General Mills انتظار افزایش تقاضا برای ادامه

General Mills ساز Cheerios حبوبات و سایر محصولات گفت فروش قابل مقایسه با افزایش 16% در آخرین سه ماهه.

عکس:
ایسنا

General Mills, Inc. گفت که انتظار دارد افزایش تقاضا برای محصولات خود را در میان Covid-19 همه گیر و یک رکود اقتصادی ادامه پیدا کند.

سازنده Cheerios, حبوبات, Häagen-Dazs, بستنی, طبیعت دره میله گرانولی را کنار بگذارید و محصولات دیگر در روز چهارشنبه گفت: فروش رسید در بزرگترین بازارهای خود را در آخرین سه ماهه به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند تا در طول coronavirus-مستندات مرتبط

General Mills گزارش $5.02 میلیارد دلار در فروش برای سه ماهه منتهی به مارس 31 دلار 4.16 میلیارد سال قبل و پیش از $4.99 میلیارد دلار است که تحلیلگران پیش بینی کرد. فروش قابل مقایسه با افزایش 16% در سه ماهه.

در آمریکا و کانادا, General Mills گزارش رشد قابل توجهی در سراسر چندین خطوط تولید از جمله یخچال محصولات پخته, سوپ و آرد. افزایش فروش 75 درصد آن در وعده های غذایی و پخت کسب و کار در آمریکا و 26 درصد برای غلات و حبوبات است. قابل مقایسه خرید و فروش برای کسب و کار افزایش 28 درصد این شرکت گفت و بالغ بر 3.2 میلیارد دلار.

“این شرکت انتظار دارد که مصرف کننده نگرانی در مورد Covid-19 ویروس انتقال و رکود اقتصادی به درایو افزایش تقاضا برای مواد غذایی در خانه نسبت به قبل از همه گیر سطح” آن را گفت.

General Mills ” است که در آن ردیابی احتمال موج دوم شیوع در دسترس بودن واکسن ضریب اطمینان مصرف کننده و دیگر عوامل برای ارزیابی احتمال زیاد قدر و مدت قوی تر از تقاضا است.

تولید کنندگان مواد غذایی به دست آورده اند زمین به عنوان مصرف کنندگان شروع به پر کردن خود را pantries و یخچال و فریزر در این بهار که همه گیر تشدید و مقامات در سراسر کشور توصیه می شود مصرف کنندگان به ماندن در خانه. رستوران شدند و پس از نابود زنجیر و مستقل از مکان های یکسان در بسته اتاق ناهارخوری خود را مطابق با, اجتماعی-فاصله گرفته است.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

در روز سه شنبه, Conagra Brands, Inc. گفت: خرید و فروش افزایش یافت 26 درصد آن در آخرین سه ماهه, گزارش, افزایش تقاضا برای تعدادی از محصولات خود از خطوط از جمله چشم پرندگان یخ زده و سبزیجات Chef Boyardee پاستا.

General Mills’ کسب و کار در خدمت راحتی و در فروشگاه های مواد غذایی-خدمات رسانه ها تلاش در آخرین سه ماهه به فروش کاهش یافت و 24 درصد به $393 میلیون.

مینیاپولیس-بر اساس گزارش شرکت سود $625.7 میلیون دلار یا $1.02 یک سهم به بالا از $570.2 میلیون یا 94 سنت به اشتراک گذاری برای مقایسه با سه ماهه سال قبل.

این شرکت تعدیل سود 1.10 دلار رسید سهم بود و 4 سنت بالاتر از آنچه تحلیلگران پیش بینی که برای متریک با توجه به FactSet.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de