Gehlot در مقابل خلبان: این امتیاز به دنبال بیشتر

Ashok Gehlot مشاهده شده است که صرفا زبان انگلیسی خوب و داشتن یک تیپ شخصیتی را یک رهبر خوب است. Digvijay سینگ اظهار داشت چقدر کنگره عطا به Sachin خلبان در چنین سن او باید در بحر تفکر غوطهور شدن. مانی شانکار Aiyar بیش از حد برشمرده چقدر Sachin خلبان داده شد توسط کنگره است. در 26 او MP و اوایل سی سالگی یک مرکز وزیر – چقدر بیشتر از او باید انتظار Aiyer می پرسد. آنها همچنین احساس می کنید که ” این پسران لازم نیست که صبر و نمی دانم برای رسیدگی به اختلافات و بد آب و هوا – آنها همیشه انتظار برای زندگی در روز با تمام آهک چراغ های تمام وقت. سونیا گاندی هم باید همین نمایش ها انعکاس – چیزی که این پسر بعد از همه می خواهم به انجام ،

این است چگونه پیر پاسداران و رئیس حزب کنگره پاسخ به ‘پسران’ مانور’ در حزب و رسیدگی به انتظارات از رهبران آن است. همان روح دیده می شد در این حزب در حالی که دست زدن به انتظارات Scindia در Madhya Pradesh. اما همان oldies ذهن نیست زمانی که جوان Rahul آینده مستقیما از مادر خود را در دامان آرزو را برای رهبری این حزب را به عنوان به خوبی به عنوان کشور. آنها همچنین استقبال به دستور داده شود و حتی مرد جوان سانجی در یک نقطه از زمان حتی زمانی که او هیچ کس دیگر از نخست وزیر ، نه تنها که بسیاری از oldies بیش از حد از جمله در حال حاضر موعظه مانی شانکار Aiyar حال تلاش شانس خود را در خارج از کنگره برای خود جاه طلبی’ را به عنوان به خوبی. این نه تنها نشان می دهد که به طور کلی تعصب در برابر جوانان در حزب اما همچنین نشان می دهد جدی کمبود مهارت های به روز شده از دست زدن به رهبران و فعالان حزب جدا از اساسی کلامی تناقضات. رفته اند روز هنگامی که وجود دارد به طور منظم جریان از رهبران از جوانان بال و تشویق آنها استفاده می شود که برای دریافت از کارفرمایان در این حزب است.

سیاست در سراسر احزاب در کشور به طور کلی شده است یک بازی از سالمندان و عملا هیچ حزب تشویق جوانان راه آن باید از دوره محرومیت پسران و دختران خانواده گرا منطقه ای از Lalu Prasads, Mulayam سینگ Yadavs و Karunanidhis. در حالی که شرکت های بزرگ جهان است و بشاش با جوانان قدرت جوانی در سی سالگی خود را دستیابی به نقش برجسته – سیاست تا حد زیادی باقی مانده است که کار در آشپز جلوگیری از اتخاذ مفاهیم مدرن از رهبری و حکومت. BJP البته انجام برخی از مشق شب در این جهت شده است و تشویق شایسته سالاری به حد زیادی فریم قوانین برای حفظ کنار oldies. کنگره باقی مانده است و به طور معمول پیشگام در دلسرد جوانان بیش از همه و تا حد زیادی حاضر به حرکت با بار.

همیشه از Sachin ساخته شده بود دولت کنگره رئیس Ashok Gehlot و شرکت نمی مانند دستور بالا ابتکار بود و پس از او به رفتار دلسرد و طرد به جای بیشتر نظافت و هدایت او را به تعالی با بزرگ خود را تجربه و قرار گرفتن در معرض. وجود داشته است از فقدان کامل از همکاری و هماهنگی با وجود اینکه یک رئیس و معاون او و هر دو شده بود فقط در حال آماده شدن برای متعاقب آن جنگ است که آنها همیشه احساس برجسته. این فرمان بالا هر چند در کامل می دانند نهفته, هیچ چیز و همه چیز به وخامت است. همیشه از Rahul پا کنار گذاشته شد و ایمنی به سازمانی تحولات جوانان در این حزب تبدیل به آسیب پذیر تر و هر چه وعده داده بودند ساخته شده به آنها به طور کامل بی احترامی و نادیده گرفته شده توسط رهبری است. هیچ ساز و ابراز نگرانی و شکایت باقی مانده در دسترس به خصوص رهبران کار خارج از دهلی نو و یک وضعیت هرج و مرج کامل در غالب حزب. با سونیا و نه فقیر بهداشت و Rahul نه ظاهرا موافقت و اقدام طبق خواسته های خود دیگران را فقط به سمت چپ انجام هر کاری برای حزب.

Sachin اما نمی تواند بازی کارت های خود را به خوبی در بر داشت و فاقد هوشمندی برای پاسخ در زمان و گرفتار شد به جای چرت زدن. استقرار در بر داشت زمان برای عمل به شدت سلب Sachin از همه که او تا به حال او را خلع سلاح و بی دفاع. سیاست بعد از همه باقی می ماند نفت خام بازی و در جنگ لحظات بسیار ارزشمند و یکی را هر لحظه پر حادثه را در کنترل باقی می ماند از این وضعیت است. در حال حاضر, حداقل, Rajdeep Surjewala تبدیل به قهرمان از روز و Ashok Gehlot برنده است. Sachin به عقب نشینی مذاکره به عنوان یک بازنده از این لحظه و شاید صبر کنید برای یکی دیگر از زمان رسیده. Ashok Gehlot تر خواهد بود ظالم و متکبر در رفتار خود نسبت به او و چشم پوشی او بیشتر و بیشتر. نگرش و زبان بدن است که در حال حاضر صحبت کردن در بسیاری از کلمات ساختن اتهامات حتی در برابر رسانه نما خود را به عنوان قوی دیده بان دموکراسی است. او حاضر به نگاه مانند یک سیاستمدار و نگهبان-مانند شکل ، او به طور کلی kinesics نشان میدهد چگونه discourteous و متکبر او می شده اند به معاون او. این فرمان بالا خواهد, شاید انجام این کار به خوبی برای بازسازی Sachin در این مرکز که دارای قابلیت های بسیار زیاد برای قرار دادن یک علامت در حزب. بدون شک وجود دارد که سهم خود را به راجستان کنگره ارزشمند بوده است و امروز راجستان دولت مدیون زیادی به او. کنگره باید اذعان کمک های خود را به حزب و سعی کنید او ارائه یک محل با وقار موقعیت تبدیل شدن به نمونه برای بزرگ با دلی از حزب متعهد نسبت به رهبران.

جوانان مانند Sachin بیش از حد, اما باید اذعان این واقعیت است که آنها تا حد زیادی به ارث برده موقعیت خود را از پدران و کاملا آنها را به دست آورده. آنها همچنین باید درک کنند که آنها آمده اند تا کار در سطح ریشه چمن خود را مانند بسیاری از سالمندان و که آنها باید یاد بگیرند به احترام مایل سفر با خیلی از خار در راه توسط خود سالمندان است. آنها باید از فرو رفتن چه هر دیگر جوانان از سن خود و کالیبر می کردم که همه آنها در حزب برای شروع و اینکه آیا آنها باید همچنان آن را احساس تولد خود را حق همیشه در محل موردتوجه وتماشای عموم به هر قیمتی حتی اگر حزب ممکن است در یک موقعیت برای ارائه آنها این کار را در یک زمان داده شده است.

Gehlot همچنین صحبت از, اسب, تجارت و داشتن یک اثبات است. چه مدارکی مورد نیاز است برای یک چیزی که همه می دانند ؟ پول شده است یک عامل نخست برای تغییر وفاداری و سرنگونی govts. که می داند بهتر است که این کنگره است که پدر این در حال حاضر هیولا ؟ مجروح به خوبی تشخیص وضوح از این سلاح ها استفاده می شود اگر آنها تنها تولید آنها. BJP را به خوبی ادامه پرداخت با همان سکه تا مبالغ مساوی تبدیل! وجود داشته است بیش از حد بسیاری از موارد نقض قوانین جنگ از Pandava طرف نیز هست اما هنوز هم آن منعقد شد و پذیرفته شده است که دارما بود و در کنار Pandava و در پیروزی خود دارما تنها برنده در نهایت.

وضعیت و شرایطی به عنوان ساده به عنوان آنها به نظر می رسد بیش از حد زیاد و بیش از حد بسیاری از پیچیدگی های درگیر هستند و همه چیز در سهام. این سوال از سقوط govts از دست دادن متحده و یا حفظ آنها – بزرگتر سوالات سیاسی ممکن است از معاندت گرفتن از قابلیت و شاید نمایش بزرگ و گسترده ای تصاویر. کنگره باید در تعامل به دنبال بازگشت به خاطر سپردن راه آن انجام شده بازی تمام راه بیش از حد طولانی فرض کنید کودک به در همیشه خود را با شتاب و دامان. هرگز از آن را به یاد می دانید که هنگامی که کودک رشد پیروز آن ممکن است مضر دانم به سوي آن را به عنوان به خوبی. آن زمان هنوز نمی آیند برای منبر رفتن برای کنگره. آن باید منتظر ابدیت برای رسیدن به راس مجموعه ای از قوانین جدید از این بازی و پس از آن شاید انتظار تجدید نظر در قوانین به دنبال داشته باشد. تا پس از آن اجازه دهید ماکیاولی و Chanakya اجرا نشان می دهد!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im