آلمان لوفت هانزا در موافقت $9.8 میلیارد دلار کمک مالی

به عنوان بخشی از بحران یمن دولت آلمان را انتصاب دو ناظر و اعضای هیئت مدیره.

عکس: lukas برته-tuttas/شاتر

برلین—دولت آلمان و دویچه لوفت هانزا AG DLAKY -2.97% روز دوشنبه گفت که آنها توافق کرده اند که در €9 میلیارد یورو ($9.81 میلیارد دلار) کمک مالی معامله—یکی از بزرگترین کمک بسته های یک کشور از تخم تا کنون در همه گیر-ضربه مسافرت هوایی بخش.

معامله به طور گسترده ای انتظار می رود و هفته در ساخت می آید پس از بزرگترین شرکت های هواپیمایی باید مبتنی اکثر پروازهای خود را به عنوان بسیاری از مرزها باقی می ماند بسته شامل رمان coronavirus. شرکت های هواپیمایی furloughing یا تخمگذار کردن ده ها هزار نفر از کارکنان و مذاکره کمک مالی با دولت است.

“این یک گام مهم به عنوان آن را در مورد بیش از 100 ، 000 شغل مورد حفظ و آلمان را به موقعیت پیشرو در جهانی هوانوردی و مورد اطمینان حاصل کنید که سالم و سنت غنی شرکت کردم که به دلیل مشکل بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند وجود داشته باشد و همچنین در آینده” وزیر اقتصاد پیتر Altmaier روز دوشنبه گفت:.

بر اساس این توافق—که هنوز هم نیاز به تایید از لوفت هانزا تخته سهامداران و کمیسیون اروپا—دولت آلمان را 20 درصد سهام در شرکت و تعیین دو هیئت نظارت بر صندلی.

توافق کلاه یک weekslong تقلا از جنگ بین لوفت هانزا مدیریت و دولت بیش چقدر کنترل دومی باید در ازای حمایت مالی.

لوفت هانزا اجرایی کارستن Spohr هشدار داده بود در برابر بیش از حد نفوذ دولت در تصمیم گیری کسب و کار. آلمان اقتصادی-صندوق تثبیت یا فوروم اجتماعی, توافق نه به اعمال آن حق رای به جز در صورت تصاحب, که اجازه می دهد آن را به بالا بردن سهام خود را به مسدود کردن 25 درصد به علاوه یک سهم. آقای Altmaier گفت: این توافق جلوگیری می کند سرمایه گذاران خارجی را از بهره گرفتن از این بحران است.

فوروم اجتماعی خواهد ساخت آن 20 درصد سهام از طریق افزایش سرمایه, کسب سهام جدید در مجموع حدود 300 میلیون €نقدی لوفت هانزا گفت.

€9 میلیارد همچنین شامل سهام تزریق توسط دولت تا €5.7 میلیارد دلار در قالب یک سکوت مشارکت که نامحدود است و می تواند بازپرداخت توسط لوفت هانزا در سه ماه یکبار در تمام یا بخشی به عنوان به خوبی به عنوان یک €3 میلیارد دلار وام از دولت حمایت بانک KfW که از €600 میلیون دلار را از بانک های خصوصی است.

آقای Altmaier گفت: دولت هنوز در مذاکرات با کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا, رقابت watchdog که می تواند تحمیل شرایط معامله. او کاهش یافته است به نظر در جزئیات مذاکرات.

آلمانی روزانه Handelsblatt گزارش داد که آلمان شد و مقاومت در برابر فشار توسط کمیسیون به لوفت هانزا را مهم فرود اسلات در فرانکفورت و مونیخ هاب. سخنگوی کمیسیون کاهش یافته است به نظر.

ارسال به اموزش در بندر [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>