مخدر به تمرکز بر روی تولید remdesivir.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

هیچ دارو و ثابت شده است به کار در برابر Covid-19 بیماری ناشی از ویروس و هیچ کدام تایید شده برای یک استفاده کنید. عدم درمان اثبات شده باعث شده است تا بيماران را امتحان کنید antimalaria مواد مخدر و دیگر مواد مخدر مظنون به کمک به از خط خارج ویروس.

داروسازان به طور معمول یک مقدار از یک داروی آزمایشی است که فقط به اندازه کافی برای عرضه محققان آزمایش عامل است. به عنوان درخواست از Covid-19 بيمار رسید اما جلعاد ratcheted تا تولید.

آقای o’day گفت: این شرکت گرفته بود چند قدم برای سرعت بخشیدن به تولید از جمله repurposing برخی از شرکت گیاهان ساخته شده است که دیگر مواد مخدر به تمرکز بر روی تولید remdesivir. این شرکت قادر به کوتاه شدن زمان مورد نیاز برای ساخت مواد مخدر از حدود یک سال به شش ماه, او گفت:.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

جلعاد دیرین ساز آنتی ویروس و مواد مخدر و توسعه remdesivir برای درمان ابولا, اما آن را ثابت کمتر موثر از برخی از داروهای دیگر.

در حالی که محققان مطالعه remdesivir ایمنی و اثربخشی در برابر Covid-19, جلعاد ارائه شده است remdesivir به بیماران منحصر به فرد از بسیاری از قادر به ثبت نام در آزمایش های بالینی که در حال تست مواد مخدر. اما این شرکت تلاش کرده است به نگه دارید تا با تمام درخواست ها.

به منظور بهبود دسترسی این شرکت در هفته گذشته گفت: این امر باید پزشکان و بیمارستان ها را درخواست گروه از بیماران نیاز به استفاده از مواد مخدر است. جلعاد گفت: این امر در نظر گرفتن تنها فردی درخواست برای زنان باردار و کودکان است.

این شرکت گفت که در حال حاضر عرضه remdesivir به بیش از 1700 بيمار تحت اولیه آن برنامه و بازنگری شده برنامه هفته گذشته اعلام کرد.

گسترش جهانی
مکان های سفارش داده شده از کل عفونت های گزارش شده
جدید روزانه موارد تایید شده

منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به آنا وایلد Mathews در [email protected] و Jonathan D. Rockoff در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>