کاردینال راینهارد مارکس مونیخ (سمت چپ) در طول یک مخاطب با پاپ فرانسیس (راست) در واتیکان سال گذشته است. عکس: واتیکان رسانه ای جزوه/شاتر

آلمان اسقف های کاتولیک دیدار خواهد کرد در فرانکفورت در روز پنج شنبه برای راه اندازی خود را بلند پروازانه ترین تلاش در عین حال در نقش خود به عنوان کلیسا لیبرال پیشتاز: دو سال از مذاکرات بازنگری کلیسا تدریس و تمرین در مورد موضوعات از جمله همجنسگرایی تجرد روحانی و هماهنگی از زنان است.

محافظه کاران در آلمان و خارج از کشور هستند تبریک چشم انداز با زنگ و هیچ جا بیشتر از ایالات متحده که episcopate پدید آمده است که جهان غرب را مهمترین مقاومت مترقی روند تحت پاپ فرانسیس.

تنش بین گروه های تجسم بخش قابل توجهی در کلیسا که برخی هشدار می دهند می تواند منجر به دائم تقسیم می شود.

پیشتر در ماه ژانویه یک گروه از محافظه کار کاتولیک ها از کشورهای مختلف از جمله اسقف اعظم کارلو ماریا Viganò سابق واتیکان فرستاده آمریکا که تبدیل به یکی از پاپ شدیدترین منتقدان و جمع آوری شده در مونیخ به هشدار می دهند که اگر ابتکار عمل را در نتیجه “قانون اساسی از کلیسا جدا از رم.”

این رویداد با شروع این هفته سرچشمه به عنوان یک پاسخ به رسوایی بیش از سوء استفاده جنسی از کودکان توسط کشیش های کاتولیک. یک 2018 گزارش بحران در آلمان به نام برای نگرش مثبت به همجنس گرایی و توجه بیشتر به چالش کشیدن از تجرد. کاتولیک گروه زنان بعد غالب در این گردهمایی همچنین به آدرس سوال از برابری جنسیتی در کلیسا رهبری است.

از آرشیو

جیمی Pliska از Pa., است به دنبال غرامت از کلیسا برای سوء استفاده جنسی رخ داده است که بسیاری از سال پیش. اگر او را قبول حل و فصل او ترس او ممکن است هرگز حقیقت را می دانم در مورد اتهام آزار دهنده.

کاهش کلیسای کاتولیک در آلمان تسریع در میان رسوایی و رشد سکولاریزاسیون. با توجه به کلیسا آخرین آمار 216,078 از مردم در سمت چپ کلیسا در سال 2018—یک جهش 29 درصد از سال قبل است. یک نظرسنجی منتشر شده در ماه ژانویه توسط Forsa موسسه نشان داد که تنها 14 درصد از آلمانی ها اعتماد کلیسای کاتولیک را از 18 درصد سال قبل است. اعتماد به پاپ فرانسیس کاهش یافت و به 29 درصد از 34٪.

این کلیسا در آلمان است که موفق به عنوان قبل از هرگز در مواد شرایط دریافت یک رکورد €6.6 میلیارد دلار ($7.3 میلیارد دلار) از طریق یک دولت-مالیات های جمع آوری شده در سال 2018 است. آلمانی اسقف در میان بزرگترین حامیان مالی واتیکان و کلیساهای کاتولیک در جهان در حال توسعه.

آلمانی اسقف لذت بردم افزایش نفوذ تحت فرانسیس منعکس شده در سیاست های خود از نرمش بیشتری در طلاق و استقلال بیشتر برای کلیسای محلی مقامات در مورد مسائل مانند مناجات نامه—حرکت طولانی حمایت توسط متکلمان.

رهبران آلمان و کلیسایی که در آن نمایندگانی از کاتولیک laypeople می گویند آنها در حال ارائه آن به عنوان یک مدل برای کلیسا ،

لودویگ حلقه-Eifel, سر اسقف آلمانی’ news agency تخمین می زند که حدود دو سوم از اسقف—آستانه عبور از یک رزولوشن—پشتیبانی از هماهنگی از ازدواج مردان و زنان deacons و نیمی از آنها در حمایت از برکات همان اتحادیه های کارگری.

آمریکا محافظه کاران می گویند که برای یک شاخه ای از کلیسای حتی به نظر این حرکت تهدید به وحدت است.

“اسقف آلمانی در ادامه حرکت به سمت #تفرقه از کلیسای جهانی,” اسقف اعظم ساموئل Aquila دنور گفت در توییتر در سپتامبر.

یک اقلیت آلمانی اسقف به اشتراک گذاری این ترس و نگاه به آمریکا برای حمایت از. کاردینال راینر ماریا Woelki کلن, رهبر, آلمانی, محافظه کاران, سفر در تابستان گذشته به ایالات متحده جایی که او در بازدید های مختلف کلیسا موسسات و ملاقات با برخی از برجسته ترین همتایان آمریکایی.

“همه جا, من مواجه می شوند نگرانی در مورد تحولات جاری در آلمان” کاردینال بعد گفت: روزنامه وابسته به قلمرو اسقف. “در بسیاری از جلسات نگران بود و ملموس که” synodal مسیر پیشرو است ما در یک مسیر خاص که در بدترین حالت ما می تواند حتی با قرار دادن همدلی با کلیسای جهانی در معرض خطر و تبدیل شدن به یک ملی آلمان کلیسا.”

پاپ فرانسیس خود هشدار آلمان به ولگرد بیش از حد.

“هر بار که یک جامعه ecclesial در تلاش است برای خارج شدن از مشکلات خود را به تنهایی و صرفا با تکیه بر نقاط قوت خود روشها و هوش آن را به پایان رسید تا ضرب و پرورش شر می خواست آن را به غلبه بر” پاپ گفت: در نامه ای سرگشاده به کاتولیک آلمان در ماه ژوئن.

اما پس از ملاقات با پاپ و مقامات واتیکان در ماه سپتامبر کاردینال راینهارد مارکس از مونیخ, رئیس, آلمانی, کنفرانس اسقف گفت: “هیچ نشانه توقف از رم.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید کلیسای کاتولیک دوباره مواضع خود در اخلاق جنسی? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در واقع زمانی که پاپ فرانسیس علنا سرگرم احتمال انشعاب در کلیسا شده است در رابطه با آمریکا نه آلمان.

“همیشه وجود دارد گزینه ای برای تفرقه,” پاپ گفت: در ماه سپتامبر در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد محافظه کار آمریکایی مخالفت دستور کار خود دارد. “من دعا می کنم که schisms اتفاق نمی افتد, اما من می ترسم از آنها نیست.”

که عدم ترس می تواند به دلیل تنها پاپ می توانید تصمیم بگیرید که آیا یا نه یک دولت از شکاف حتی وجود دارد گفت: آدم پول یک استاد الهیات در ایندیانا دانشگاه سنت فرانسیس.

“اگر همه چیز بیش از حد از دست یک راه یا دیگری من می توانم او را بازیگری شدید اما انتخابی موارد” برای جلوگیری از هر گونه تجزیه طلبان حرکت DeVille گفت.

“همه آن را می خواهد ناگهانی مجبور “بازنشستگی” از یک زن و شوهر به خصوص صریح یا درک مشکل در آلمان یا هر جای دیگری برای دیگران خفه شو و سقوط docilely در خط,” او اضافه شده است.

نوشتن برای Francis X. Rocca در francis.rocca@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im