گرفتن راه اندازی مجدد راست: چگونه شود که هیچ کس تا به یک نقشه

تصویر: خاویر جأن

برای رهبران کسب و کار coronavirus همه گیر شده است یک غسل تعمید در مدیریت بحران; ورزش در ساخت و روده غم انگیز, انتخاب, ماندن آرامش طرح ریزی اعتماد به نفس و فراهم کردن آسایش.

عمیق, اما همه ما می دانیم که رهبری واقعی تست نشده آمده است.

در علاوه بر این به متناوب بشر تلفات این بحران به طرح میتوانست همه چیز را ما فکر می کنیم می دانستم که در مورد امور مالی و اقتصاد جهانی و در معرض خودنمایی عملیاتی ضعف در سراسر کسب و کار. پیش بینی های اولیه از یک “V” شکل بازیابی نرم به یک “تو” و یا احتمالا یک “L” اگر ما دقیق نیست.

زمانی که بزرگ راه اندازی مجدد آغاز می شود بسیاری از رهبران سقوط خواهد کرد در یک ایده یک بار حمایت توسط ماکیاولی نوشت که: “اکثریت بزرگی از مردم راضی هستند با حضور در, به عنوان اگر آنها واقعیت.” آنها سعی خواهد کرد برای کاهش اضطراب در هوا با بازگرداندن آشنا روال روش و سنت. مشکل این است که کسب و کار به عنوان ما آن را می دانستند نمی تواند بازیافت شود. آن را نیاز به باز آفرینی است.

قبل از همه گیر هر شرکت تا به حال مشکلات. بسیاری از آنها قابل اغماض بنابراین ما با آنها زندگی می کردند. این که آیا آن را استحکام زنجیره تامین, فرهنگ از جلسات و یا معیارهای ما با استفاده از به استخدام و ترویج همه چیز را بر روی میز در حال حاضر. این ارزش ممکن است دشوار است به عصاره اما شده است وجود دارد هرگز یک فرصت بهتر برای ایجاد مثبت مولد و پایدار را تغییر دهید.

تعداد بسیار کمی مدرن رهبران که تا کنون با موفقیت پیمایش چیزی شبیه به این. وجود دارد, اما, بسیار, مفید, به عنوان مثال. و آن را به یکی از شما ممکن است انتظار داشت.

اولین نشانه از چه دنگ ژیائوپینگ * تا به حال در ذهن چین آمد و در مارس 1974 زمانی که او در پرواز به نیویورک برای اجلاس ویژه سازمان ملل و مجمع عمومی.

زمانی که دنگ شیائوپنگ, مرکز, بازدید, نیویورک برای U. N. جلسه در سال 1974 او ساخته شده یک ویژه تفرج به وال استریت. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک طرح است که کشور خود را دوباره تعریف.

عکس: Yutaka Nagata/سازمان ملل متحد عکس

در زمان مائو تسه تونگ بود و هنوز هم در قدرت و انقلاب فرهنگی—وحشیانه بالا و پایین و ایدئولوژیک محور اصلاحات انتخاباتی—سمت چپ بود که اقتصاد در قتلگاه. دنگ نخواهد بود به طور رسمی نصب به چین برترین رهبر برای چهار سال دیگر اما او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک طرح.

در مارس 14, دنگ را گرداننده رزرو کرایه تاکسی را به او گشت و گذار. هنگامی که آنها خواسته 69 ساله کمونیست چه, نیویورک, نشانه های او می خواهم برای دیدن او تنها یک مقصد داشته باشید.

“وال استریت” او گفت:.

دنگ را زیارت به صندلی مالی آمریکا قدرت نمی آمد به نور تا یک استاد دانشگاه هاروارد, عزرا, Vogel, آموخته از آن از دنگ مترجم. در نگاه به گذشته آن کامل ساخته شده حس.

در این سال که به دنبال دنگ شروع یک روشمند برنامه رایگان-بازار اصلاحات که لغو دهه سوسیالیستی دگم. در زمان حرکت تبدیل چین به یک قدرت اقتصادی و کمک به میلیون ها نفر بالابر خود را از فقر. در برابر همه شانس دنگ ابداع راه چین کسب کند. برای انجام این کار, اما, او تا به حال به دوباره تعریف کردن چین.

این ممکن است به نظر می رسد نامتجانس با توجه پکن پاسخ اولیه به coronavirus به نگاه به چین برای رهبری و هدایت است. اما اگر شما نگاه از نزدیک دنگ ژیائوپینگ * اتحاد مشترک زیادی با دیگر رهبران و مدیران است که باید نظارت موفق reinventions.

هم اضافه شده آنها ارائه یک راهکار جالب برای زمان حال است.

ماده بیش از سبک

دنگ شیائوپنگ شد دلپذیری با سودا چشم که ایستاده بود 5 فوت قد دودی بی وقفه و صحبت ماندارین با سنگین سیچوان لهجه. بر خلاف کاریزماتیک مائو او را آسان به دست کم گرفتن.

زمانی که هنری کیسینجر ملاقات دنگ برای اولین بار در سال 1974 او در بر داشت او را “تیز و برنده” و تا حدودی فاقد اعتماد به نفس و دیپلماتیک پالایش. (او بعدها اعتراف کرد او شده است می خواهم اشتباه).

هنری کیسینجر, چپ, نبود, تحت تاثیر قرار دنگ دوم سمت چپ زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات کرد. او بعد از آن تغییر ذهن خود را.

عکس: آسوشیتد پرس

دنگ هیچ تلاش برای spellbind مردم است. او در سال 2011 کتاب “دنگ شیائوپنگ و تحول از چین” دکتر وگل اشاره کرد که دنگ نیست بحث بسیار است. به جای تمرکز بر ظاهر دنگ کامل زیرکانه هنر رهبری است. در شخص او معروف با لينک مستقيم و بی پرده اما همیشه درگیر شدت و گوش نزدیک است.

در پی این بیماری همه گیر از جمله رهبران باید کار را از طریق غم و اندوه و تروما بدون اجازه آن را تحت تاثیر عملکرد خود را. Marc Andreessen از بنیانگذاران این شرکت سرمایه گذاری Andreessen Horowitz یک بار نوشت که سخت ترین مهارت او تا به حال به یاد بگیرند که به عنوان یک مدیر اجرایی “بود که توانایی مدیریت خود من روانشناسی است.”

تحت مائو رژیم دنگ شده بود “پاکسازی” در مناسبت اما همیشه ساخته شده راه خود را به عقب. او آموزش دیده خود را به نشان می دهد هرگز خشم یا سرخوردگی. او لحظه ای تردید نمی خواهد به حذف مردم از قدرت اما او نبود کینه جو.

دنگ را متواضع محفوظ رویکرد نیست یکی از بسیاری از رهبران کسب و کار جایزه اگر چه این مقایسه مطلوب به دیگر رهبران ایم که پیمایش زمان نامشخص است. در طول همه گیر بسیاری از رهبران که به اشتراک گذاری آن صفات نیز تبدیل شد و اعتماد و ارقام.

او در سال 2001 کتاب “از خوب تا عالی” جیم کالینز در بر داشت که بسیاری از مدیران که منجر سوپر-رشد شرکت ها شد و بسیار شبیه دنگ آرام محفوظ است و خود effacing. آنها دارای “اراده سرکش” اما کارگردانی جاه طلبی خود را نسبت به سازمان و اهداف آن به جای خود.

این درس به نظر می رسد این است: در لحظه های رادیکال قطعیت هیچ کس در مورد مراقبت از خود را خدا داده فصاحت و مغناطیس. خود رهبری یک تابع چگونه با شما رفتار کنند. و رفتار می تواند اصلاح شود.

انقلاب به تدریج

دنگ می دانستند و کامل است که بازگشت به وضعیت موجود یک گزینه نیست. اما او همچنین قابل درک است که در یک طرح میتوانست به صورت معنی داری پیشرفت می آید haltingly.

به جای باز کردن چین بازارهای توسط فرمان دنگ نقل مکان کرد و تنها به عنوان سریع به عنوان عملی و واقعیت های سیاسی مجاز است. او به تدریج به محلی مدیران آزادی بیشتر و تشویق غیر مستقیم سرمایه گذاری در تولید نور. او نمی ساکن در شکست و یا تمرکز بیش از حد در این راه کارها رو انجام دادم. “این مهم نیست که آیا یک گربه سیاه است یا سفید” او یک بار گفت: “تا زمانی که آن را جلب موش.”

زمانی که هوبرت Joly در زمان بیش به عنوان مدیر عامل شرکت Best Buy در سال 2012 او مواجه یاد ماندنی چرخش به چالش بکشد. وجود دارد نمرات فوری تصمیم گیری در برنامه ریزی را که ممکن است ماه ها طول بکشد تا به طور کامل قضاوت کرد. به حد فلج تجزیه و تحلیل او تصمیم گرفت برای جلوگیری از راه اندازی طرح های بزرگ و شروع با ساخت تعداد زیادی از برنامه ها و تصمیم گیری است که به راحتی می تواند بازگشت.

هوبرت Joly در مواجه با چالش های به یاد ماندنی در بهترین خرید. او شروع به ساخت تعداد زیادی از برنامه های کوچک.

عکس: نیلسون Barnard/گتی ایماژ برای سامسونگ

“به جای ساخت برخی از برنامه ریزی برای شش ماه آینده” گفت: مخاطبان در سال 2018 “ما می خواهم با هم به طرح ارزش یک هفته کار می کنند.” اگر تیم خود راضی نیست و با پیشرفت آن توسط هفته بعد آنها را تغییر داد ،

آقای Joly یک بار تشبیه استراتژی خود را به دوچرخه سواری برای اولین بار. شما نمی خواهید برای رفتن بیش از حد سریع, اما آن را بسیار آسان تر به دوره اصلاحات هنگامی که شما در حال حرکت است.

همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر بسیاری از رهبران کسب و کار در حال سیمی به عمل آورند. آنها فرض کنیم که چالش های دراماتیک تقاضا به همان اندازه چشمگیر درمان است.

یک رویکرد بهتر ممکن است به فکر می کنم ممنوعه اما پیشرفت را با صبر و حوصله.

شلیک پویان

زمانی که استیون Kandarian شد, مدیر عامل شرکت MetLife , Inc., این شرکت به پایین گرفتار ultralow نرخ بهره. آقای Kandarian بر این باور بودند که فدرال تنظیم مقررات پنل تشکیل شده در پی بحران مالی 2008 و ممکن است حرکت به اعمال دقیق نیازهای جدید است که می تواند او را مجبور به شکستن این شرکت است.

بنابراین او آنها را ضرب و شتم به پانچ.

آقای Kandarian یک “مشکل” و “عاطفی” تصمیم به چرخش بخش عمده ای از MetLife ایالات متحده زندگی-بیمه, کسب و کار, یک واحد است که مورخ به سال 1868. “وجود دارد بسیاری از دلبستگی به آن کسب و کار در شرکت ما,” او گفت:.

سپس MetLife ساخته شده یکی دیگر از تصمیم دردناک. این تصمیم به آتش پویان شرکت معشوق دیرین بازاریابی طلسم. در بیانیه این شرکت گفت: پویان خدمت کرده بود هدف خود را, اما دیگر لازم بود از آنجا که این شرکت دیگر نمی خواهد فروش مقدار به مصرف کنندگان است.

قطع این روابط نمی روح سرمایه گذاران و یا مشتریان. MetLife سهم افزایش قیمت نزدیک به 25 درصد در دو ماه و درآمد خالص بیش از سه برابر سال بعد.

به عنوان MetLife مدیر عامل شرکت Steven Kandarian تصمیم دشوار برای چرخش این شرکت طبقه زندگی-بیمه کسب و کار.

عکس: جف براون برای وال استریت ژورنال

دنگ ژیائوپینگ * نبود ترس برای شکستن احساساتی فایل پیوست یا نه. او معتقد بود که کنفوسیوس بسیار با نفوذ محافظه کار فیلسوف بود, دست به دستبند, چین تفکر و پیشرفت برای 2000 سال است. او به سرعت رد انقلاب فرهنگی و در سال 1982 توصیف مائو به عنوان “هفت بخش و خوب سه بخش بد است.”

در یک زمان مانند حال حاضر که در گذشته شکست خورده است و ما رهبران ندارد و لوکس به چسبیدن به احساسات. شما نمی توانید به جلو حرکت می کند مگر در مواردی که شما مایل به شکستن قوی فایل های پیوست به گذشته است.

چرچیل روش

تاریخ نشان داده است که دوره آشوب گاهی اوقات لازم است. اما رهبر که واقعا مهم است این است که کسی که می آید بعدی. دنگ نمی توانست اصلاح چین اگر مائو تا به حال شکسته اقتصاد است.

بخشی از مشکل برای این رهبران است تا بدانند چگونه برای ایجاد انگیزه در مردم است.

در کتاب جدید خود “پر زرق و برق و ناپسندیده,” اریک لارسون توضیح می دهد چگونه وینستون چرچیل به سرعت تغییر انگلیسی افکار عمومی در مورد چشم انداز بلندی از جنگ با آلمان است. او بلاغی استراتژی نبود پیچیده است. او به سادگی صحبت حقایق سخت و سپس به پایان رسید در یک توجه داشته باشید از خوش بینی.

در مارس سال 1995 بیل گیتس ارسال یک پرشوری یادداشت به مایکروسافت کارکنان و اعلام پایان دادن به این شرکت تمرکز اصلی بر روی نرم افزار. “اینترنت یک موج جزر و مدی,” او نوشت. “این تغییرات قوانین است.”

در سال 1995 بیل گیتس ارسال جدی یادداشتی به کارکنان مایکروسافت.

عکس: Mirrorpix/اورت مجموعه

اینترنت تا به حال به بالا به “بالاترین سطح از اهمیت” او نوشت و هر جنبه از مایکروسافت کسب و کار نیاز به افکار.

در پایان این پیام جدی با این حال او درج یک Churchillian توجه داشته باشید توصیف تغییر به عنوان یک فرصت باور نکردنی. “ما وارد این عصر جدید با برخی از نقاط قوت قابل توجهی است,” او نوشت که “موقعیت ما به خوبی منجر شود.”

دنگ نیز بی پرده در مورد چین چالش است. وی از مردم چین به “به دنبال حقیقت از حقایق است.” اما او همچنین به آنها امید با وعده آنها را به آینده ای بهتر. “سوسیالیسم معنا نیست که به اشتراک گذاشته فقر” او یک بار گفت.

اکثر مورخان معتقدند که دنگ معرفی نسبتا کمی از ایده های جدید است. او تلاش برای تنظیم یک دوره عمومی و ایجاد شرایط مناسب برای نوآوری اما او اجازه دیگران به کار کردن جزئیات. اگر مدیران محلی آمد تا با وعده و نوآوری های او پاداش ابتکار عمل خود را با گسترش آنها. او می دانست که یک جستجو از هزاران نفر ضربان جستجو حزب ،

به عنوان رهبران کسب و کار آماده سازی کارکنان خود را برای امکان بیشتر مستندات بیشتر اخراج و بسیاری از ناگهانی دوره اصلاحات آنها نباید sugarcoat اندازه از این چالش است. اما آنها همچنین نیاز به یادآوری آنها را از نقاط قوت آنها در حال حاضر نشان داده شده است توانمند سازی آنها را به عمل و بالاتر از همه نشان می دهد برخی از شور و شوق.

این بحران مانند هر بحران یک بار در طول عمر فرصت قابل توجهی را ماندگار تغییرات.

تنظیم قطب نما

در سال 2008 هوارد شولتز بازگشت و به عنوان مدیر عامل شرکت استارباکس. او می خواهم رشد نگران آن است که این شرکت تا به حال از دست رفته “ضروری سحر و جادو” است که تا به حال ساخته شده آن کافه ها بسیار محبوب است. دستور کار خود تبدیل شده و به شدت در بازگرداندن “دلبستگی عاطفی” با مشتریان و فروشگاه ها احساس مانند “قلب” یک محله.

هوارد شولتز ارائه یک سخنرانی در یک Starbuks در چونگ کینگ چین در سال 2006.

عکس: چین عکس/گتی ایماژ

به عنوان بحران مالی جهانی عمیقتر و شرکت نوشته شده 53 درصد سالانه کاهش در درآمد خالص آقای شولتز دو برابر کردن در آن ارزش. استارباکس باز آموزی کارکنان افتتاح انجمن که در آن کارکنان می تواند به اشتراک گذاری ایده های اضافه شده به فروشگاه ها ریخت به رسانه های اجتماعی و اهدا پول به علل اجتماعی.

سال بعد این اذوقه رسان از $6 lattes دیدم درآمد خالص آن رشد 21 درصد است. در سال 2012 آن را به حال بیش از سه برابر شد و به $1.4 میلیارد دلار است.

در این مرحله از بیماری همه گیر مردم هنوز هم سوال همه چیز. این سازمان هر بیانیه ماموریت ممکن است به نظر می رسد مانند یک بار مصرف یادگار. اما زمانی که کار بازسازی آغاز می شود, مردم نیاز به چیزی باور دارند.

بزرگ راه اندازی مجدد

در برخی از نقطه, میلیون لرزاند کارکنان خواهد شد بازگشت به کار و شروع به تطبیق با واقعیت های جدید حرارت چک پلکسی گلاس, سپر, یکبار مصرف, میز پد مبهوت شیفت و دستگاه هایی که وزوز زمانی که مردم بیش از حد نزدیک است.

برخی رشد خواهد کرد. دیگران را رشد باخته.

رفیق ژیائوپینگ * درگذشت در سال 1997 م هرگز به نوشتن خاطرات اما اگر او زنده بود و او ممکن است توصیه رهبران در این لحظه به فکر می کنم با قاطعیت اما صبور باشید.

در اخیر پادکست آی بی ام سابق مدیر عامل Ginni Rometty گفت: این بیماری همه گیر است و تقویت “ارزش سازگاری.” در آینده او افزود: مهم ترین کیفیت هر کارگر می تواند دارای ممکن است “گرایش به یادگیری است.”

من می خواهم استدلال می کنند که این امر همچنین به رهبران به خصوص در حال حاضر.

آقای واکر سابق خبرنگار و سردبیر در وال استریت ژورنال نویسنده “کاپیتان کلاس: یک نظریه جدید از رهبری” (Random House).

نوشتن به سام واکر در [email protected]

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تاکتیک آیا شما فکر می کنم ممکن است ثابت موثر در جعل یک “اختراع مجدد”? پیوستن به مکالمه زیر.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>