تولید ناخالص داخلی پیام: دولت نیاز به انجام بیشتر

تولید ناخالص داخلی شماره برای هر دو سه ماهه چهارم 2019-20 و همچنین کامل سال مالی که منتشر شد در 29th مارس, نشانه وضعیت اقتصادی ترسناک است.

سه ماهه چهارم تولید ناخالص داخلی رشد 3.1 درصد بیش از دوره مشابه سال گذشته آن را به پایین ترین سه ماهه نرخ رشد ثبت در 2011-12 تولید ناخالص داخلی سری. به طور مشابه سال نرخ رشد 4.2 درصد نیز کمترین ثبت شده در این سری است.

هر دو این اعداد به احتمال زیاد تجدید نظر به زودی به عنوان داده جمع آوری شده بود مانع از مستند های اعمال شده در آخرین هفته از ماه مارس است.

این یکی از ویژگی های برجسته این شماره است که این روند در سه ماهه اعداد نشان داده شده است قابل مشاهده کاهش سرعت در رشد بیش از هشت محله های پی در پی. سال کامل اعداد نشان داده اند یک علامت کاهش سرعت در رشد بیش از سه سال است. این نرخ رشد تقریبا نصف شده پس از 2016-17.

با توجه به از دست دادن حرکت برای سه سال قبل از این مستند به مدت مداوم مستند نشان می دهد که یک ” V ” شکل بازیابی در نیمه دوم سال مالی پیش بینی وزارت مالیه ممکن است بعید است.

از قبل موجود کشیدن در اقتصاد ممکن است تا حدی جبران ستون اصلی دولت بسته محرک است که واسطه های مالی به رهبری بانک را استفاده از پتانسیل نقدینگی به احیای اقتصاد از سمت عرضه است.

به جای ضعیف اقتصادی وضعیت ممکن است به واسطه های مالی به خصوص ریسک گریزی. در نتیجه فرض اصلی اساسی بسته محرک ممکن است نابجا.

تولید ناخالص داخلی داده ها به وضوح به ارمغان می آورد anaemic دولت از اقتصاد است. تولید در مالی سال 2020 تقریبا راکد و ثابت سرمایه گذاری منقبض شده توسط 2.8%.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman نشان داده است که دولت تمایل به در نظر گرفتن اقدامات محرک اقتصادی بیشتر در صورت لزوم. تولید ناخالص داخلی این داده ها نشان می دهد که دولت نیاز به انجام بیشتر. بهترین راه ممکن است برای بررسی فشار بر تقاضای کل از طریق بالاتر کوانتومی مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات هند به آسیب پذیرترین شهروندان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>