Coronavirus واکسن تحت توسعه توسط BioNTech مستقر در ماینز آلمان تجربی با استفاده از فن آوری های شناخته شده به عنوان messenger RNA یا mRNA.

عکس: توماس Lohnes/گتی ایماژ

برلین—آلمان بیوتکنولوژی شرکت است که با همکاری Pfizer Inc. به منظور توسعه یک coronavirus واکسن اعتماد به نفس است آن را آماده خواهد شد به دنبال تصویب قانونی تا پایان سال به گفته مدیر اجرایی آن است.

چند صد میلیون دوز می تواند توان تولید حتی قبل از تصویب و بیش از 1 میلیارد دلار در پایان 2021, BioNTech BNTX -2.89% SE از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت دکتر Ugur Sahin گفته وال استریت ژورنال.

BioNTech در اصل یک سرطان-درمان شرکت زیست فناوری یکی از 17 شرکت ها در سراسر جهان است که شروع کرده اند آزمایش های انسانی در یک واکسن علیه Covid-19. این شرکت مستقر در شهر ماینز و فهرست شده در بورس نزدک بورس تاسیس شد در سال 2008 توسط دکتر شاهین و همسرش, Dr. Özlem Türeci هر دو فرزندان ترکی مهاجران.

واکسن BioNTech در حال توسعه با استفاده از آزمون تکنولوژی شناخته شده به عنوان messenger RNA یا mRNA. در انتظار تایید توسط مقامات BioNTech انتظار برای آغاز آخرین مرحله از تست فرایند شناخته شده به عنوان فاز 3 محاکمه در پایان ماه ژوئیه. این را 30,000 مردم را به شرکت در یک مطالعه تصادفی از واکسن است که انتظار می رود در پایان سال از زمانی که شرکت به دنبال بازار تایید از تنظیم کننده در سراسر جهان است.

مرحله نهایی آزمایشات بالینی طراحی شده است برای آزمون اثربخشی واکسن در حفاظت از عفونت پس از مواد مخدر یافت شده است به امن در انسان است. تصویب زمان می تواند متفاوت باشد در سراسر حوزه های قضایی اما BioNTech را آغاز تولید واکسن در حالی که در انتظار چنین مصوبات.

BioNTech را با همکاری فایزر در آمریکا و همچنین دیگر مشارکت با شرکت های بین المللی مانند چین شانگهای Fosun Pharmaceutical Co. Ltd. پس از آن فعال کردن این شرکت به سرعت تولید مقادیر زیادی از واکسن دوز برای بازار جهانی است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چقدر امیدوار هستید که یک Covid-19 واکسن را می توان توسعه یافته سرعت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اما حتی به عنوان BioNTech و شرکای آن در حال حاضر افزایش ظرفیت تولید در انتظار تصویب coronavirus تبدیل شده است به طوری گسترده—بیش از 13 میلیون نفر در سراسر جهان در حال آزمایش مثبت روز جمعه—که در آن به حدود 10 سال قبل از بشریت زمانی ایمنی کافی به این بیماری حتی اگر چندین شرکت راه اندازی یک واکسن در همان زمان به گفته دکتر Sahin.

“من فرض کنیم که ما تنها می تواند انجام شود با این ویروس زمانی که بیش از 90 درصد از جمعیت جهانی را دریافت مصونیت یا از طریق عفونت و یا از طریق یک واکسن او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی یکشنبه شب.

BioNTech را mRNA روش با استفاده از یک مکانیزم ژنتیکی برای وادار کردن بدن انسان برای تولید پروتئین های خاصی که تولید آنتی بادی و ایمنی سلولی در برابر رمان coronavirus.

اگر موفق این و در مقایسه با واکسن خواهد بود آسان تر و ارزان تر برای تولید از سنتی واکسن بر اساس ، یا جزئی ویروس سلول. اما هیچ گونه واکسن هنوز تایید شده برای استفاده در خارج از مطالعات بالینی. اول دسته ای از BioNTech این واکسن را بین نه و 11 روز به تولید این شرکت گفت.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

فایزر صاحب حدود 1% از BioNTech و همکاری در توسعه واکسن جدید اما تمام حقوق متعلق به شرکت آلمانی که در حال انجام بخش عمده ای از تحقیقات است. BioNTech است که اکثریت متعلق به دوقلو سرمایه گذاران آلمانی توماس و چت Strüngmann. دیگر سهامداران شامل بیل و ملیندا گیتس شرکت سانوفی SA و Genentech, یک واحد روشه برگزاری AG .

شرکت های دیگر در حال حاضر در حال انجام آزمایش های انسانی عبارتند از: مدرن , Inc., که آن هم شروع آن پیشرفته-مرحله آزمایشی این ماه است. در ماه اوت یکی دیگر از واکسن co-طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca PLC را نیز وارد فاز 3 محاکمات به دنبال یک محصول توسعه یافته توسط Johnson & Johnson در ماه سپتامبر.

BioNTech مدیر عامل Ugur Sahin نیز یک استاد تجربی انکولوژی در دانشگاه ماینز.

عکس:
BIONTECH

BioNTech افسر ارشد پزشکی Özlem Türeci قبلا مدیر عامل شرکت Ganymed داروسازی که او و دکتر شاهین فروخته شده در سال 2016.

عکس:
BIONTECH

BioNTech نامزد نشان داد که بهتر از حد انتظار نتایج در مراحل اولیه مطالعه که شد منتشر شده در تاریخ 1 ژوئیه ، داوطلب آزمون افراد سطوح بالاتری از آنتی بادی از convalescing Covid-19 بيمار چهار هفته پس از واکسن و هفت روز پس از نوبت دوم.

واکسن نامزد همچنین به نظر می رسد به علت هر گونه عوارض جانبی جدی دکتر شاهین گفت.

“ما آمار اولیه تا کنون نشان داده است که ما کانديد واکسن می تواند تولید آنتی بادی در سطح بالاتر از کسانی که در افرادی که از بهبود Covid-19 عفونت” دکتر شاهین گفت.

مطالعه داده های آنلاین منتشر شد و فرستاده شده به یک مجله پزشکی اما هنوز شده کارشناسی.

اگر و هنگامی که این واکسن تایید انبوه واکسن می تواند بلافاصله شروع در آمریکا و اروپا و جاهای دیگر, دکتر شاهین گفت. تلاش خواهد اما بستگی کشور ظرفیت های لجستیکی و همچنین به عنوان محبوب پذیرش.

Drs. Sahin و Türeci باید تبدیل شدن به رهبران در آلمان زیست فناوری صنعت پس از هر یک از خانواده خود به آمریکا مهاجرت کرد از ترکیه در جستجوی اشتغال با دکتر Sahin پدر و مادر مشغول به کار در یک Ford Motor Co. گیاه.

علاوه بر خدمت به عنوان BioNTech مدیر عامل شرکت دکتر Sahin استاد تجربی انکولوژی در دانشگاه ماینز. دکتر Türeci است افسر ارشد پزشکی از شرکت که در حال حاضر حدود 1400 نفر بود و ارزش بازار از 15 میلیارد دلار در روز چهارشنبه. او قبلا به عنوان مدیر عامل شرکت Ganymed داروسازی AG اولین شرکت زیست فناوری تاسیس شده توسط زن و شوهر است که آنها به فروش می رسد به ژاپنی شرکت داروسازی Astellas Pharma , Inc. برای تا $1.4 میلیارد دلار در سال 2016.

BioNTech هسته پژوهش متمرکز بر بيان ژن سرطان مبتنی بر درمان های مناسب به بیماران منحصر به فرد اما پس از خواندن گزارش در مورد ويروس جديد در اواخر ژانویه دکتر شاهین می گوید او تصمیم گرفت این شرکت باید تغییر تمرکز خود را به تحقیق در مورد یک coronavirus واکسن.

در آن زمان تعداد کمی از دانشمندان و دولت ها انتظار می رود پاتوژن به توسعه به امروز ویرانگر بیماری همه گیر. برخی از دکتر شاهین پژوهشگران و تردید در مورد تصمیم گیری برای پیکربندی مجدد کل عملیات, اما آنها متقاعد شد که کشور شروع به رفتن به کروناویروس ناشی از مستندات.

دکتر شاهین را رد شک و تردید در مورد هنوز تست نشده mRNA فناوری و می گوید که پیشرفت های ساخته شده تا کنون بی سابقه است در تاریخ واکسن پژوهش است.

“این است که در طبیعت نوآوری به مرکز صحنه در یک زمان از ضرورت” دکتر شاهین گفت. “جهان دیده می شود هرگز چنین جهانی توسعه جدید واکسن فقط به عنوان آن دیده نمی شود چنین سریع گسترش جهانی یک بیماری همه گیر ،

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de