دریافت ویدئو های خود را در جلسه آداب معاشرت مناسب!

چرا اجازه پایه استانداردهای لغزش حتی اگر آن است که یک جلسه مجازی?

شما وارد یک ویدئو کنفرانس همه prepped به چهره همکاران مواجه می شوند و یک اتاق مجازی پر از بسته دوربین ؟ آن را برای من اتفاق می افتد اغلب و واقعی قرار داده! آن را مانند راه رفتن به یک حزب و پیدا کردن هیچ کس وجود دارد! چه نقطه از یک ویدئو کنفرانس در زمانی که شما می توانید هر یک از دیگر ؟

مردم هستند یا بیش از حد خجالتی به صورت دوربین و یا فقط بیش از حد تنبل به لباس تا برای جلسه. است که انجام داده! من معتقدم که اگر شما در حال دعوت به یک ویدئو کنفرانس مودب چیزی که برای انجام شده است برای نگه داشتن دوربین خود را ، مهم این است که دیده می شود اگر شما در حال صحبت کردن و شما را به نگاه مخاطبان را بیش از حد.

پانسمان کردن و بودن در دوربین برای یک جلسه است یک اندازه گیری حرفه ای خود و توجه شما را به همکاران خود. پنهان شده از دوربین و یا ظاهر شدن در اوقات فراغت فصل با یک ژولیده نگاه (من را دیده اند آن!) نمی کند در حال حاضر یک حرفه ای شما. در هر صورت دوربین یا بدون دوربین آن است که یک عمل خوب به لباس تا و احترام ساعت کار حتی زمانی که کار از خانه. آن را نگه می دارد شما perked و تحمل خود را در بهره وری و بهره وری. پانسمان متفاوت نیز کمک می کند تا مشخص شدن دفتر شخصی و کمک به حفظ فضای شخصی خود را. لباس تا به صورت یک ویدئو کنفرانس فقط به عنوان شما را برای دفتر. برای زنان لمس آرایش خوب است با نور جواهرات و اشیای قیمتی. نگه داشتن موهای خود را مرتب.

فقط به عنوان مهم است که به نگه داشتن دوربین خود را در آن به همان اندازه مهم است برای ضربه زدن قطع زمانی که شما در حال صحبت کردن برای جلوگیری از منحرف همکاران با سر و صدای پس زمینه. نگه داشتن دوربین در سطح چشم است که به عنوان مهمترین و چاپلوس زاویه برای شما. در حالی که این قابل قبول است که به جرعه چای یا قهوه اجتناب از خوردن هر چیزی در حالی که در دوربین!

پیدا کردن مناسب ترین نقطه در خانه خود را برای جلسات است که تقریبا مانند تنظیم صحنه برای یک فیلم — شما نیاز به بررسی نور و دوربین و صدا! پیدا کردن یک نقطه که در آن نور می افتد بر روی صورت خود, ترجیحا رو به یک پنجره. اطمینان حاصل کنید که پس زمینه بدون درهم و برهمی. یک آشفته بازار لباس و یک unmade, تخت, خیانت فقدان سازمان است. یک دیوار ساده و خوب است به عنوان یک پس زمینه و یا شما می توانید انتخاب خود را به خواندن گوشه ای و یا میز مطالعه.

درست نشستن, نگاه مستقیم به دوربین و یا صفحه نمایش و ماندن متمرکز بر بحث. آماده خود را با نقاط, اما نمی مداخله در حالی که دیگری صحبت می کند.

این مهم است که به نگه داشتن تصویری جلسات کوتاه و متمرکز شده است. فقط دعوت به عنوان بسیاری از مردم به عنوان لازم است. در کوتاه مدت حرفه ای باشید و اجازه نمی دهد که استانداردهای اولیه به لغزش!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>