یک کارمند مونتاژ یک موتور جت در GE Aviation گیاه در لافایت, Ind. عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

General Electric Co. GE 10.02% گزارش قوی جریان نقدی از آن صنعتی عملیات در سه ماهه چهارم و داد خوش بین چشم انداز 2020 به عنوان کنگلومرا معکوس ضرر و زیان در آن قدرت کسب و کار خود را جت-موتور-بخش همچنان به حمایت از بقیه شرکت.

جنرال الکتریک گفت: آن را تولید $3.9 میلیارد صنعتی در رایگان جریان وجوه نقد در دسامبر به پایان رسید سه ماهه کمک به این شرکت بیش از اهداف خود را برای سال. جریان نقدی است که در اصل پول باقی مانده پس از پرداخت صورت حساب ها و سرمایه گذاری.

روز چهارشنبه مدیران پیش بینی جریان نقدی و سود افزایش می یابد در سال 2020 به عنوان تلاش های بازسازی و بهبود شرایط کسب و کار جبران چالش ها از پایه Boeing Co. BA 2.52% ‘s 737 MAX جت. جنرال الکتریک است که بخشی از سرمایه گذاری مشترک است که باعث می شود موتور برای هواپیما; مالی آن پیش بینی فرض کنیم این هواپیما را برمی گرداند به خدمات در اواسط سال 2020.

“من خوشحال هستم با پایان قوی” مدیر عامل لری Culp گفت: در مصاحبه روز شنبه. “اولویت های آینده به 2020 روشن هستند اما ما متوجه است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به انجام در اینجا.”

GE سهام شروع به پریدن کرد و 9 درصد در اوایل روز شنبه معاملات به $12.85 نزدیکی جدید 52 هفته اخیر رسید. پس از غلت زیر 8 دلار در تابستان گذشته سهام بسیج به عنوان آقای Culp باعث پیشرفت در برنامه های خود را برای پرداخت بدهی این شرکت بار و ساده کردن عملیات خود را. برای پول, پول نقد, GE کاهش سود خود شده است و فروش واحدهای کسب و کار.

این شرکت گفت: آن را ارائه دقیق 2020 چشم انداز مالی در اوایل ماه مارس.

برای سال GE گفت آن تولید 2.3 میلیارد دلار در جریان نقدی از, صنعتی, عملیات, شکوه هدف خود را از جریان نقدی بین سود و زیان و 2 میلیارد دلار. اوایل سال گذشته آقای Culp بود طرح ریزی این شرکت ممکن است از طریق سوزاندن آنجا که $2 میلیارد دلار از عملیات هسته در سال 2019 اما او مطرح شده پیش بینی چندین بار به عنوان شرکت پیشرفت.

به عنوان قبل از آقای Culp ورود جنرال الکتریک در ادامه به تکیه در سه ماهه چهارم نتایج دیدار سالانه آن اهداف است. در نه ماه اول سال 2019 جنرال الکتریک تولید جریان نقدی منفی از 1.6 میلیارد دلار.

GE مجموعه بالاتر نوار روشن برای سال 2020 پیش بینی جریان پول نقد از $2 میلیارد دلار به 4 میلیارد دلار با وجود این پایه از حداکثر جت از دست دادن پول نقد تولید شده توسط خود بیوتکنولوژی عملیات و فروش سابق خود نفت و گاز و کسب و کار.

پس از سال ها از کاهش سود سرمایه گذاران و GE مدیریت با تمرکز بر جریان نقد به عنوان مهم ترین مالی اندازه گیری.

خوشحالی خود از 737 MAX جت قطع جریان نقدی به مبلغ 1.4 میلیارد دلار در سال 2019 به عنوان انتظار می رود. حمل و نقل هوایی را بدست آورد که گزارش سفارشات افزایش 22 درصد در سه ماهه توسط جنرال الکتریک بزرگترین کسب و کار با درآمد و سلامت آن است حیاتی برای کنگلومرا کلی چرخش.

مربوط تصویری

دو تصادفات و جهانی پایه بوئینگ 737 MAX هواپیمای تجاری منجر به اختلال گسترده بین المللی در صنعت هوا و فضا. وال استریت ژورنال رابرت دیوار توضیح می دهد که در ادامه اثرات هواپیما را پایه. عکس: گتی ایماژ

با وجود حداکثر مسائل ضربه زدن, نقدی, جریان, حمل و نقل هوایی کسب و کار بسیار مهم بود برای جبران مبارزات در دیگر بخش ها با ارائه $4.4 میلیارد دلار در جریان وجوه نقد برای سال. از جنرال الکتریک در کل منظور تعداد $405 میلیارد و حمل و نقل هوایی بخش حساب برای $273 میلیارد.

آقای Culp گفت که سال آینده برای این بخش خواهد بود پیچیده حداکثر مسائل از جمله یک قطره در موتور محموله نیم برای سال 2020 است. جنرال الکتریک را کاهش دهد و موتور آن در سطح تولید برای حداکثر اما نمی خواهد به صفر به منظور آن را آسان تر برای هواپیماهای’ بازگشت به خدمات و رزومه کامل تولید.

در طول بیشتر از 2019 بوئینگ هنوز تولید هواپیما و جنرال الکتریک ارائه موتورهای. که باعث تاخیر در GE پرداخت می شود به این دلیل که هواپیما نمی شد رفتن به مشتریان نهایی. در حال حاضر با بوئینگ تولید متوقف شد بیشتر وجود دارد عدم قطعیت است.

“ما از یک نسبتا مستقیم به جلو تاخیر در سال 2019 به یک مایع بیشتر و پیچیده عامل محیط زیست در سال 2020” آقای Culp گفت.

آقای Culp گفت: حداکثر وضعیت “بزرگترین عامل نوسان” در سال 2020 رایگان-جریان نقدی طرح. او انتظار دارد که کمتر سفارشات جدید چیزی است که باعث کاهش جریان نقدی است اما از سرگیری تحویل بعد از آن در سال معکوس کمک خواهد کرد که پول نقد کاهش.

در سه ماهه چهارم جنرال الکتریک درآمد خالص کاهش 6 ٪ به $538 میلیون دلار به این شرکت همچنان به بازسازی عملیات خود را. درآمد کاهش یافته است با 1 ٪ کاهش به $26.24 میلیارد, بیش از تحلیلگر انتظارات $25.69 با توجه به Factset پژوهش است. به استثنای اقلام مختلف, جنرال الکتریک گفت: آن را به دست آورده و 21 سنت یک سهم بالاتر از اجماع نظر 18 سنت.

سفارشات جدید برای تجهیزات و خدمات کاهش 3 ٪ در سه ماهه به جز ادغام و نوسانات نرخ ارز. کاهش رانده شد 30 ٪ کاهش در قدرت را بدست آورد که باعث می شود توربین برای نیروگاه های.

تقسیم شده جنرال الکتریک بزرگترین از لحاظ درآمد بوده و در مرکز GE مالی و عملیاتی گلایه. آقای Culp گفت: تغییرات مورد نیاز در کسب و کار است که جنرال الکتریک از هم جدا شده به دو واحد است.

یک قرن کسب و کار رنج می برد از ضرر و زیان در میان جهانی کاهش تقاضا برای برق-تولید تجهیزات. واحد قطع شده است هزاران شغل برای تنظیم بازار اما جنرال الکتریک گفته است آن را سال به این بخش در مسیر بازگشت.

آقای Culp گفت: کسب و کار منظم تر در dealmaking از در سال های گذشته و امضا هیچ معاملات در سه ماهه چهارم به ساخت کل نیروگاه های کسب و کار جنرال الکتریک وارد با کسب Alstom در سال 2015.

“چه ما در حال تلاش برای انجام آن باشد منظم تر و متفکرانه تر در مورد زمانی که و که در آن ما ثبت نام را به انجام بیش از ارائه فقط یک توربین گاز” او گفت:. او گفت: این معاملات می تواند دشوار برای دیدار با عملکرد و برنامه های مورد نیاز ساخت آن را سخت تر برای تولید قابل پیش بینی حاشیه و پول نقد مورد نیاز را به آنها ارزشمند است.

جنرال الکتریک است که در انتظار آن 21 میلیارد دلار فروش خود را biopharma کسب و کار به آقای Culp سابق شرکت Danaher Corp. معامله دریافت مشروط ترخیص در اروپا در ماه گذشته. جنرال الکتریک قصد دارد با استفاده از درآمد حاصل را به پرداخت بدهی. جنرال الکتریک 2020 پیش بینی شامل انتظار از BioPharma فروش تا پایان ماه مارس است.

ادامه مطلب

  • جنرال الکتریک سرمایه گذاری برای ساخت بیشتر موتورهای ایرباس برای کمک به جبران حداکثر Shutdown (Dec. 20)
  • جنرال الکتریک 737 MAX مشکل فقط بزرگتر (Dec. 17)

برای سال 2020 جنرال الکتریک صنعتی انتظار رشد درآمد در پایین و تک رقمی درصد محدوده و تنظیم درآمد از 50 سنت افزایش به 60 سنت به اشتراک بگذارید. بر این اساس آن را به حال یک تعدیل سود 65 سنت در 2019.

نوشتن به توماس Gryta در thomas.gryta@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im