آلمان گریه ناپاک بیش برلین-محدود ماسک منحرف به ایالات متحده

یک 3M مدل 8511 N95 ذرات تنفسی ماسک. اروپا تعیین آن تقریبا معادل استاندارد به عنوان FFP2 ماسک.

عکس: دیوید بکر/زوما پرس

برلین—آلمان گفته مقامات حمل و نقل از ماسک صورت به مقصد آلمان کشف و ضبط شد در فرودگاه بانکوک و منحرف به ایالات متحده در یک عمل “مدرن دزدی دریایی”—آخرین اتهام که برگ برنده دولت است پرتاب وزن خود را در اطراف در جهانی تقلا برای امن کمیاب تجهیزات حفاظتی مورد نیاز در مبارزه با عفونت کروناویروس.

در ماه مارس آلمان از دولت متهم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای متقاعد کردن محلی بیوتکنولوژی شرکت در مرحله پیشرفته توسعه coronavirus واکسن به نقل مکان آن تیم های تحقیقاتی به آمریکا و کمک مالی به این کشور انحصار در آینده واکسن.

حوادث آمده در میان یک بحران جهانی در بازار برای پزشکی تجهیزات حفاظت به عنوان کشورهای تقلا برای تهیه ماسک و دیگر اقلام ضروری برای حفاظت از کارکنان پزشکی و دیگران را از تبدیل شدن به آلوده به هنگام درمان Covid-19 بيمار.

مرتبط

  • 3M تحت حمله از کاخ سفید را هل
  • 3M مدیر عامل در N95 ماسک: ‘تقاضا بیش از ظرفیت تولید ما’
  • آلمان و ایالات متحده آمریکا را متهم به تلاش برای فریب یک دارو ساز کار در Coronavirus واکسن

برلین منطقه ای دولت در روز جمعه گفت: 200,000 FFP2 ماسک—با کیفیت بالا, ماسک شناخته شده در آمریکا در تعیین N95 که محافظت از عفونت های ویروسی—دستور داد از یک تولید کننده ایالات متحده بوده است “مصادره” در بانکوک و هرگز به مقصد رسید. آن گفت که معتقد بودند این حادثه مربوط به ایالات متحده تهدید به ممنوعیت صادرات از ماسک های پزشکی.

سفارت ایالات متحده در برلین کاهش یافته است به نظر. کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در این بیانیه از مقامات برلین نمی ارائه هر گونه جزئیات بیشتر و یا می گویند که این حادثه اتفاق افتاده است. اما برلین گفت: ماسک بودند تولید شده توسط شرکت آمریکایی 3M‘s کارخانه در چین و بخشی از یک کل منظور از 400,000 قطعات. این مقام گفت: مقامات ایالات متحده تا به حال مصادره حمل و نقل در حالی که آن را در حمل و نقل در تایلند است.

شهردار برلین Michael Müller صحبت در ماه فوریه در برلین جشنواره بین المللی فیلم.

عکس: annegret hilse/ایسنا

در یک بیانیه کوتاه, برلین, وزیر کشور Andreas Geisel به نام حادثه یک عمل “مدرن دزدی دریایی.” شهردار برلین Michael Müller سوسیال دموکرات گفت: “اقدامات رئیس جمهور آمریکا در حال…غیر انسانی و غیر قابل قبول است.”

“حتی در زمان بحران جهانی روش از غرب وحشی نباید تبدیل شدن به شایع” آقای Geisel گفت.

یک سخنگوی دولت آلمان که مقر آن در برلین کاهش یافته است به نظر میکند. “امریکا رفتار از آنجا که بحران آغاز شده است مثبت هار وقتی که می آید به تجهیزات پزشکی” یکی فدرال رسمی گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

3M آن گفت: “هیچ شواهد نشان می دهد 3M محصولات شده اند به دست گرفت. 3M هیچ سابقه ای از هر جهت از ماسک از چین برای برلین ، ما نمی توانیم حدس بزنیم که این گزارش نشات گرفته است.”

این دومین بار است که در بیش از دو هفته است که مقامات آلمانی را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از بازی ناپاک در تلاش خود را برای جلوگیری از همه گیر. آلمانی وزرای کابینه گفت: واشنگتن سعی کرده بود برای دریافت بیوتکنولوژی شرکت CureVac AG که در حال کار بر روی یک واکسن علیه این رمان ویروس به نقل مکان به ایالات متحده

یک مقام آمریکایی گفت: در آن زمان که داستان دمیده شد و از نسبت.

“دولت ایالات متحده صحبت کرده است با بیش از 25 شرکت ها ادعا می کنند که آنها می تواند کمک به با یک واکسن” این مقام گفت. “ما همچنان به صحبت کردن با هر شرکتی که ادعا می شود قادر به کمک است. و هر راه حل پیدا می شود و با جهان به اشتراک گذاشته.”

CureVac رد آلمانی اتهامات در بیانیه ای. مدیر اجرایی خود را که تا به حال ملاقات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید روز قبل از ظاهر ادعا می کند در برلین جایگزین شد بدون توضیح نیست و در پاسخ به تلاش برای تماس با او از.

مربوط تصویری

این فرماندار ماساچوست رخ داد یک معامله برای N95 ماسک از چین اما او نیاز به یک راه برای حمل و نقل آنها. جدید انگلستان میهن پرستان هواپیما به پایان رسید تا ساخت و تحویل. عکس: New England Patriots

نوشتن به Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>