در طول 15 سال به عنوان آلمان به رهبری آنگلا مرکل را قرار داده و از بسیاری از آتش سوزی را به صرفه جویی در اروپا است. او متوقف شد و روسیه پیشرفته در اوکراین, برای مثال, مجبور, یونان به پایان مالی خود ولخرجی و متوقف لهستان حمله به استقلال قضایی. او می بیند حفاظت از اتحادیه اروپا و ارزش های خود را به عنوان بخشی از آلمان است “کار” در آشتی با همسایگان خود پس از دوران نازی ها.

در حال حاضر 75 سال پس از جنگ جهانی دوم و به عنوان صدراعظم مرکل آماده برای مرحله بعدی سال است که مجبور به خاموش کردن یک آتش بزرگ – این بار در آلمان خود را.

در فوریه. 5 او حاکم حزب اتحادیه دموکرات مسیحی شکست یک تابو در سیاست آلمان کار می کرد و با راست جایگزین برای آلمان (AfD) به نصب یک منطقه ای برتر در ایالت تورینگن. تبانی محلی CDU رهبران با یک حزب به طور گسترده ای به عنوان فاشیستی و بیگانه دیده می شد که ناگهان برگشت از دهه اخلاقی پاکسازی در میان آلمانی ها.

“این یک روز بد برای دموکراسی” به گفته خانم مرکل. او افزود که این تابو شکستن رویداد “نابخشودنی.”

در واقع واکنش به این رویداد نیز نشان می دهد تا چه حد آلمان خواهد شد برای جلوگیری از لغزش و بازگشت به گذشته تاریک.

در سراسر کشور تظاهرات برگزار شد به مخالفت با CDU ، جدید برتر از تورینگن, توماس Kemmerich بود مجبور به استعفا شد و به زودی پس از به دست گرفتن. لیبرال او همچنین قول داده است انتخابات “برای حذف لکه از AfD حمایت از نخست وزیری.”

علاوه بر این بحران منجر به استعفای رئیس CDU, Annegret Kramp-Karrenbauer بود که صدراعظم را انتخاب جانشین. او مقصر سقوط او در “حل” مسئله چگونه او حزب محافظه کار معاملات با آلمان احزاب افراطی.

هر دو CDU و آن junior شریک ائتلافی از جناح چپ حزب سوسیال دموکرات در حال حاضر درخواست خود را چگونه جریان اصلی سیاستمداران بهتر می تواند پاسخ به افزایش AfD. آغاز شده در سال 2013 است که حزب به دست آورده کرسی در پارلمان از تمام 16 متحده به ویژه پس از خانم مرکل تصمیم در سال 2015 اجازه می دهد تا بیش از 1 میلیون تا حد زیادی خاورمیانه پناهندگان به آلمان است. ضد مهاجر واکنش و همچنین کاهش سرعت رشد اقتصادی در آلمان سابق کمونیستی شرق رانده است بسیاری از مردم برای رای دادن به احزاب تندرو. AfD محبوبیت حدود 14 ٪ است.

با توجه به نظر سنجی اکثر آلمانی ها نمی خواهند خانم مرکل به ترک دفتر در سال 2021 به عنوان او بخواهد. یک نظر به معنی گسترده ای اولویت برای میانه و ضد فاشیستی – سیاست باقی بماند. اگر صدراعظم می توانید با قرار دادن این موضوعات بزرگ آتش “کار” آشتی با بقیه اروپا را می توانید در ادامه با تجدید تمرکز بر آلمانی ها خود را.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو