گرفتن واقعی با اژدها – Galwan بیدار تماس

همانطور که ما را به حس و آمدن به شرایط با Galwan برخورد اولین وظیفه من این است که برای ادای احترام به گردنه Santosh ببو و کامپوزیت تیم (برگرفته از بسیاری از هنگ اما تجسم ‘Veer بیهاری’ روح از 16 بحار). Santosh شد کلید افسر ستاد در تیپ تحت فرمان من و من تا به حال افتخار به جریان های او را چندین بار. من و مجزا به یاد داشته باشید داشتن به او گفت که او را به سابق بسیار عالی شرکت. او نه تنها زندگی می کردند تا به ما اعتماد اما شعلهور ایمان ما در این تقدیس سنت است.

در رادیو اصطلاح CO توصیف به عنوان ‘راجا’. دگروال ببو عهده گرفت و بر خلاف سزاوار سرزنش تمایل از سرزنش دیگران و پیشینیان کاملا آشکار در گفتمان سیاسی, رهبری, از جلو, آشنائی خطر و زیر مبهم سفارشات. یکی از به یاد داستان از سال 1965 که در آن ما اسیر رجا پست خود را از دست داد افسانه ای شرکت از 2 سیک رادیویی انتقال بود “رجا Litta, Raja Ditta” (اسیر رجا پست اما از دست این شرکت). در گردنه ببو را قربانی دروغ چالش نهایی — به طور جامع قرار داده و آن را در سراسر به اژدها که سرخپوستان را نمی توان وادار به تغییر واقعیت های لاک. بعید است که چین خواهد بود chastened با از دست دادن 40 فرد PLA زندگی از جمله افسران به عنوان زندگی انسان توجه بسیار کمی به آنها. احتمالا یک کنترل مقابله با سکته مغزی شاید مورد نیاز است. وجود دارد بسیاری از سوالات نگران کننده است که باید پرتاب کردم ، برخی از این تاکتیکی و حتی اگر آنها استراتژیک انشعابات باید گذراند به عنوان بیش از حد از توییتر موشکافی ممکن است در نتیجه مهار جسارت میان تاریخ و رهبری است. سوال باید پرسیده شود در درجه اول به درس یاد بگیرند اما در زمان مناسب.

نگران کننده واقعیت این است که اصطلاح اعتماد سازی اقدامات و مرز پروتکل های مدیریت هستند که توسط سوء استفاده چینی برای استفاده از swarming تاکتیک کالباس برش همراه با جنگ روانی. فوری وجود دارد و غیر قابل اجتناب برای بیشتر نیاز ‘مشارکت’ به عنوان هر دو طرف در کره چشم به کره چشم’ حالت در بسیاری از نقاط در Galwan دره و Pangong Tso مناطق. نیاز فوری وجود دارد برای قرار دادن در محل موقت پروتکل برای جلوگیری از وحشیانه و حجر نوع faceoffs برای مدیریت مرزی است که تخریب به مرز دفاع و درگیری است. برای حفظ سلامت عقل در مرزهای ممنوعیت حمل و استفاده از چنین سلاح هایی غیر قابل اجتناب است. آن را نیز می تواند عاقلانه به لاداخ پیشاهنگی بیشتر قابل رویت نقش در مرز دفاع به اهرم ضمنی روانی پیام. همزمان با متارکه روند de-تشدید. آن را به کار می کرد و به احتمال زیاد به طول کشیده با پیچیدگی ذاتی همراه با تفاوت های ظریف خود را. آن را غیر واقعی است به انتظار چینی به عقب خود ساخت (همانطور که در تصاویر ماهواره ای) در عجله بسر می رسانید. این قسمت تعجب آور است که آن باقی می ماند تا حد زیادی غیر تاکتیکی بیشتر در حالت اشغال.

چین دارای مجموعه ای بسیار شیطانی سابقه در Doklam بالغ در ابتدا خلاص در faceoff سایت اما سفت در نزدیکی مجاورت. در نتیجه فلات است swarming با ساختار لجستیک افسردگی و helipads. چالش ما این است که به اطمینان حاصل شود که جزئی deescalation حداقل معتبر. معیار خواهد بود کاهش تهدیدات به DarbukShyok-DBO جاده و نامحدود گشت دسترسی به انگشت 8 در Pangong Tso. در دراز مدت ما باید اطمینان حاصل شود افزونگی در ارتباطات استراتژیک با ایجاد عمق جانبی در Ladakh با یخ جاده ها بیش از Saser لا. نسل من رو به شکل فریبکارانه رفتار چین در سال 1962 و آمدن به شرایط با آنها. وای بر خلاف ما برگزار اژدها در هیبت معتاد به محصولات چینی. در تلاش برای ساخت قدرت نرم آن است که استراتژیک فاجعه بار به خشم جوان و تعریف نسل.

به طور طبیعی وجود دارد گوش خراش تقاضا به دوباره کاری ما سیاست چین. با وجود وکیل عاقلانه جورج Fernandes ما کشیده اند به راحتی در پاکستان باقی مانده محور و حاضر به دریافت واقعی در مورد چینی تهدید. پست Galwan روایت اتحادش را تغییر چین دشمن شماره 1. سیاست ما شده است یک فرد واکنشی ترکیبی از مماشات انکار و اعتماد بدون تایید. این سیاست است که سرپرستی چینی گروه مطالعه مجموعه ای از ماندارین صحبت دیپلمات با ‘بروشور مکرر به چین’ اعتبار. از آن زمان به سوئیچ به عملیاتی جهت گیری و سیلو بر اساس رویکرد نخبگان به راه را برای یکپارچه سازی این کارشناسان در لبه برش. برای شروع ما باید ایجاد منطقه ای گره با شمال و شرق دستورات متشکل از MEA و MHA (مرز مدیریت) مقامات. این طبیعی است که به رایگان به دست نیروهای مسلح هنگامی که تراشه های پایین اما آنچه که آنها واقعا نیاز است شل شدن رشته کیف پول و چک در مالی tzars که رسم به لذت در پنی جوانه توجیه آن را به عنوان وظیفه خود را. آن را به کل از ملی رویکرد یکپارچه نیروی انسانی درگیر تصمیم گیری و پاسخگویی به اشتراک گذاشته.

این پروژه متوقف کوه سپاه نیاز به تصفیه معاصر در متن به آن را چالاک قادر به مواجهه با چالش های نوظهور در روانی سایبری و الکترونیکی دامنه. این مهم است برای ما برای ساخت معتبر بازدارندگی بر اساس QPQ (محاوره داوری به عنوان “بدهبستان’) گزینه. این گزینه انتخاب شده را به هماهنگ پس از موعد کاهش خطر با کالیبره انتخاب زمان و محل برنامه. ارتش قابلیت آموزش و “اگر اجازه” خواهد شد در واقع این داستان را کامل با ‘Galwan Litta’.

در حال حاضر که دستکش آن را محتاطانه به تشخیص Nathu لا حادثه (در حال حاضر به عنوان زد و خورد) و Galwan با اعطای خوبی سزاوار نبرد افتخارات. آن را نیز زمان که کریشنا منون Marg است تغییر نام داد و به عنوان Maj شيطان سینگ Marg.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.