Ghislaine ماکسول متهم اپستاین حلقه جنسیت عمل بازداشت

انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول دستگیر شد توسط FBI در روز پنج شنبه به اتهام او کمک کرد تا تهیه زیر سن قانونی شرکای جنسی برای سرمایه جفری اپستاین.

کیفرخواست عمومی گفت: خانم ماکسول که زندگی سال با آقای اپستاین و مکرر خود را همراه سفر خود را در سفر در سراسر جهان تسهیل آقای اپستین جنایات توسط “کمک به اپستاین به استخدام و داماد و در نهایت سوء استفاده از” دختران جوان 14. همچنین گفت که او در شرکت و سوء استفاده جنسی.

آقای اپستاین کشته های خود را در یک فدرال بازداشتگاه در نیویورک در تابستان گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

خانم ماکسول تا سال متهم شده است توسط بسیاری از زنان از استخدام آنها را به آقای اپستاین ماساژ, که در طی آن تحت فشار بودند و به جنسیت. کسانی که اتهامات تا به حال هرگز منجر به اتهامات جنایی.

خانم ماکسول دستگیر شد در نیوهمپشایر که اف بی آی گفت: آن را به حال شده است با نگه داشتن زبانه ها در او.

“اخیرا ما آموخته است که او تا به حال slithered دور به یک زرق و برق دار ملک در نیوهمپشایر در ادامه به یک زندگی از امتیاز در حالی که قربانیان خود را زنده با ضربه وارده بر آنها سال پیش” ویلیام Sweeney, دستیار مدیر مسئول FBI در نیویورک گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

کیفرخواست شامل فقره توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی اعمال, ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی و دو فقره دروغ.

“ماکسول دروغ به این دلیل که حقیقت همانطور که گفته شد تقریبا غیر قابل بیان” Audrey اشتراوس اقدام آمریکا وکیل در منهتن در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

او به نام از اتهامات عنوان شده علیه خانم ماکسول یک “prequel” به اتهامات دادستان آورده تابستان گذشته علیه آقای اپستاین.

پیام ارسال شد پنج شنبه به چندین آقای ماکسول وکلای مدافع به دنبال نظر. او قبلا بارها و بارها تکذیب تخلف و نام برخی از ادعاهای او را در برابر “مطلق زباله.”

در میان پر شور ترین اتهامات یک ادعا توسط یکی اپستاین قربانی ویرجینیا رابرتز Giuffre که خانم ماکسول مرتب برای او به داشتن رابطه جنسی با بریتانیا پرنس اندرو در لندن خانه شهری. خانم Giuffre تقویت اتهامات او را با یک عکس از شاهزاده اندرو و خانم Giuffre که او گفت:, گرفته شده در آن زمان است.

شاهزاده اندرو را رد داستان او و خانم ماکسول گفت: در یکی از رسوب که خانم Giuffre بود “کاملا دروغ است.”

او ذکر نشده بود با نام در کیفرخواست و اتهامات پوشش خانم ماکسول ارتباط با آقای اپستاین تنها در دوره از سال 1994 از طریق 1997 یک دوره قبل از خود را متهم به برخورد با خانم Giuffre در سال 2001.

خانم استراوس گفت: او را “خوش آمدید شاهزاده اندرو در آینده به بحث با ما” اما جواب نداد سوال بیشتر مربوط به این اتهامات و شاهزاده اندرو.

براد ادواردز یک وکیل است که نشان دهنده خانم Giuffre و چند تن دیگر اپستاین قربانیان گفت: مشتریان خود رها شدند با اتهامات عنوان شده علیه.

“امروز یک روز بسیار خوب,” او گفت:.

کیفرخواست متمرکز آقای اپستاین را به اتهام سوء استفاده از سه خاص دختران در منهتن عمارت و دیگر اقامت در پالم بیچ فلوریدا; سانتافه جدید مکزیک و لندن است. نام خود را نمی شد نشان داد در دادگاه براده.

کیفرخواست آینه بسیاری از ادعا می کند که قبلا ساخته شده در دعاوی مدنی علیه خانم ماکسول و گفت او را “جلب و داماد” جزئی دختران با درخواست آنها در مورد زندگی خود را, مدارس خود و خانواده خود را.

“از طریق این فرایند خانم ماکسول و آقای اپستاین ترغیب قربانیان به شرکت در فعالیت جنسی با آقای اپستاین. در برخی موارد خانم ماکسول بود و در حال حاضر برای شرکت در سوء استفاده جنسی از جزئی قربانیان” کیفرخواست گفت.

کیفرخواست گفت: خانم ماکسول بارها و بارها دروغ گفته زمانی که سوال در مورد رفتار او. آن را می گوید او مرتکب دروغ در سال 2016 در یک رسوب در طرح دعوی در دادگاه مدنی با انکار دانش آقای اپستاین طرح برای جذب دختران زیر سن قانونی.

در زمان جنایات رخ داده است خانم ماکسول بود در یک رابطه صمیمی با آقای اپستاین و همچنین پرداخت شده توسط او برای مدیریت خواص مختلف با توجه به کیفرخواست که شامل یک عکس از آقای اپستاین با بازوی خود را در اطراف خانم ماکسول و سر خود را nuzzling او.

آقای اپستاین در ابتدا مورد بررسی در فلوریدا و التماس کرد گناه را به اتهامات عنوان شده علیه دولت در سال 2008 است که اجازه داده او را به اجتناب از طولانی حکم زندان. او آزاد بود کمی پس از یک سال در زندان است.

در آن زمان دادستان فدرال در فلوریدا امضا کردن توافق در ابتدا در زمینه راز که منع دولت فدرال از شارژ “هر بالقوه co-توطئه گران از اپستاین.” الکساندر Acosta, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کار, منشی, استعفا داد و در سال گذشته پس از آمدن زیر آتش برای نظارت بر این توافق زمانی که او در آمریکا وکیل در میامی.

جفری برمن سابق آمریکا وکیل در منهتن استدلال کرد که دادستان فدرال در نیویورک بودند زیرا که توافق در آورده و جارو کیفرخواست علیه آقای اپستاین. آقای برمن قول داد برای ادامه به دنبال عدالت برای آقای اپستین قربانیان حتی پس از سرمایه مرگ بود اما به طور ناگهانی اخراج ماه گذشته.

خانم ماکسول کیفرخواست جشن گرفته شد توسط وکلای برخی از آقای اپستین شاکیان.

جنیفر Araoz یک زن که می گوید آقای اپستاین raped او در نیویورک عمارت در سال 2002 زمانی که او 15 گفت: او می ترسید سرمایه را حلقه ای از توطئه گران برای سال.

“در حال حاضر که حلقه گرفته شده است, من می دانم که من نمی تواند صدمه دیده است دیگر,” خانم Araoz در حال حاضر 33 در بیانیه ای گفت:. “روز به روز من باید منتظر اخبار ماکسول که دستگیر شده و پاسخگوی اعمال او است. دستگیری او یک گام در این جهت و آن را واقعا بدان معنی است که سیستم عدالت را فراموش نمی کند در مورد ما.”

اسپنسر T. Kuvin که نشان دهنده برخی از زنان گفت: خانم ماکسول بود “امیدوارم بود که برای اولین بار از بسیاری از شرکت های توطئه گران را به صورت عواقب ناشی از این وحشتناک جنایات است.”

خانم ماکسول توصیف شد در یک طرح دعوی در دادگاه توسط یکی دیگر از اپستاین قربانی سارا Ransome به عنوان “بالاترین رتبه کارمند” آقای اپستاین را به اتهام قاچاق جنسی سازمانی. او نظارت و آموزش دیده استخدام, توسعه, استخدام برنامه و کمک به پنهان کردن فعالیت از اجرای قانون طرح دعوی در دادگاه ادعا.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده کورت اندرسون کمک به این گزارش از میامی و Danica Kirka کمک از لندن است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net