جنرال الکتریک به فروش می رساند Lightbulb کسب و کار برای حدود $250 میلیون

جنرال الکتریک به دنبال شده بود به فروش روشنایی کسب و کار برای چند سال.

عکس: الیز Amendola/آسوشیتد پرس

General Electric Co. از کسب و کار ساخت lightbulbs فروش یک واحد تعریف شده است که این شرکت نزدیک به یک قرن بود و آخرین آن با لینک مستقیم به مصرف کنندگان است.

جنرال الکتریک گفت: این امر خود را به فروش روشنایی کسب و کار به Savant Systems, Inc. یک فروشنده از صفحه اصلی-اتوماسیون فن آوری است. از نظر معامله نیست, افشا, اما این معامله به ارزش واحد در حدود 250 میلیون دلار, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

جنرال الکتریک به دنبال شده بود به فروش کسب و کار برای چند سال. کنگلومرا یک بار ساخته شده یخچال و فریزر و مایکروویو و همچنین لامپ اما اتحاد خارج شد کسانی که کسب و کار مصرف کننده به عنوان بخشی از یک yearslong بازسازی. این تغییر تمرکز خود را برای ساخت تجهیزات سنگین مانند قدرت توربین موتور هواپیما و بیمارستان ماشین آلات.

جنرال الکتریک روشنایی باقی خواهد ماند مستقر در کلیولند و بیش از 700 نفر از کارکنان انتقال به دانشمند آن نیز در دراز مدت مجوز برای جنرال الکتریک با نام تجاری. جنرال الکتریک و دیگر افشا درآمد برای روشنایی کسب و کار که آن را باریک پایین در طول سال.

واحد آثار ریشه های آن را به جنرال الکتریک را تاسیس 130 سال پیش هنگامی که توماس ادیسون اختراع اولین دوام لامپ های رشته ای. در سال 1935 اولین لیگ اصلی بیس بال شب بازی بود تحت GE چراغ. جنرال الکتریک مهندس اختراع چراغ نور در سال 1962.

برای دهه جنرال الکتریک لوازم خانگی و lightbulbs تشکیل یک پیوند بین مصرف کنندگان آمریکایی و یکی از کشور قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های صنعتی. این شرکت محبوب تلویزیون آگهی مبارزات انتخاباتی وعده داده شده به “را چیزهای خوب زندگی” اما رشد و سودآوری کسب و کار مصرف کننده مشکلاتی روبرو شد.

جنرال الکتریک از ساخت مجموعه های تلویزیونی و لوازم خانگی کوچک مانند توستر تحت سابق اجرایی جک ولش. جانشین او جف Immelt ادامه داد شیفت خروج از NBCUniversal media, کسب و کار و در سال 2016 فروش لوازم خانگی بزرگ کسب و کار برای Haier ، جنرال الکتریک به چینی خریدار حق همچنان به استفاده از نام تجاری خود را بر روی اجاق یخچال و سایر لوازم برای چندین دهه به عنوان بخشی از معامله است. هزاران نفر از کارگران و وسیع مجتمع کارخانه در Louisville, Ky., منتقل شدند که در معامله است.

اخیرا این شرکت بوده است فروش واحدهای صنعتی—مانند آن لوکوموتیو نفت-تجهیزات و biopharma واحد است. آن را با استفاده از درآمد حاصل از پاره کردن بدهی های خود را پس از یک شیرجه رفتن در سود در آن قدرت و مالی-خدمات بخش درخواست شرکت خود را بریده بریده نقدی سود سهام به نشانه پنی سهم و پیاده کردن آن در هیئت مدیره و اجرایی کرده است.” آن را نیز منقبض جنرال الکتریک دامنه—خروج از شرکت با حدود 205,000 کارکنان در شروع سال 2020 است.

مدیر عامل لری Culp که در زمان بیش از در سال 2018 به حال وابسته GE پر رونق بخش حمل و نقل هوایی به منظور به نوبه خود در اطراف شرکت, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس به فلج صنعت هواپیمایی. GE قطع شده است هزاران نفر از مشاغل در آن حمل و نقل هوایی کسب و کار و هشدار داده است که با تغییر ساختار قدرت بزرگ واحد می تواند سال ها طول بکشد.

GE قبلا ریختن آن زمان کسب و کار است که فروش تجاری سیستم های روشنایی همراه با بخش هایی از آن در خارج از کشور عملیات روشنایی. جنرال الکتریک سنتی لامپ رقبا نیز مدرج در دهه گذشته بسیاری از خریداران شده است شرکت های چینی.

GE صرف سال تلاش برای فروش, روشنایی, کسب و کار تا حد زیادی مشخص و کم حاشیه بخش قابل توجه قبل از معامله خود را به فروش کسب و کار فعلی در سال 2018 است. این شرکت صحبت کرده و به خواستگاران در مورد روشنایی, کسب و کار, اما چرخد و به عنوان برگ برنده دولت افزایش نظارت از خطرات امنیتی از فروش به شرکت های چینی فرد آشنا با این موضوع گفت.

معامله انتظار می رود که به سرعت احتمالا ظرف یک ماه با توجه به آن که در راه ساخت یافته است که حد ضد تراست ترخیص کالا از گمرک مورد نیاز این فرد گفت.

دانشمند تاسیس در سال 2005 است که در هیانیس جرم. تخصص این شرکت در به اصطلاح هوشمند-صفحه اصلی سیستم های کنترل ویژگی های از قبیل روشنایی, سرگرمی, درجه حرارت و تنظیمات امنیتی همه در یک مکان.

UBS گروه AG جنرال الکتریک مشاور مالی.

نوشتن به توماس Gryta در [email protected] و کارا در لمباردو [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>