آلمان فشار باد برخوردهای قدرت مقاومت

ROTHENBERG, آلمان—آلمان مجموعه ای از برخی از مهمترین اهداف بلند پروازانه از هر ملت برای تغییر از سوخت های فسیلی به انرژی سبزتر. در حال حاضر محور که فشار خشکی قدرت باد—است, افتادن, باعث از دست رفتن هزاران شغل و ورشکستگی باد-قدرت توسعه دهندگان و تولید کنندگان توربین.

انرژی باد اغلب دیده می شود به عنوان یک تمیز فراوان منبع انرژی مواجه شده است و رشد موانع اداری و acrimony در جوامع برای جلوگیری از نصب جدید توربین های.

یک گروه آوازی از 300 بود, در ترد, مه شب, سوراخ کردن بدن, معمول آرام از Rothenberg با طبل سوت و ضبط یک توربین بادی را whir انفجار از طریق یک بلند گو حرف زدن. با یک راهپیمایی به اندازه یک سوم از روستا جمعیت مردم محلی امیدوار به کشتن یک باد-پارک پروژه آنها می ترسید از بین ببرد پرندگان و گردشگری در این گوشه از Odenwald mountainsnortheast هایدلبرگ.

“من نمی بینیم مثبت سهم برای سیاره ما در قرار دادن توربین های بادی در وسط یک جنگل که کم باد” گفت: Angelika Beisel اجرا می شود که یک هتل کوچک در شهر و کمک به سازماندهی مارس.

دولت فدرال و دولت های منطقه به دیدار روز شنبه برای بحث در مورد گام های مشخص برای احیای قدرت باد را گسترش در آلمان است. برلین Energiewendeیا انرژی برنامه تحول—منجر به مجموع 29,456 خشکی توربین های بادی در کشور است. اما تلاش بریده سود خالص فقط 243 توربین در 2019-55 درصد کمتر است که ساخته شد در سال 2018 و 80 ٪ کمتر از در سال 2017, با توجه به داده ها از باد-صنعت برق.

که مشکل برای دولت آنگلا مرکل است که به شمارش در قدرت باد برای دیدار با انرژی اهداف آن مجموعه ای را در یک برنامه است که بسیاری از کارشناسان به عنوان یک طرح برای کشورهای دیگر است. این اهداف هدف برای 65 درصد از آلمان در مصرف برق را از nonnuclear انرژیهای تجدید پذیر در سال 2030 از حدود 42 درصد در سال 2019. آلمان نیز قول داد برای جلوگیری از سوختن زغال سنگ توسط 2038.

“اگر ما همچنان در نرخ ارز ما به صورت گسترده انرژیهای تجدید پذیر شکاف” گفت: Patrick Graichen مدیر Agora Energiewende یک مخزن فکر می کنم حمایت از انرژی گذار.

کاهش سرعت در حال حاضر هزینه حدود 40 ، 000 شغل در سه سال گذشته premiers آلمان وزش غنی از ایالت های شمالی گفت: در سال گذشته در هشدار به خانم مرکل به عمل به ساحل تا تلاش برای حرکت به باد.

صنعت شروع به مبارزه در سال 2017 پس از آلمان متوقف اعطای یارانه برای ثابت وزش پروژه های روی زمین است. به جای آن شروع مزایده کردن یارانه پروژه با برنده مناقصه از تولید ارائه پایین ترین قیمت هر کیلووات انرژی است. این تغییر تحلیلگران می گویند ارائه شده است سرمایه گذاری در توربین های بادی ریسک به خصوص برای پروژه های همکاری آغاز شده توسط افراد است.

آلمانی بحران تشدید مداوم قیمت جهانی جنگ در توربین های بادی منجر به تلفات. در سال گذشته هامبورگ مبتنی بر توربین بادی ساز Senvion ورشکسته شد. آلمان بزرگترین توربین ساز Enercon برش از 3000 شغل.

حتی اگر نظرسنجی ها نشان می دهد آلمانی ها به شدت به انرژی انتقال حرارت مشکلات در حال حاضر مرکب بیش از 900 محلی جنبشهای اعتراضی در سراسر کشور با توجه به Vernunftkraft یا “قدرت دلیل” در سراسر کشور در اعتراض به گروه. آنها استدلال می کنند توربین های بادی به مخاطره می اندازد و پرندگان با ارزش جنگل ها اثر نامطلوبی بر سلامت و بی ارزش ملک—همه در حالی که برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

بسیاری از این گروه را به دادگاه رفته باعث تاخیر که رانندگی کردن هزینه ها برای توسعه دهندگان و منجر به رها کردن پروژه ها گفت: یورگن Quentin از Fachagentur Windenergie یک زمین یک خشکی-وزش شرکت مشاوره.

یک بررسی انجام شده توسط آقای کوئنتین میان باد-پارک توسعه دهندگان در تابستان گذشته متوجه شد که 325 توربین های بادی رو به رو شد اقدام قانونی با برخی از 60 درصد از موارد مطرح شده توسط گروه های زیست محیطی. این اضافه کردن به آنچه که در حال حاضر طاقت فرسا و طولانی بودن روند تصویب داده شده آلمان گریخته از قوانین در حفاظت از حیات وحش و استاندارد سخت در تداخل با هوا-رادار ترافیک و سیستم های ناوبری.

توربین های بادی بر روی یک تپه در نزدیکی شهر Grebenau آلمان.

عکس: Imago/زوما پرس

ورا Krug شده است مبارزه با توربین های بادی در Odenwald جنگل برای چهار سال است. او صرف ساعت ثبت اثر خود را در حفاظت از گونه های پرنده مانند سیاه و storks و قرمز بادبادک برای استفاده در موارد دادگاه در راه 15 در برابر توربین های بادی بر روی سه تپه در نزدیکی خانه او. فعالان وجود دارد که تقریبا صرف €250,000 ($282,000) برای وکلا هزینه های قانونی و کارشناس ارزیابی.

“ما در حال به تصویر کشیده شده به عنوان خائنانی و یا تغییر آب و هوا منکران اما ما نه آنهایی که از بین بردن چیزی است که در اینجا” خانم Krug گفت.

خطرات به پرندگان و خفاش ها از توربین های بادی هستند به شدت مورد بحث است. دولت می گوید: بیشتر پرندگان می میرند برخورد با نمای شیشه ای در هر سال بیش از هلاک در توربین’ روتور پره.

خانم Krug گفت: او مشکل خواب زمانی که توربین های بادی اجرا در شب یکی دیگر از موضوع بحث در میان محققان و پزشکان. دولت می گوید تحقیقات علمی نیست شناسایی بهداشت و درمان هر گونه خسارت ناشی از توربین های بادی در میان اختلاف نظر در مورد آستانه بالا که سر و صدای آنها را می توان درک می شود و به طور بالقوه مضر است.

در یک پیروزی کوچک برای Rothenberg را معترضان به یک رستوران محلی لغو شد جلسه برنامه ریزی شده برای شب ژانویه در اعتراض توسط باد park توسعه دهنده برای مالکان علاقه مند در اجاره خود را زمین.

ساکنان Rothenberg آلمان نشان داد در ماه ژانویه در برابر یک پیشنهاد برای احداث توربین های بادی در این نزدیکی هست.

عکس: اموزش بندر/وال استریت ژورنال

سخنگوی توسعه PNE AG گفت: این شرکت خواهد تصمیم بگیرد که آیا به رفتن پیش با Rothenberg پروژه بر اساس مطالعات انجام شده از نیروی باد و محلی پرنده جمعیت یک فرایند است که می تواند سال برای تکمیل.

وزارت اقتصاد در پاییز گذشته را ارائه کرد که 18 نقطه طرح به آدرس وزش صنعت بحران از جمله بالا بردن سرعت تصویب وزش پارک ها و هماهنگ حیات وحش-حفاظت قوانین در سراسر کشور است.

یکی از آیتم های طراحی شده برای دلجویی از معترضان—پیشنهاد 1 کیلومتر و حداقل فاصله بین توربین های بادی و شهرک—موجب اعتراض از صنعت, دولت, محیط زیست وزارتخانه ها و برخی از بزرگترین گروه های زیست محیطی همه این استدلال که این امر تقریبا نصف فضای موجود برای توربین های بادی و در نتیجه آسیب بیشتر بازار است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه درس می تواند جامعه بین المللی یادگیری از آلمان فشار برای انرژی های تجدید پذیر? پیوستن به مکالمه زیر.

وزیر اقتصاد پیتر Altmaier در داد و اعلام کرد خودش مایل به ترک آن را به آلمان 16 متحده که آیا اعمال چنین یک قانون است. در بازگشت او درخواست ایالات متحده برای تنظیم بتن اهداف برای کمک به دولت فدرال رسیدن به آن 65 درصد منابع تجدید پذیر هدف است.

رولاند گرگ یک معترض از Rothenberg گفت: یک راه موثر برای آلمانی ها برای کاهش دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود برای تعطیلات در خانه به جای در نظر گرفتن مسافت های طولانی سفر—wildly محبوب زیاده روی در یک ملت مشتاق جهان-trotters.

“اما اگر ما جنگل پر از توربین های بادی و سپس کسی که می خواهد برای تعطیلات اینجا ؟” او گفت:.

ارسال به اموزش در بندر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im