پلیس آلمان وارد یک خانه در جنوب برلین در روز پنج شنبه.

عکس: کلمنس bilan/شاتر

برلین—آلمان در روز پنج شنبه انجام شده در سراسر کشور حملات ادعا شده از اعضای یک گروه مرموز که رد اقتدار دولت پایبند به ایدئولوژی نژادپرستانه و ذخیره کردن سلاح.

مقامات گفتند آنها را ممنوع کرده بود هدف گروه, نام ایالات آلمان, مردم و قبایل و کشف stashes از اسلحه های نژادپرستانه تبلیغات و مواد مخدر در این دوره از جستجو.

سازمان وابسته و به اصطلاح شهروندان رایش یا Reichsbürger شل-گره جنبش که پیروان رد آلمان به عنوان دولت های نامشروع شده اند و درگیر در درگیری با پلیس و دیگر مقامات دولتی در سال های اخیر است.

در حالی که سازمان یافته نیست و از جمله چهل تکه همفکر گروه Reichsbürger به طور کلی دیدن دوم امپراطوری آلمان—و در برخی موارد رایش سوم—به عنوان آخرین دولت مشروع این کشور است.

برای سال, مقامات رد Reichsbürger به عنوان رادیکال آزادی خواهان—حاشیه و در عین حال unthreatening خرده فرهنگ که اعضای آن اغلب چاپ خود هویت و اسناد و حاضر به پرداخت مالیات و یا هدفمند دولت با اساس پرونده های حقوقی.

اما در سال های اخیر به عنوان جنبش شروع به تبدیل بیشتر خشونت آمیز و نژادپرستانه دولت شروع به سرکوب اعضای.

مقامات در حال کاهش تحمل Reichsbürger نیز همراه آلمان در حال تجربه یک موج از راست خشونت که شامل حملات تروریستی و ترور سیاسی.

Horst Seehofer, وزیر کشور گفت: پنج شنبه که coronavirus بیماری همه گیر نمی منحرف کردن اذهان مقامات در مبارزه خود را در برابر انگیزه های سیاسی و جنایت.

“ما بی وقفه به جلو هل دادن با ما مبارزه با جناح راست افراطی گری نیز در زمان بحران” آقای Seehofer در بیانیه ای گفت. “وجود دارد نه یک اینچ از فضای مجاز برای نژادپرستی و یهودی ستیزی در جامعه ما است.”

در سال گذشته وجود دارد 19,000 اعضای شناخته شده Reichsbürger جنبش با توجه به آلمان داخلی سازمان. در میان این آژانس برآورد 1000 واجد شرایط به عنوان راست گرایان و 530 متعلق به تفنگ مجوز.

اعضای فعال در رسانه های اجتماعی و در گذشته درخواست برای آزادی نئو نازی ها محکومین مانند وکیل هورست مالر یک انکار کننده هولوکاست زندانی فتنه در نظر گرفته است که یک کلید ایدئولوگ جنبش.

دو اعضای برجسته Reichsbürger جنبش متهم به قتل و اقدام به قتل در سال های اخیر است.

در 2019, Adrian Ursache سابق برنده مسابقه ملکه زیبایی آقای, آلمان محکوم شد یک دادگاه در شرق شهر Halle به هفت سال در زندان برای تلاش برای کشتن یک افسر پلیس است. آقای Ursache شات عضو یک تیم SWAT که آمد به خانه خود را به اخراج او به دلیل عدم پرداخت بدهی.

در سال 2017, Wolfgang طرح دیگری Reichsbürger شد و محکوم به حبس ابد به جرم قتل یک افسر پلیس و زخمی شدن دو نفر دیگر در یک حمله در خانه خود را. در این دوره از تحقیقات یک افسر ارشد پلیس به حالت تعلیق در آمد چرا که او تا به حال روابط به آقای برنامه ریزی قبل از حمله.

تعدادی دیگر از اعضای پلیس و ارتش بررسی شده است برای لینک به رادیکال جنبش است.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de