GE برای کاهش 10 درصد از حمل و نقل هوایی نیروی کار به عنوان Coronavirus زمینه هواپیماهای مسافربری

جنرال الکتریک بخش حمل و نقل هوایی است که بزرگترین و بیشترین سود.

عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

General Electric Co. ‘s جت-موتور کسب و کار را ذخیره کردن حدود 10 درصد از نیروی کار ایالات متحده و یا حدود 2500 کارکنان یکی از اولین و مهمترین اخراج یک آمریکایی به عنوان تولید کننده این بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش می یابد و اقتصاد است.

بخش جنرال الکتریک‘s بزرگترین و بیشترین سود نیز گفت: تا نیمی از آن نگهداری و تعمیر کارکنان خواهد بود furloughed برای سه ماه. این شرکت کاهش یافته است به ارائه چهره های خاص در اطراف آن ، واحد می سازد و نگهداری موتورهای هواپیما ساخته شده توسط Boeing Co. و ایرباس SA .

جنرال الکتریک گفت: این حرکت می توانید ذخیره کنید $500 میلیون به 1 میلیارد دلار در هزینه های.

“با توجه به موقعیت مالی ما شرکت ما صدا” مدیر عامل لری Culp گفت. “اما آنچه ما نمی دانیم که در مورد شدت و مدت این بیماری همه گیر هنوز هم بیشتر آنچه که ما نمی دانیم.”

GE شده بود بازسازی عملیات خود و تلاش برای خروج از رکود ناشی از کاهش تقاضا برای آن تجهیزات تولید برق و مشکلات در آن جنرال الکتریک سرمایه واحد. در سال های اخیر GE حال کاهش سود سه ماهه خود را به نشانه پنی به ازای هر سهم پرداخت.

مربوط تصویری

مجلس سنا با شکست مواجه برای رسیدن به یک توافق در یک $1.3 تریلیون نجات بسته نخست وزیر ژاپن می گوید: توکیو 2020 بازی می تواند به تعویق افتاد و بازارهای جهانی نگاه مجموعه ای دیگر آشفته هفته. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Victor J. آبی/گتی ایماژ

قبل از شیوع کروناویروس GE تا به حال پیش بینی بهبود جریان نقدی از آن صنعتی عملیات آن واحد حمل و نقل هوایی شده بود مبارزه با رکود در تولید ناشی از پایه بوئینگ 737 MAX جت.

هوا-صنعت سفر کند شده است به عنوان خطوط هوایی تجاری مبتنی بخش های زیادی از ناوگان خود را. بوئینگ به حالت تعلیق در سود خود کشیده و خود را از خطوط اعتباری اما تا کنون اجتناب اخراج های دسته جمعی.

کارفرمایان ایالات متحده را کاهش حدود 9000 کارگران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که از صبح روز دوشنبه با توجه به داده های جهانی outplacement شرکت رقیب خاکستری و کریسمس, Inc. بسیاری از اخراج توده اعلام کرد که تا کنون توسط کارفرمایان ایالات متحده آمده اند از سفر و هتل اپراتورهای. بسیاری از زنجیره های خرده فروشی بزرگ که بسته اند خود را به فروشگاه های وعده داده شده به کارگران پرداخت برای دو هفته.

جنرال الکتریک گفت: آقای Culp خواهد چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را برای بقیه سال 2020 در حالی که مدیر عامل شرکت حمل و نقل هوایی دیوید جویس خواهد داد تا نیمی از حقوق و دستمزد خود را. آقای Culp اشاره در کاهش بیشتر به آمده گفت: حمل و نقل هوایی تقسیم کار “با احزاب مناسب به درستی آدرس آن نیروی کار جهانی.”

GE انتظار برای دریافت بیش از 20 میلیارد دلار به صورت نقدی در پایان ماه مارس زمانی که فروش آن biopharma بخش به Danaher Corp. بسته می شود. GE Aviation قبلا تصویب استخدام یخ لغو مبتنی بر شایستگی را افزایش می دهد, برش غیر ضروری هزینه و کاهش آن به نیروی کار مشروط. GE تا به حال حدود 36 میلیارد دلار پول نقد در پایان سال 2019 همراه با 35 میلیارد دلار در بکر خطوط اعتباری با توجه به گزارش سالانه خود.

حمل و نقل هوایی بخش با حدود 52,000 کارگران در سراسر جهان تحت فشار بوده است با پایه بوئینگ 737 MAX که قطع GE جریان نقدی به مبلغ 1.4 میلیارد دلار در سال 2019. این بخش است که هنوز هم مهم جنرال الکتریک چرخش آن را به عنوان تولید $4.4 میلیارد دلار پول نقد در جریان سال گذشته است.

جنرال الکتریک بهداشت و درمان بخش است که شاهد کاهش تقاضا برای برخی تجهیزات به دلیل روش انتخابی در حال گرفتن به تعویق افتاده و یا لغو ، این بخش نیز افزایش ظرفیت تولید برای موارد دیگر از جمله هواکش CT اسکنر و مانیتور بیمار.

جنرال الکتریک نیز گفت: آن را به دنبال نجات دولت. آقای Culp گفت: او از تلاش برای کمک به “صنعت حمل و نقل هوایی و حفاظت از اقتصاد گسترده تر” اما این شرکت نیست به دنبال “مفاد و محرک در صورتحساب خواهد بود که به نفع جنرال الکتریک به طور انحصاری است.”

نوشتن به توماس Gryta در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>