آلمان کاهش و مقابله با چین برای Coronavirus لوازم

یک کارگر حمل و نقل جعبه از ماسک های صورت که وارد پنج شنبه از چین به اروپا در فرودگاه در جنوب فرانسه است.

عکس: رمی gabalda/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برلین—آلمان زده است مقابله با چین برای دریافت مقیاس بزرگ حمل و نقل از منابع کشور باید در نبرد خود را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در میان یک بحران جهانی در بازار تجهیزات پزشکی.

در یک تماس تلفنی آخر هفته گذشته آنگلا مرکل صدر اعظم ساخته شده ترتیب با رئیس جمهور چین گفته است که روز شنبه هموار کردن راه برای دولت او به خرید آنچه مقامات آلمان می گویند در حال چرخ دنده با کیفیت بالا از چینی تحت کنترل دولت تولید کنندگان و شرکت های دیگر با روابط پکن.

در زیر آرایش که مقامات آلمانی به عنوان یک پل هوایی آلمان گل سرسبد حامل لوفت هانزا AG به تحویل کالا از چین پشتیبانی می کند اگر لازم توسط نیروی هوایی آلمان محموله هواپیما یک سخنگوی دولت گفت. اول حمل و نقل بیش از هشت میلیون ماسک صورت وارد مونیخ در روز سه شنبه. تا پایان این هفته بیش از 40 میلیون ماسک ها میله میله برای ورود به آلمان تحویل انتظار می رود روزانه همراه با دیگر نیاز به دنده. مقامات فاش نمی, قیمت.

“این است که یک زنجیره تامین است که نمی خواهد شکست در این اورژانس گفت:” سخنگوی اضافه کرد که اولیه معامله مربوط به تجهیزات حفاظتی مانند ماسک, اما می تواند گسترش به دیگر تجهیزات پزشکی در صورت نیاز.

چین که در آن همه گیر سرچشمه گرفته بود خود, واردات تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مقابله با این بیماری در ابتدا. اما پس از آن آورده گسترش تحت کنترل آن را آغاز کرده است به صادرات تجهیزات.

در ضمن آلمان مواجه شده است کمبود شدید تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی هزاران نفر از آنها آلوده شده توسط virus در هفته های اخیر.

Reiner Breul سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان گفت که این توافق اجازه خواهد داد که برلین به “برای رسیدن به تلفن به منظور ارائه پشتوانه سیاسی برای ادامه تجارت بین المللی” در تجهیزات پزشکی.

یک ستوان بستهای جعبه ماسک روز چهارشنبه در شرق آلمان است.

عکس: ینس schlueter/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آلمان تا به حال حدود 110,000 coronavirus عفونت و 2,096 تایید مرگ در بعد از ظهر چهارشنبه از Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

توسعه در میان یک مبارزه توسط آلمان و کشورهای دیگر به خرید ماسک و دیگر دنده در بازار باعث اصطکاک میان متحدان سابق به عنوان مقامات در سراسر جهان مسابقه به تجهیز بیمارستان های تحت فشار افزایش Covid-19 بيمار.

مقامات در آلمان و فرانسه را متهم کرد آمریکا از تامین تجهیزات اختصاص داده شده برای خریداران دیگر توسط outbidding اصلی خریداران که اتهامات آمریکا را رد می کند.

به عنوان گسترش این بیماری همه گیر در سراسر جهان بیشتر ملت ها تبدیل شده اند به چین یک کلید تولید کننده تجهیزات پزشکی مانند ماسک و هواکش.

چین به پایان رسید 76-day مستند در ووهان با نور نشان می دهد به عنوان بسیاری از مردم خارج پا برای اولین بار در هفته. وال استریت ژورنال جاناتان چنگ به بحث در مورد چالش های پیش رو به عنوان زمین صفر از همه گیر تلاش می کند تا به حالت عادی بازگشت. عکس: CCTVPLUS

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ستایش دولت چین روز شنبه برای ارسال 1,000 هواکش به همه گیر زده دولت است. تنفس کمک دستگاه می تواند به نجات جان بیماران بدحال.

چین همچنین با ارسال محموله های مشابه برخی در قالب کمک های انسان دوستانه به کشورهای اروپایی هستند که بدترین تاثیر این بیماری همه گیر مانند ایتالیا و اسپانیا.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در همان زمان تعدادی از دولت های اروپایی شکایت کرده است که تجهیزات پزشکی آنها تا به حال خریداری شده از شرکت های چینی از جمله تست کیت و ماسک های معیوب بود. ماه گذشته دولت هلند به یاد می آورد 600,000 ماسک صورت تهیه شده از چین برای خط مقدم پزشکان به دلیل معیوب فیلتر.

پس خانم مرکل در تماس با آقای یازدهم دولت چین ارائه آلمان با یک لیست قابل اعتماد تولید کنندگان است که می تواند در ارائه کیفیت بالا و منابع دولت آلمان سخنگوی گفت.

صنعت آلمان نمایندگان که وسیع منافع تجاری در چین استخدام شده است توسط دولت برای کمک به این عملیات با پکن تسهیل خرید و بیمه تحویل به موقع آلمان سخنگوی گفت.

برخی از مقامات غربی نگرانی که چین با استفاده از همه گیر برای پیشبرد قدرت نرم خود در زمانی که غرب آسیب پذیر است. در واقع اتحادیه اروپا وزیر خارجه هشدار داد کشورهای اروپایی در اواخر ماه گذشته در برابر آنچه که او به نام چین سیاست سخاوت.

“چین به شدت هل دادن این پیام است که بر خلاف ایالات متحده آن است که یک مسئول و شریک قابل اعتماد” جوزپ Borell یک اسپانیولی در بیانیه ای گفت: در مارس 24.

نوشتن به Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>