آلمان در بحران رهبری مرکل به عنوان جانشین واریز

برلین

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را که جانشین تعیین شده به طور غیر منتظره به پرتاب در حوله دوشنبه ياوه او حزب محافظه کار به بحران عمیق تر آن را به عنوان تلاش برای توافق بر سر آن در آینده سیاسی جهت پس از از دست دادن آرا به سمت راست.

Annegret Kramp-Karrenbauer گفت پیشرو اعضای اتحادیه دموکرات مسیحی است که او نمی خواهد به دنبال chancellorship در سال آینده انتخابات upending خانم مرکل قصد دارد دست خود را به کمر پس از بیش از 15 سال در قدرت است.

خانم مرکل سخنگوی Steffen Seibert به خبرنگاران در برلین که آلمان در زمان رهبر ایستاده بود او تصمیم به اجرا برای پنجمین دوره در سال 2021 با وجود این آخرین توسعه است.

خانم Kramp-Karrenbauer اعلام نشان دهنده رشد تقسیم با حزب دموکرات مسیحی در معرض هفته گذشته در آن دست زدن به انتخاب یک فرماندار در ایالت تورینگن که در آن حزب منطقه ای نمایندگان مجلس رای دادند با راست جایگزین برای آلمان حزب برای بیرون راندن جناح چپ وقت نادیده گرفتن مشاوره از برلین رهبری است.

این حرکت شکست چه به طور گسترده ای به عنوان یک تابو در پس از جنگ سیاست آلمان در اطراف همکاری با احزاب تندرو.
Annegret Kramp-Karrenbauer است که هنوز هم در آلمان وزیر دفاع.

معلوم نیست که چگونه آخرین تحولات تاثیر می گذارد خانم مرکل در اوایل برنامه ای برای جانشینی. یک شیفت به راست در خانم مرکل مرکز-حزب راست می تواند باعث شکستن با خانم مرکل junior شرکای ائتلاف در آلمان فدرال دولت چپ میانه سوسیال دموکرات و افزایش شانس این کشور را برگزاری انتخابات عمومی آینده زود است.

در میان این اسامی در حال حاضر در حال bandied در اطراف به عنوان آینده رهبران حزب شد وزیر بهداشت ینس Spahn و فریدریش مقرر بودند که مورد ضرب و شتم به رهبری توسط خانم Kramp-Karrenbauer در دسامبر سال 2018 است. آرمین Laschet فرماندار ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع پرجمعیت ترین ایالت نیز ذکر شده به عنوان یک مدعی امکان پذیر است.

در حالی که آقای Spahn و آقای Laschet در نظر گرفته فوتبال در مرکل سنت آقای مقرر در تلاش است به درخواست تجدید نظر به جناح محافظه کار از حزب که flirted با راست جایگزین برای آلمان. یک وکیل سابق حزب جانباز آقای مقرر شد کنار خانم مرکل قبل از او صدراعظم شد در سال 2005.

راست جایگزین برای آلمان, پارتی, استقبال خانم Kramp-Karrenbauer استعفای آیا به عنوان سابق آلمان و داخلی رئیس اطلاعات هانس-گئورگ Maassen, یک آوازی شکل در سمت راست از خانم مرکل را پس از او فردی گری در سال 2018 است.

پیتر Altmaier آلمان و وزیر اقتصاد و مرکل متحد گفت: حزب دموکرات مسیحی بودند در “غیر منتظره ای جدی وضعیت است.”

زمان نظر سنجی که خانم مرکل محافظه کاران برگزاری مداوم در حدود 28% پشتیبانی در سراسر کشور و به دنبال آن به سمت چپ متمایل به سبز در حدود 22%.

در عین حال سوسیال دموکرات ها در حال مبارزه با تنها حدود 14 درصد حمایت در مورد همان راست جایگزین برای آلمان.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو