گرفتن تست استراتژی مناسب: هند سفر از ماه مارس تا جولای

از 2500 تست در روز در مستند شروع به 2.67 لاخ آزمون دیروز و هند آمده است یک راه طولانی و آن را به یک دیگر هنوز هم راه برای رفتن است. یک نفر از هر 10 تست بازگشت مثبت با برخی از ایالت ها مانند Telangana ضبط بسیار بالاتر مثبت نرخ از میانگین ملی است. در هفته های اخیر شده است وجود دارد نیز تغییر نسبت سریع آنتی ژن تست به دور از وقت گیر اما دقیق RT-PCR انجام شد.

وجود دارد نگرانی در مورد حساسيت و ويژگی تست آنتی ژن است که می تواند به این دلیل است که ICMR را تایید کرده است فقط یکی از 14 کیت که آن را برای دریافت اعتبار. تست کیت بازگشت منفی کاذب کمک نمی هند شود. آن قرار می دهد بیماران تحت یک از امنیت کاذب و می تواند شدت گسترش ویروسی و مرگ و مير. علاوه بر این, آن کمک می کند تا دولت اضطراب برای انتقال یک بازگشت به حالت عادی یک برگ انجیر به چسبیدن به. در اولین هفته از آنتی ژن تست

مشکل با سریع آنتی ژن تست کیت دو برابر شده است: یکی آن را به ذخیره می شود و در دمای بین 2 درجه و 30 درجه سانتیگراد در حالی که درجه حرارت در طول هند داغ تابستان به ندرت شاقول زیر 30 C. دوم در حالی که این کیت می تواند تشخیص واقعی منفی(کسانی که ویروس) با 99-100% ويژگی تست حساسیت (توانایی تشخیص درست موارد مثبت) در بازه زمانی بین 50.6 به 84 درصد با توجه به ICMR خود حساب.

بيماران مبتلا به بالاتر بار ویروسی نشان داد حساسیت بالاتر به آزمون در طول فرایند اعتبار سنجی. در هر سه این بد نیست چون مطالعات دیدم بيماران مبتلا به بالاتر بار ویروسی هستند بیشتر فرستنده و تحت خطر بیشتری از مرگ و میر. ICMR نیز موظف RT-PCR آزمایش در میان علامتی افراد تست منفی برای رد کردن منفی کاذب. سوال بزرگ این است که آیا این بخشنامه است که به دنبال آن در شهرهای دهلی نو است که باید به تصویب تست آنتی ژن در یک راه بزرگ است. انسان تمایل در چنین لحظات بحران خواهد بود به حرکت از یک بیمار به بعد در نگاه اول از اخبار خوب است.

پیشرفت های ساخته شده در ماه های اخیر بدون شک فوق العاده است. از کمبود RT-PCR kits, 68 شرکت موافقت کردم برای استفاده تجاری. امروز هند اکسپرس داستان امتیاز به آینده تقاضا که در آن شرکت های داخلی در حال شکایت در مورد صفر وظیفه واردات و ممنوعیت صادرات هدف قرار دادن چشم انداز خود را و کمک به کره جنوبی شرکت: یک کشور است که ممنوع RT-PCR kit واردات است. پنج شرکت نیز امن تصویب IgG ELISA/CLIA تست برای آنتی بادی تشخیص و حتی کوچک آزمایشگاه در سراسر هند در حال قرار دادن تبلیغات, دعوت از مردم برای دریافت تست برای آنتی بادی و یا پیوستن به serosurveys برای Rs.750. همچنین به یاد بیاورید در اینجا شکست در مارس ناشی از ناقص سریع آنتی بادی کیت منابع از چین است.

رفتن با سابقه گذشته نیز وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آنتی ژن تست کیت را ندارد خوب پیشرفت بیش از حد در روزهای آینده. پس از بمبئی صورت گرفت که منجر به انجام دور با تجویز پزشک برای Covid آزمون و اجازه می دهد پیاده روی در تست دهلی نو نیز همان راه است. بسیاری از شهرستانها در حال حاضر رفتن به نقاط و یا تست بسیار افراد آسیب پذیر مانند فروشندگان خیابانی. بسیاری از بیمارستان ها سفارش آنتی ژن کیت و TrueNat ماشین آلات (واقعا یک هندی نوآوری) برای تست مراجعه غیر Covid بیماران. در دو ماه محرومیت یک unmanageable جهش در موارد آن کاملا قابل تصور است که تست می تواند غیر متمرکز به نقطه ای که ICMR مشکل ضبط نتایج تست و نظارت بر تست کیت عرضه است.

برعکس یک مقیاس گسترده از تست می تواند به جلوگیری از که قابل کنترل جهش در موارد. آمده است که رفت و آهسته در تست در اعتقاد به این که تست کمتر است به کمتر Covid موارد برای مقابله با, تنها برای پیدا کردن این ویروس نشان دادن حضور خود را از طریق خونتان مثبت نرخ حتی در تست کمتر انجام داده اند امیدوارم آموخته های خود درس. اعتبار برای افزایش میزان بازیابی–بیش از 60% امروز–دروغ با افزایش تست. ما مدیون بالاتر تست به ما بحرانزده سلامت کارگران که شناخته شده اند بدون استراحت یا آرامش خاطر از اوایل ماه مارس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de