دریافت کرک: یکی دیگر از محرک های مالی است که به شدت مورد نیاز

اندک بانک مرکزی هند کمیته سیاست پولی این هفته را ملاقات کرد و تصمیم گرفت نرخ بهره سیاست را بدون تغییر ترک کند. برجسته تصمیم کمیته برای خشک نگه داشتن پودر آن بود. این تصمیم مستقل از بانک مرکزی به بانک ها اجازه می دهد به بازساختار وام از شرکت های که در حال pummelled توسط قفل و انتقال مداوم ویروس بود. این یک سیگنال بدون ابهام است که ما در میان یکی از بدترین عملکردهای اقتصادی پس از استقلال قرار داریم. RBI پیش بینی رکود اقتصادی، اولین در چهار دهه است. این باعث تضعیف زنده بودن بلند مدت حتی شرکت های صوتی، در نتیجه تاثیر بر شغل و رشد در آینده متوسط نیز هست.

بانکداری هند دارای یک رکورد تصمیم گیری بی الهام کننده است که آن را به پرداخت ویژه در به ربودن وام های استرس دار می آید. آخرین مناسبت، آغاز شده پس از بحران مالی جهانی در سال 2008، به عنوان یک کشیدن بر اقتصاد برای سال ها عمل می کند. RBI قول داده است که از اشتباهات قبلی اجتناب کند. آن را منصوب رئیس سابق بانک ICICI KV Kamath به رئیس کمیته ای که گوشت از طراحی و بعد اعتبار برخی از طرح های قطعنامه از بانک ها. گرفتن جزئیات درست همه چیز اینجا خواهد بود. بسته قطعنامه ویژه همچنین برتری سیاست پولی و سیستم بانکی در بیرون کشیدن اقتصاد از مُرَس فعلی خود را برجسته می کند.

سیاست مالی تا کنون نقش یکم را ایفا کرده است. با توجه به ماهیت چالش اقتصادی، سرمایه گذاری عمومی نیاز به بهبود ی را رهبری کند. رکود اقتصادی در هر صورت، اهداف کسری بودجه را بی معنی خواهد کرد. تنها چیزی که الان مهمه احیای رشده این تنها راه مطمئنه که میتونه هر هدفی رو ببینه دولت نباید منتظر نقاط عطفی مانند معرفی واکسن برای تصمیم گیری در مورد بسته محرک دیگری باشد. تاخیر های نامشخص فقط باعث تشدید اوضاع خواهد شد. وزارت دارایی نیاز به ترک خوردگی.

این قطعه به عنوان نظر سرمقاله در چاپ روزنامه تایمز هند ظاهر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im