جنرال الکتریک کردند هزاران نفر از ایالات متحده حمل و نقل هوایی کارگران به علت مسافرت هوایی رکود

نیمی از جنرال الکتریک آمریکا تولید کارگران در آن جت-موتور کسب و کار خواهد بود furloughed برای چهار هفته است.

عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

General Electric Co. است furloughing نیمی از ایالات متحده تولید کارگران در آن جت-موتور کسب و کار را برای چهار هفته با استناد به رشد فشار بر جهانی صنعت حمل و نقل هوایی از coronavirus بیماری همه گیر.

حرکت پوشش هزاران نفر از کارگران می آید فقط 10 روز پس از این بخش گفت: آن را ذخیره کردن حدود 10 درصد از نیروی کار ایالات متحده و یا حدود 2500 کارمند در یکی از اولین و مهمترین کار کاهش بزرگ آمریکایی سازنده. در آن زمان جنرال الکتریک نیز گفت: این بخش می کردند تا نیمی از آن نگهداری و تعمیر کارکنان برای سه ماه.

“ما درک تعهد کلیه کارکنان در طول این زمان دشوار است و ما حسرت داشتن به این اقدام” جنرال الکتریک در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. این furloughed کارگران که در کار تجاری موتورهای ادامه خواهد داد به شرکت پرداخت مزایای بهداشت و درمان. تعداد دقیق افراد مبتلا نبود افشا می شود.

حمل و نقل هوایی در بخش جنرال الکتریک بزرگترین و بیشترین سود آن را می سازد و نگهداری موتورهای هواپیما ساخته شده توسط Boeing Co. و ایرباس SE. در اوایل ماه مارس در جنرال الکتریک گفت: آن را مسدود استخدام لغو شد بر اساس شایستگی افزایش تقلیل هزینه های غیر ضروری و کاهش آن به نیروی کار مشروط.

تا کنون جنرال الکتریک حرکت می کند به کاهش هزینه های نیروی کار در بخش حمل و نقل هوایی را تنها در ایالات متحده, اما بیشتر حرکت می کند می تواند در آینده آن در خارج از کشور ، هفته گذشته مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک لری Culp اشاره در کاهش بیشتر به آمده گفت: حمل و نقل هوایی تقسیم کار “با احزاب مناسب به درستی آدرس آن نیروی کار جهانی.”

GE تا به حال حدود 36 میلیارد دلار پول نقد در پایان سال 2019 همراه با 35 میلیارد دلار در بکر خطوط اعتباری با توجه به گزارش سالانه خود. در اوایل این هفته GE بسته فروش آن biopharma بخش به Danaher Corp. برای درآمد حاصل از بیش از 20 میلیارد دلار به صورت نقدی.

GE شده بود بازسازی عملیات خود و تلاش برای خروج از رکود ناشی از کاهش تقاضا برای آن تجهیزات تولید برق و مشکلات در آن جنرال الکتریک سرمایه واحد. در سال های اخیر GE حال کاهش سود سه ماهه خود را به نشانه پنی به ازای هر سهم.

قبل از شیوع کروناویروس GE تا به حال پیش بینی بهبود جریان نقدی از صنعتی خود را در عملیات اخیر با وجود رکود در تولید در واحد حمل و نقل هوایی.

این بخش با حدود 52,000 کارگران در سراسر جهان شده است و آمار پایه بوئینگ 737 MAX که قطع GE جریان نقدی به مبلغ 1.4 میلیارد دلار در سال 2019. این بخش است که هنوز هم مهم جنرال الکتریک چرخش آن را به عنوان تولید $4.4 میلیارد دلار پول نقد در جریان سال گذشته است.

نوشتن به توماس Gryta در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>