آرامش در بازگشت به: ‘چهره’ بسیار مهم در چین است. اجازه می دهد چینی ها به صورت ذخیره

اگر به عنوان یک جهانی همه گیر و شدید رکود اقتصادی به اندازه کافی نیست ما در حال حاضر جدی هند و چین درگیری های مرزی در Ladakh بیش از حد. هر دو طرف تلفات برای اولین بار در چهار دهه است. ما از دست داد 20 سربازان است که قلب شکستن و وحشتناک است.

چاد کرو

منابع مختلف می گویند چین در آن آغاز شده. آنها یک حمله از زمان خط کنترل به سمت هند. برای شکستن تعادل مخاطره آمیز در مرز غیر ضروری به نظر می رسید. از دست دادن هند زندگی می کند نیز بی دلیل است. به عنوان میهنی سرخپوستان آن را پر می کند ما را با خشم. یک تمام عیار نظامی تلافی حتی ممکن است آنچه را که دل می خواهد. پس از همه, ما به دنبال پاسخگویی. ما همچنین می خواهید برای ارسال یک پیام است که این نمی تواند تحمل.

در عین حال اگر ما گوش دادن به سر ما بیش از حد (که ما باید در اینجا) ما ممکن است متوجه است که خشونت تلافی ممکن است در نهایت آسیب رساندن به ما مقدار زیادی بیش از حد. بیشتر خشم نیست بیشتر میهن پرستی. اقامت آرام و تفکر استراتژیک از طریق این وضعیت می تواند در خدمت هند خیلی بهتر است.

برای طراحی یک پاسخ مهم برای ارزیابی اقتصادی و نظامی و دیپلماتیک ممکن است از این دو کشور. پهلوانان و عشق برای کشور یک چیز است که در آن هند پشته تا در برابر چین کاملا دیگری است. چین پنج برابر بزرگتر از تولید ناخالص داخلی در اقتصاد یا در سرانه درآمد. این تفاوت در ثروت به معنی آنها می outspend ما. آنها همچنین می تواند در جذب بیشتر درد از جنگ از ما می توانیم. پاکستان به طور منظم ما دشمن برای مثال یک تولید ناخالص داخلی تنها یک دهم اندازه هند است. بدیهی است که پاسخ به متفاوت در دو مورد.

از نظر نظامی چین و هند دوم و سوم بزرگترین ارتش در جهان است. چین حدود 50 درصد بیشتر تسلیحات و نیروی انسانی و سه نظامی ما بودجه است. در موضعی مرز درگیری ما می تواند مطابقت خوبی است. اما از نظر دفاع از کل نیروی آنها قوی تر است. آنها به دنبال رشد اقتصادی مانند دیوانه در چهار دهه گذشته تبدیل شد و غنی و قدرتمند است. ما نمی. شاید این یک درس برای ما به تمرکز بر روی آنچه در نهایت مهم است.

دیپلماتیک چین در حال حاضر در حال رفتن را از طریق یک فاز بد. تصویر خود را گرفته است ضرب و شتم به خصوص در دیده شدن به عنوان کشور مبدا برای coronavirus و سکوت در مورد آن را برای بیش از حد طولانی است. چین قانون اخیر برای افزایش کنترل خود را از هنگ کنگ نیز دیده می شود توسط غرب به عنوان رفتن بر روی آن کلمه.

با وجود چین زمان دیپلماتیک مشکلات جهان را از وابستگی به چین بسیار زیاد است. دیپلماسی کار نمی کند در مهمان نوازی و یا دوستانه و تفاهم. دیپلماسی با این نسخهها کار بر روی اهرم – که چه چیزی را برای چه کسی است. چین ارائه می دهد ارزان و قابل اعتماد کارخانه برای جهان است. هند نیست (هنوز). چین ارائه می دهد یک بازار بزرگ با قدرت خرید. هند ارائه می دهد یک بازار بزرگ بیش از حد, اما به طور متوسط هندی قدرت خرید است و یک پنجم است که به طور متوسط ، در نهایت جدا از برخی از خدمات لب در هند به نفع چند کشور را آزار چین بیش از برخی بی سابقه Galwan دره. سوال بعد این است که چه باید هند انجام دهید ؟

اول هند نباید تشدید درگیری های نظامی. اگر ما می تواند به 45 سال از صلح قبل از این رویداد ما می توانیم در تلاش برای همین در آینده بیش از حد. ما نیاز به صحبت کردن چین و ارائه چیزی برای به دست آوردن چیزی در بازگشت. چه می تواند باشد ؟

برای این مهم است به درک که دو جنبه از فرهنگ چینی. این مفاهیم از چهره (miànzi) و وابستگی متقابل (guanxi). پس از صرف بیش از یک دهه زندگی در آن بخش از جهان و برخورد با شرکت های چینی من می توانم تأیید این دو مفهوم درایو کسب و کار و روابط وجود دارد بیش از هر چیز دیگری است.

در صورت اشاره به احترام و افتخار و جایگاه اجتماعی. شما هم می توانید ‘به صورت’ (به مردم احترام و اجتماعی افتخار) و یا آنها را ‘از دست دادن چهره’ (آنها را احساس شرمنده اجتماعی). مردم چین را به “حفظ چهره”. آنها احساس می کنند مجبور به مقابله به مثل اگر آنها از دست دادن چهره’. زمانی که ما مبارزه با پاکستان ما به طور معمول توهین, فریاد زدن و سرگرم کننده را از یکدیگر ماندگاری احساسات در آستین. اما دیدن یک بی پروایی نشان دادن سکس, نمایش احساسات به عنوان از دست میدهد.

اگر ما می تواند به چینی (از دست داده و در سطح جهانی با توجه به coronavirus) آن را می توانید از ما چیزی در بازگشت. اگر ما برای جلوگیری از توهین به آنها و درمان آنها را به عنوان دشمن اما با احترام ما را به یک نتیجه ای متفاوت. ما باید پاکستان به دریچه ناکامی های ما در. نیست که با چین حداقل در سطح دولت. به جای آن ما می توانید آنها را به صورت در جهان (برجسته کردن تلاش های خود را پس از همه گیر به کمک کشورهای دیگر به عنوان مثال). در بازگشت ما را تضمین کمتر درگیری های مرزی. این کار ممکن است خیلی بهتر از ما بدون کنترل پرخاشگری است.

‘Guanxi’ است که معمولا ترجمه شده به عنوان “ارتباطات اجتماعی” و یا ‘روابط’. آن را به سادگی شما ابتدا به من من ابتدا شماست (می یابد رزونانس در هند بیش از حد). آنچه می تواند ما را برای چین ؟ ما می تواند کمک به خود تصویر فعلی و مشکلات. ما گاهی اوقات می تواند سمت خود را هنگامی که ما bashes آنها و تبدیل بیش از حد وفادار به ما. ما می توانیم آنها را کمتر احساس تهدید در مورد مصرف تولید به دور از آنها را (بسیاری از هند تولید گیاهان چینی JVs به هر حال). در عوض ما می خواهم هیچ مشکلی در مرز – همیشه و اذعان عمومی از آن است.

یک غیر نظامی رویکرد که همگام سازی بهتر با فرهنگ چینی کار می کنند به مراتب بهتر در حل و فصل اختلافات ما با چین است. بیایید کمتر عصبانی و استراتژیک را در اینجا. اجازه بدهید چینی برخی از چهره و آرامش در بازگشت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>