گی, حقوق, آزادی مذهبی و جنگ بیش تصویب

سوال از آنچه به منزله یک خانواده شده است فرو رفته در فرهنگی برخورد بین طرفداران آزادی مذهبی و تجاوز به حقوق. اما وقتی که می آید به پذیرش و نگهداری ریسک ممکن است عمیق تر – از آنجا که کودکان گرفتار در وسط.

در حالی که دیوان عالی ایالات متحده ساخته شده ازدواج همجنسگرایان جهانی درست در 2015, قوانین حاکم بر فرزند قرار دادن متفاوت است به طور گسترده ای از دولت به دولت. بسیاری از دموکرات متحده برقرار کرده اند nondiscrimination قوانین در حالی که جمهوری متحده گرفته اند کنار آزادی مذهبی.

طنز از این وضعیت این است که افراد مذهبی و طرفداران در میان کسانی که بیشتر علاقه مند در مصرف در کودکان است. “این دو گروه بیش از تقریبا هر نوع دیگر در حال کشیده شده و به تصویب می گوید:” والتر اولسون, یک عضو ارشد در موسسه کاتو که به تصویب رسید یک پسر با شوهر خود.

رابین Fretwell ویلسون یک استاد حقوق در دانشگاه ایلینوی بود و خودش را به عنوان یک کودک. “مهم ترین چیز در نظر من, و من فکر می کنم در اکثر آمریکایی,” او می گوید: “برای پیدا کردن این کودکان خانه و دائمی خانواده است.”

نیویورک

زمانی که والتر اولسون و در حال حاضر شوهر, استیو, Pippin, برای اولین بار ثبت نام خود را به تصویب رسید پسر تیموتی در پیش دبستانی بیش از 15 سال پیش آنها نیست دقیقا مطمئن شوید که چه به انتظار.

در آن زمان قبل از زمین لرزه تغییرات اجتماعی کمک تغییر شکل ریتم روزانه از تجاوز آمریکایی و دوباره تعریف قانونی تعریف ازدواج, آن را هنوز هم بیشتر یا کمتر اجتماعی شجاعانه عمل برای یک زوج همجنسگرا به دنبال اتخاذ آقای اولسون می گوید.

“مردم انتظار دارند که ما باید در مواجهه بیشتر موانع از وجود دارد در واقع شدند” یادداشت آقای اولسون, یک عضو ارشد در موسسه کاتو رابرت A. لوی مرکز قانون اساسی مطالعات در واشنگتن “اما تقریبا در هر محلی که تجربه ما تا به حال کاملا دوستانه و استقبال” او می گوید. مدرسه منطقه در حومه نیویورک, جامعه, حال, در واقع, به طور رسمی آغاز به رسمیت شناختن هم جنس پدر و مادر این سال آنها ثبت نام خود را در مهد کودک.

هنوز هم این روند نه ساده و نه بدون آن سرخوردگی. “به عنوان پذیرندگان ما می دانستیم که همه سازمان ها را در خدمت ما,” او می گوید و اشاره کرد که چگونه آنها آماده بودند برای برخورد رد در روند.

در برخی جهات به موضوع تجاوز خانواده ها به دنبال پرورش و یا اتخاذ کودکان تنها تر فرار از زمان آقای اولسون و آقای Pippin تصمیم به اتخاذ. مانند دیگر عرصه های جامعه آمریکا پس از دیوان عالی ایالات متحده ساخته شده ازدواج همجنسگرایان در قانون اساسی حق در سال 2015 این کشور آرایه های محلی و ایالتی قرار دادن سازمان ها تبدیل شده است و در عین حال یکی دیگر در میدان جنگ فرهنگی و برخورد بین طرفداران آزادی مذهبی و تجاوز برابری.

به عنوان یک متفکر با آزادیخواه و محافظه کار گرایش آقای اولسون نیز می بیند عمیق تر ایدئولوژیک برخورد بین کسانی که درک این کشور را به عنوان به خوبی در خدمت توسط قوی سنت آمریکایی کثرت گرایی و آزادی های مذهبی و کسانی که به دنبال به جای آنچه که ممکن است به نام جدی برابری طلب سکولاریسم.

در دموکراتیک متحده قانونگذاران باید برقرار nondiscrimination قوانین برای پذیرش و نگهداری سازمان دریافت خواهید کرد که دولت بودجه. بسیاری از جمهوری متحده از سوی دیگر رفته اند مخالف مسیر عبور از آزادی مذهبی قوانینی که اجازه ایمان مبتنی بر سازمان به کاهش به جای کودکان با زوج و یا حتی با کسانی که نمی اشتراک گذاشتن دیدگاه های مذهبی.

“شما باید نوع فشار-کشش در جهت مخالف در ایالات متحده در حال حاضر می گوید:” رابین Fretwell ویلسون استاد حقوق و مدیر موسسه دولتی و امور عمومی در دانشگاه ایلینوی.

در اخبار

ماه گذشته تنسی شد 11th دولت برای محافظت از مذهبی تصویب و نگهداری سازمان ها اجازه می دهد آنها را به کار تنها با خانواده های که مطابق با باورهای دینی خود است. حداقل هشت نفر از این کشورها از جمله آلاباما, میشیگان, داکوتای جنوبی و تگزاس گذشت چنین حمایت فقط در سه سال گذشته است.

برخی از سازمان های مذهبی را نیز کاهش یافته و به جای کودکان در خانه های کسانی که به اشتراک گذاشتن دیدگاه های مذهبی. در کارولینای جنوبی دولت بزرگترین آژانس و گیرنده از بودجه فدرال کاهش یافته است به ارائه فاستر خدمات به یک زن یهودی در سال 2018 از او نیست به اشتراک گذاری آن مسیحی views. در اوایل فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا آژانس چشم پوشی از فدرال nondiscrimination قوانین تصویب در دولت اوباما.

در ایالات ماساچوست و ایلینوی و همچنین در شهرهایی مانند واشنگتن و فیلادلفیا, اما, طولانی آژانس های اجرا شده توسط کاتولیک خدمات اجتماعی احساس کرده اند مجبور به تعطیل پس از مقامات مورد نیاز کسانی که به دریافت کمک های مالی دولت به رعایت تازگی برقرار nondiscrimination قوانین.

مشابه اختلافات را roiled بسیاری از ایالات در طول چند سال گذشته به عنوان مذهبی خاص عروسی فروشندگان نیز به دنبال کاهش به شرکت در این مراسم جنبه های از مراسم ازدواج هم جنس در بسیاری از موارد در حال اجرا بی پروا به های مختلف nondiscrimination اصول حاکم بر مکان اقامت و کسب و کار.

مخاطرات اطراف فاستر مراقبت و تصویب در بسیاری از راه های عمیق تر کارشناسان می گویند از آنجایی کودکان, بسیاری از آنها در حال بیرون آمدن از وخیم و زندگی گرفتار شده در وسط این همیشه معاند فرهنگ جنگ.

“مهم ترین چیز در نظر من, و من فکر می کنم در نظر بسیاری از آمریکایی ها این است که برای پیدا کردن این بچه ها و خانه های دائمی خانواده می گوید:” پروفسور ویلسون بود که خودش را به عنوان یک کودک. “و برای دریافت آن انجام می شود من فکر می کنم ما باید همه دست به دست در عرشه این معنی که اگر شما در نگاه کسانی که اتخاذ یا فاستر ترین در ایالات متحده آن را زنان مجرد آن گی و لزبین, ارتباط جنسی, و آن را مذهبی مردم است.”

علامت هامفری/AP

جمهوریخواه دولت سناتور. استیون Dickerson بحث یک پیشنهاد اجازه می دهد مبتنی بر ایمان تصویب سازمان به کاهش به جای کودکان با زوج به دلیل باورهای مذهبی, Jan. 14, 2020, در Nashville, Tennessee. که ماه دولت شد 11th به تصویب چنین حمایت.

اما مسئله این است که به سادگی یک ماده از کاربردشناسی زبان می گوید: دانا شاهزاده استاد در دانشکده کاربردی علوم اجتماعی در مورد غربی رزرو دانشگاه در کلیولند. اجازه می دهد سازمان های مذهبی به رد LGBTQ خانواده ها بخشی از یک بزرگتر ایدئولوژیک animus است که اغلب در بیان راه های مضر در سراسر جامعه است.

“آنچه ما در اینجا در مخاطره است بیش از فقط تبعیض آمیز علیه یک زن و شوهر و یا فردی که می خواهد به گام به یک نقش به عنوان یک پدر و مادر رضاعی می گوید:” دکتر شاهزاده. “ما همچنین به طور بالقوه اجازه می دهد بیشتر تبعیض علیه جوانان که در مراقبت و که ممکن است زمینه خود را.”

در واقع در 19 ٪ به 25 ٪ از پرورش و مراقبت از کودکان, تجاوز, جوانان, هستند در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان حدود 400,000 کودکان در حال حاضر در سیستم, به گفته محققان در Williams موسسه در UCLA مدرسه قانون است. بسیاری از آنها رد شده توسط خانواده های بیولوژیکی خود را.

“و آنچه ما انجام می دهند با کسانی که کودکان و نوجوانان?” او می گوید. “به هر دلیل اگر در مورد شما به پایان می رسد تا اینکه موفق از طریق یک مذهبی مبتنی بر سازمان شما ممکن است پس از آن در صورت رد از خود caseworkers که نمی روت یا آگاه و یا حساس به نیازهای خاص از دگرباشان جنسی کودکان و نوجوانان.”

در کار با جوانان LGBTQ در اوهایو او شاهد کودکانی که منتقل شده است و از خانه به خانه تا 25 بار و اغلب به دلیل مذهبی ناسازگار. مانند در حال حرکت در اطراف در سیستم دارای اثرات طولانی مدت در کودکان زمانی که آنها تبدیل شدن به بزرگسالان صرف نظر از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی او می گوید.

ترکیب و مطابقت با سیستم

طرفداران بیشتر جمع گرا سیستم مانند آقای اولسون اما بر این باورند که سازمان های تخصصی که در خدمت جمعیت های خاص می تواند مفید برای نیازهای خاص خود. وجود دارد, بومیان آمریکا, سازمان که به دنبال جای کودکان بومی آمریکا خانواده ها و کاتولیک رومی سازمان است که سعی کنید برای حفظ نیازهای دینی کاتولیک کودکان و نوجوانان و همچنین سازمان های تخصصی در خدمت آن با بهداشت ویژه نیاز دارد.

برخی نگرانی ها شده است. “من حدس می زنم من مشکل توسط یک چشم انداز از تنوع و کثرت گرایی است که می گوید راه است که ما احترام به تنوع است که اجازه می دهد LGBTQ مردم حذف شود از بخش های خاصی از زندگی عمومی و برخی از بودجه عمومی سازمان می گوید:” سوزان Hazeldean استاد در بروکلین قانون مدرسه در نیویورک است. “من فکر نمی کنم که راه درست را متنوع جامعه که هر کس خوش آمدید.”

آقای اولسون اما معتقد است ترکیب و مطابقت با سیستم می تواند مفید برای طیف گسترده ای از جمعیت با نیازهای خاص – و که کسانی که مبارزه با هر یک از دیگر در مورد این موضوع باید در تئوری حداقل متحدان طبیعی.

“حتی اگر, گی, طرفداران مذهبی و طرفداران را بدست به طرف مقابل از این جنگ حقوقی وجود دارد دلایل که چرا آنها باید یکدیگر را درک کنیم زیرا این دو گروه بیش از تقریبا هر نوع دیگر در حال کشیده شده به تصویب,” او می گوید. “این دو گروه, من می خواهم به فکر می کنم در جهان باید همکاری با یکدیگر به رسمیت شناختن است که دیگر در حال انجام چیزی است که آنها نیز با ارزش است.”

در واقع یکی از مهم ترین دلایل آمریکا شد یک پیشگام در رابطه با فرزندخواندگی دهه پیش بود که تعدادی از گی و لز با زوج ها و افراد که احساس کردند به نام به مراقبت از نوزادان متولد شده با HIV.

“این یکی از اولین عبور از پل به, گی, تصویب,” او می گوید. “فوق العاده ای موارد که در آن زوج های همجنسگرا و افراد با انگیزه های انسان دوستانه ساخته شده در این مورد به آن اجازه می دهد بچه ها یک پدر و مادر حداقل برای چند سال است که آنها را برای زنده ماندن است. اغلب آن را تنها افراد همجنسگرا که گام رو به جلو است.”

و بخشی از دلیل این بود که ممکن است او می گوید که هنوز هم وجود دارد یک قوی کثرت گرایی در ایالات متحده سیستم با گزینه های متعدد در دسترس برای آمریکایی ها.

“واقعیت این است که چون ما نمی باید متمرکز مجموعه ای از قوانین در این کشور به این معنی است که افرادی که مصمم به تبدیل شدن به پدر و مادر و یا برای کمک به کودکان نیازمند اغلب پیدا کردن یک بازی خوب,” او می گوید. “امریکا گرفته اند ممکن است طولانی تر از کشورهای اروپایی برای رسیدن به ازدواج همجنس, اما آن را هنوز هم پیشگام در تصویب چون در امریکا تا حد زیادی اگر شما می خواهید به اتخاذ و یا شروع یک خانواده, شما فقط می تواند به جلو بروید و آن را انجام دهد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de