در سال 2020 کشورهای آفریقایی برگزار خواهد شد حداقل یک دوجین ریاست جمهوری و یا انتخابات عمومی. این خواهد بود یک آزمون بزرگ برای این قاره را ثابت اگر ناهموار پیشرفت در دموکراسی است. تا کنون این سال است به یک شروع خوب است.

روز دوشنبه مالاوی مجموعه دوم سابقه در کشورهای جنوب صحرای آفریقا از دادگاه ابطال انتخابات ریاست جمهوری. این کشور بالا قضات حکم داد که تمامیت یک رای در سال گذشته بوده است “به طور جدی به خطر بیافتد.” در 500 صفحه و تصمیم جزئیات بیش از 10 ساعت از نیمکت آنها اشاره شد – در میان دیگر بی نظمی – استفاده مکرر از رنگ سفید مایع اصلاح به تغییر رای برگه. آنها دستور انتخابات جدید در ماه جولای 2 و خواست مجلس به جای کمیسیون انتخابات.

در اطراف بسیاری از آفریقا مردم خواهد بود و با الهام از شجاعت مالاوی دادگاه در تغییر انتخاب مجدد رئیس جمهور پیتر Mutharika. در سال 2017, کنیا دیوان عالی کشور نیز لغو انتخاب یک رئیس جمهور نشسته بیش از رای گیری ناهنجاری. آن را بیش از حد دستور تکرار شده است. با هم این دو احکام کمک خواهد کرد که ترویج مشروعیت تفکیک قوا در حکومت داری و نیاز به چک در قدرت مانند یک قوه قضائیه مستقل روزنامه نگاران و گروه های جامعه مدنی به ذکر خنثی بوروکرات در مدیریت انتخابات است.

فساد باقی می ماند یک مشکل خاص در آفریقا است. از 50 کشور جهان به عنوان فاسد ترین توسط سازمان شفافیت بین المللی, 29 در این قاره است. این نادر است برای یک نامزد از دست می دهد که انتخابات به درخواست دادگاه برای تعیین اگر روند انتخابات عادلانه بود.

بسیاری از حاکمان تکیه بر مهندسی سیستم برای باقی ماندن در قدرت. در عین حال به عنوان یک نتیجه از فشار بین المللی و افزایش آرمان برای پاک کردن دموکراسی در میان جوانان آفریقایی به قاره است دیدن بیشتر انتخابات که رقابت و انجام شده تحت حاکمیت قانون است. “روز از سیاستمداران بازی سریع و سست با قانون انتخابات به وضوح شماره” می نویسد: آفریقای جنوبی و تحلیلگر گری ون ستدان پس از مالاوی حاکم است. شاید از آن خواهد شد قضات که خواستار بالاترین مدنی اصول در انتخابات منجر به راه است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im