جورج اورول زندگی: در قهرمانانه بازگویی چین مبارزه با “شیطان” coronavirus حقایق محو

به عنوان جورج اورول نوشت و در سال 1984 به کلمه کلیدی: سیاه و سفید است. آن را چین است که استعداد مرگبار رمان coronavirus به جهان است. این چین است که پدید آمده است به عنوان قهرمانانه رهبر جهانی در متوقف کردن بیماری همه گیر در آهنگ های خود را و خریداری شده این سیاره گرانبها زمان به آماده شدن برای مبارزه با ویروس. چینی تلویزیون در حال نشان دادن یک حلقه بی پایان از پزشکان و تجهیزات پزشکی که با عجله به ویروس زده ایتالیا و ایران و دریافت گرم با تشکر از کشورها در سراسر جهان است. خوش آمدید به آخرین نسخه چینی تبلیغ حمله رعد اسا به ادعای رهبری نقش رها “امریکا و اولین” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مؤمن در استراتژی ‘جرم است بهترین دفاع’ چین به کار خود توانمند تبلیغات ماشین آلات برای بازنویسی تاریخ به عنوان آن اتفاق می افتد. به خوبی تثبیت حقایق مانند ظهور coronavirus در ووهان را در بازار و یا آن ادعا شده مصدوم در تاریخ 17 نوامبر سال گذشته – full 44 روز قبل از چین اطلاع داد که در مورد یک ویروس ناشناخته – پاک شده. در قهرمانانه بازگویی چین مبارزه با “شیطان” (که چگونه چینی رهبر چین توصیف ویروس) آن را همه آغاز شد در ژانویه 23 هنگامی که رهبر در زمان سخت گیرانه عمل quarantining کل شهر ووهان از 11 میلیون نفر است. هیچ اشاره ای ساخته شده است از دست رفته گرانبها هفته زمانی که دولت سکوت خبرچین مخفی اخبار از شیوع اجازه می دهد ده ها هزار نفر از ووهان ساکنان بسیاری از آنها آلوده به جریان به دیگر نقاط کشور و به مقصد خارجی. نتیجه که کشنده فریب آمد روز بعد در انفجار این بیماری همه گیر در سراسر جهان است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای سنگدلی نمایش داده شده توسط ما و دیگر procrastinating دولت در اجازه دادن به این بیماری همه گیر به گسترش است. اما آن را غنی برای چین به ادعای رهبری در مبارزه با این بیماری است. تنها چند هفته پیش از آن محکوم کشورها برای مسدود کردن بازدید کننده از چین به عنوان نژادپرست است.

در حالی که چین به وضوح می خواهد برای منحرف کردن تمرکز از مسئولیت خود را با آن تبلیغات انتخاباتی هدف این است که نه فقط دفاعی است. این تلاش به نوبه خود سختی به فرصت است. در یک حرکت غیر عادی برای یک مقام وزارت خارجه, یک مقام ارشد چینی سخنگوی پیشرفته تئوری توطئه متهم ما از مسئول انتشار ویروس مرگبار است. حتی پکن-دوستانه که که lavished ستایش در چین برای آن اقدامات جسورانه و “شفافیت” نامیده می شود از جمله اظهارات خطرناک است. اما نه ضعیف چین فشار به سمت یک جایگزین روایت است.

با چین به ظاهر دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر آن می خواهد به بازیگران خود را به عنوان یک مسئول رهبر جهان مشتاق برای کمک به بشریت است. این کمک می کند تا برای آماده سازی زمین برای نقش خود را در ویران پست-تاج جهان است. چین تا به حال پا به جلو در سال 2008 به بهره برداری اقتصادی ویرانی های ناشی از رکود اقتصادی بزرگ آن امید آن آشکار موفقیت در مهار کرونا تهدید باز خواهد شد تا فرصت های جدید برای فشار آن در دستور کار سلطه. به عنوان یک کشور در حال حاضر حسابداری 16 ٪ از تولید ناخالص داخلی جهان را در یک موقعیت برای تبدیل آن همه گیر مبارزه با موفقیت به نقش رهبری و مدعی برتری برای آن سیستم استبدادی.

در حالی که مورد مباهات موفقیت آن چین نیز با استفاده از همه نهادهای بین المللی ابزار برای جلوگیری از موشکافی و ایجاد حسن نیت. رئیس جمهور یازدهم را گرفته مراحل غیر معمول مانند تماس با رهبران فرانسه و آلمان و ایتالیا و حتی پادشاه اسپانیا به ارائه کمک. در حالی که امریکا و ایتالیا تنها کشور اتحادیه اروپا را امضا کرده اند تا با کمربند و جاده ابتکار – ابراز قدردانی شکایت آمده اند از ایتالیا و ترکیه در مورد معیوب چینی تجهیزات پزشکی. در همین حال چین به عنوان زمان چرخش صندلی شورای امنیت را مسدود کرده است تلاش برای برگزاری یک جلسه شورای اسلامی به بحث در مورد تاج موضوع از آنجا که ظاهرا این مسئله بهداشت عمومی نمی سقوط در ambit از جغرافیای سیاسی. چنین جلسه ای را به ارمغان آورد جهان ویژه بر مسئولیت همه گیر. اما چین قهرمان مدافع بهداشت جهانی چرا زحمت ؟ جورج اورول زندگی می کند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im