گوتاما بودا بیداری به کارونا

Pranav Khullar

هیوستن اسمیت evocatively dramatises لحظه ای از بودا بیداری از حالت مراقبه عمیق خود را در زیر درخت Bodhi. گوتاما است پرسید که آیا او خدای مجسم یک فرشته یا یک سیج بزرگ. “من بیدار هستم,” او گفت: به مناسبت انتقال شاهزاده سیذارتا به Tathagata بودا. این شناختی ریشه کلمه بودا ‘budh’ به معنی بیدار کردن و به می دانم.

داستان افسانه ای از چهار عبور مناظر نمادی از بحران وجودی که فرا گرفته حساس شاهزاده. تصاویری از بیماری و حالت ضعف و ناتوانی و مرگ که زده بودا به شدت به او نشان داد اساسا ناپایدار شخصیت از همه چیز است. او حل و فصل به سفر خارج (و یا سفر درون), در جستجوی چیزی بیشتر پایدار و انجام. این جستجو به ارمغان آورد تا برخی از ساده حقایق اصلی که بودا متوجه شدم بسیاری از مردم سعی می کنید به چشم پوشی است. او به مخاطبان خود را با چهار حقایق اصیل در خطبه اول پس از روشنگری در دیر پارک در Sarnath.

اولین حقیقت اصیل: او معتقد است که نوع زندگی ما منجر شود dukkha درد و رنج که همه چیز ناپایدار و ترک یک دنباله از درد در پی خود. حتی به اصطلاح لذت را حفظ نمی کند: آنها باعث درد بیشتر در نتیجه, به عنوان آنها بوجود امدن ثابت ولع مصرف برای این خواسته و نا امنی از دست دادن این لذت.

دومین حقیقت اصیل: علت این درد بودا می رود این است که ما تنها خواسته ما را به اعمال. این خودخواه میل به تسلط و تحمیل و جدا از هماهنگی با جهانی سمفونی است که باعث دررفتگی و وجودی غم و اندوه.

سومین حقیقت اصیل: این حقیقت اشاره به نیاز به غلبه بر این محدود کردن خود ایجاد توهم از خود است که باعث این غم و اندوه برای تنها پس از آن ما خواهد بود قادر به دیدن فراتر از ما باریک شویم. این تنش در انسان بالقوه برای غلبه بر این غم و اندوه.

چهارمین حقیقت اصیل: این chalks از راه هشتگانه به عنوان راهی برای خروج از این خود به دنبال چرخه. آن را میسازد یک طرح برای یک راه زندگی است که رسوخ کردن زندگی ما با معنا و هدف به عنوان مخالف به این نوع از عجله اما بی هدف زندگی است که بسیاری از افراد منجر شود. بودا ارائه نمی غرفه از هر نوع; او بالینی مکان قبل از یکی سخت حقایق زندگی و می پرسد هر یک به رفتن در مسیر درست حضور ذهن که آموزش ما به تمایز بین مطیع عناصر زندگی و چیزهای بی اهمیت است که ذهن ما استفاده می شود. بودا تنها توصیه برای این ذهن درهم و برهمی است از خود سؤال که بعدها تبدیل به سنگ بنای این Shunyavada نمایشگاه بودایی فکر می کردم.

او به دنبال از ماهیت واقعیت ساخته شده او دلیل هر نکات دقیق وظریف از زندگی introspecting به هر انگیزه از ذهن ردیابی منشاء فکر خستگی ناپذیر تا فکر خود به خود حل می شود. و دولت بیدار از آگاهی تبدیل او را به رسول بی نهایت کارونا شفقت. بودا رسیده به همه بدون در نظر گرفتن وضعیت و یا عقیده به کمک به آنها را درک می کنیم و زندگی خود را بهتر.

در تاکید بر ناپایدار شخصیت از همه چیز بودا که مایل بود ما را به خلاص شدن از شر همه ما توهم که ما با آن روش زندگی ما یک یادآوری چگونه باید به تبعیض بین مطیع اصول زندگی از گذرا هستند. همانطور که بودا می گویند “یک لامپ نزد خودتان …” (نویسنده مشترک وزیر دولت هند)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>