آنگلا مرکل صدراعظم آلمان (چپ) در چت با او مسیح موعود وارث Annegret Kramp-Karrenbauer در فدرال در برلین در ژانویه. 28. عکس: filip خواننده/شاتر

برلین—سرکش تلاش قانونگذاران محافظه کار در آلمان شرقی برای پیوستن به نیروهای با nativist حق در مخالفت حزب ملی به رهبری تهدید به تقسیم صدراعظم آنجلا مرکل بلوک سیاسی پیش از سال 2021 را پر مخاطره انتخابات عمومی.

اختلاف آغاز شد و روز شنبه هنگامی که قانونگذاران منطقه ای از خانم مرکل را در ایالت شرقی تورینگن سرپیچی از دستورات حزب و مرتبط با ملی جایگزین برای آلمان در دولت و پارلمان برای انتخاب نخست وزیر از مرکز-راست ،

این حرکت موجب محکومیت گسترده از فوتبال و رسانه ها. در روز پنج شنبه خانم مرکل را محکوم کرد شورش به عنوان “نابخشودنی” به دلیل آن را نقض یک حرکت توسط اتحادیه دموکرات مسیحی حزب که ممنوع محلی اتحاد با هر AfD یا چپ Die Linke ،

جنجال یک شکست برای Annegret Kramp-Karrenbauer, این CDU رئیس و خانم مرکل را مسح جانشین و برای این حزب استراتژی پیش از انتخابات سال آینده است. محافظه کاران و فوتبال در CDU را برای چندین سال بسیج در سراسر تصمیم به طرد این AfD به امید recouping رای از دست هر دو به آن حزب و به مرکز-چپ سبز.

صعود احزاب پوپولیستی چپ و راست از منطقه یورو از بحران بدهی و هجوم پناهندگان از سال 2015 اتحاد فشرده میانه نیروهایی که تحت سلطه سیاست اروپا برای چندین دهه است. این شکستگی را مجبور میانه به یک تراز به دنبال اتحاد با هم دشمنان سابق و یا شورشیان ،

از آرشیو

هر سه از آمریکا مهمترین متحدان اروپایی دچار بحران های سیاسی. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد که چرا رای دهندگان در آلمان و انگلستان و فرانسه ممکن است بی قرار است. (Dec. 12, 2018)

در حالی که نظر سنجی در آلمان نشان می دهد CDU و کوچکتر رایگان-بازار رایگان حزب دموکرات باید کمی امید به دست آوردن یک اکثریت CDU استراتژیست امید یک رویکرد میانه می تواند به این حزب رای کافی برای رهبری یک حکم داد با سبزی آلمان دوم محبوب ترین حزب است. هر گونه اشاره قرارداد ساخت با AfD را تضعیف می کند این رویکرد است.

“این بود که یک روز بد برای دموکراسی در یک روز زمانی که ارزش ها و اعتقادات از CDU شد, تجاوز” خانم مرکل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه آفریقای جنوبی روز پنج شنبه.

AfD رهبر در ایالت تورینگن در کشور Björn Höcke, که یک بار به وال استریت ژورنال آدولف هیتلر نمی تواند به نام مطلقا بد است و انتقاد در کشور و فرهنگ هولوکاست یاد دیده می شود به عنوان یک رادیکال حتی توسط بسیاری از در حزب خود.

این واقعیت است که با وجود شهرت خود خانم مرکل محافظه کاران تصمیم به رای خود برجسته تعمیق شکاف بین این کشور و غرب که در آن AfD یک تو رفتگی در دیوار, حزب سابق کمونیست شرق که در آن دستورات به بزرگترین سهم از آرا. خانم مرکل محافظه کاران در حال حاضر باید ترمیم این شکاف در درون حزب خود است.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

در تورینگن انتخابات در ماه اکتبر AfD امن بیش از 23 درصد آرا جلوتر از محافظه کاران که حدود 21 درصد است. این چپ محافظه کاران با دو گزینه: پرتاب رای خود را همراه با دو AfD یا حزب چپ جانشین سابق حزب سوسیالیست آلمان شرقی که برنده بیش از 30 درصد آرا.

محافظه کار رهبری در برلین رد هر دو گزینه. اما تورینگن شعبه تصمیم گرفتند روز شنبه به رای با AfD برای ورود به دولت تحت دولت برتر توماس Kemmerich, عضو FDP.

آقای Kemmerich که گروه برنده تنها 5 درصد از آرا ارائه استعفای خود را روز شنبه در پی اعتراض از هر دو عمومی و حزب رهبری است.

Bodo Ramelow, نخست وزیر سابق تورینگن که سرنگون شد با چهار رای مجلس توییتی یک عکس از آقای Höcke بعدی به یک تصویر از هیتلر—اشاره به انتخابات سال 1930 در ایالت تورینگن در کشور است که تولید اولین نازی وزیر در دولت.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de