آلمانی دستور دادگاه VW برای جبران مشتریان بیش از تولید گازهای گلخانه ای رسوایی

وکیل نوئل Goldenstein سمت چپ که نماینده شاکی گفت: روز دوشنبه به حکم دادگاه سابقه به صورت تمام آینده دیزل دادخواهی.

عکس: Thorsten Gutschalk اکشن/مطبوعات/زوما پرس

برلین—آلمان بالاترین دادگاه مدنی در برابر حکومت فولکس واگن AG در مورد اول آورده شده توسط مشتریان به دنبال خسارت در ارتباط با خودرو ساز تولید گازهای گلخانه ای-خیانت رسوایی نقطه عطفی حاکم است که می تواند نوید بخش بیشتر دادخواهی در برابر فولکس واگن و برخی از رقبا.

دوشنبه حاکم می آید بیش از چهار سال پس از فولکس واگن در سال 2015 بستری برای نصب نرم افزار غیر قانونی در میلیون ها نفر از دیزل مدل. دستگاه مجاز خودروها به تصویب انتشار آزمایشات در آزمایشگاه در حالی که ساطع سطوح بسیار بالاتری از آلاینده های سمی در طول جاده معمولی استفاده کنید.

فولکس واگن التماس کرد گناه را به اتهام ارتکاب تقلب و فریب مصرف کنندگان و دولت ایالات متحده و آن را به پرداخت بیش از 30 میلیارد دلار جریمه مجازات و مصرف کننده جبران کند.

در عین حال در آلمان, فولکس واگن است و تا به حال اجتناب از پرداخت هزینه جبران خسارت به مصرف کنندگان است. که می تواند با جریان حاکم هر چند مشخص نیست که چگونه بسیاری از تعداد زیادی از دیزل صاحبان در آلمان خواهد بود قادر به استفاده از این حکم به دلیل اساسنامه محدودیت پوشش تقلب.

فولکس واگن نماینده Martina د لیند ون Wijngaarden جواب سوالات روز پس از حاکم.

عکس: Thorsten Gutschalk/DPA/زوما پرس

ایالات متحده-سبک کلاس اقدام مناسب به طور کلی مجاز نیست در آلمان یک واقعیت است که محدودیت توانایی مصرف کنندگان به دنبال جبران برای تقلب شرکت. در این مورد حکم دادگاه در یک طرح دعوی در دادگاه آورده توسط یک مالک خودرو و متوجه شد که فولکس واگن باید جبران هر مصرف کننده که ناخواسته خریداری یک خودرو حاوی نرم افزار غیر قانونی.

توضیح قضات حکم دادگاه فدرال دادگستری گفت که فولکس واگن به حال رفتار در راه است که “سازگار با ارزش های اساسی حقوقی و اخلاقی نظم است.”

“متهم در رفتار باید در نظر گرفته شود غیر اخلاقی” استفان Seiters به ریاست قاضی گفت: در حکم دادگاه.

در پاسخ به حکم فولکس واگن گفت که آن را یک بار پرداخت برای برخی از صاحبان آلوده خودروهای دیزلی که در حال حاضر مورد انتظار با دادگاه است. فولکس واگن گفت: این انتظار نیست حکم به از بند باز کردن یک موج جدید دادخواهی.

“این را به سختی می تواند یک علت برای پرونده های حقوقی” شرکت گفت: با استناد قابل توجهی از موانع برای ایجاد یک مورد در قانون آلمان و واقعیت این است که اساسنامه محدودیت ها در بسیاری از ادعا می کند در حال حاضر منقضی شده است.

یک تولید گازهای گلخانه ای در حال تست بر روی یک فولکس واگن گلف دیزل خودرو در لودویگزوبورگ, جنوب غربی آلمان در ماه اوت سال 2017.

عکس: توماس kienzle/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به طور کلی در برابر ادعای تقلب در آلمان منقضی پس از سه سال ، این حکم قابل توجهی می تواند در آینده دادخواهی در برابر سایر خودرو سازان که هدف دیزل صاحبان خودرو به دنبال جبران.

فولکس واگن به تازگی موافقت به پرداخت تا €830 میلیون دلار ($904 میلیون) به حل و فصل دعاوی با 235,000 صاحبان خودرو در آلمان. حدود 40 ، 000 از این شاکیان روشن کردن این راه حل که اجازه می دهد آنها را به دنبال خسارت تحت این دادگاه در حکم جدید.

نوئل Goldenstein یک وکیل است که به نمایندگی از شاکی در فولکس واگن مورد گفت: به حکم دادگاه سابقه به صورت تمام آینده دیزل دادخواهی اجازه دادگاه های پایین به قانون در حمایت از مصرف کنندگان است.

“در حال حاضر دیزل رسوایی تازه شروع شده است” آقای Goldenstein در بیانیه ای گفت.

نوشتن به ویلیام بوستون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>