دروازه هدفمند اجتماعی-رسانه اوباش

اجتماعی-رسانه حملات بیل گیتس شتاب این هفته پس از او با انتقاد از رئیس جمهور تهمت تصمیم به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی است.

عکس: جف Pachoud/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بیل گیتس هفته گذشته ارسال شده در سه ثانیه ویدیو در Instagram خود را حلق آویز نشانه در یک پنجره خواندن “با تشکر از شما مراقبت های بهداشتی کارگران است.” بیش از روزهای پست حلیم با صدها نفر از هزاران نفر از نظرات نقاشی آقای گیتس به عنوان حزبی او را متهم به جنایت علیه بشریت و پیوند او به تئوری های توطئه های مختلف مربوط به واکسن سازمان بهداشت جهانی و کاشت میکروچیپ.

به عنوان یکی از ثروتمندترین مردان روی زمین و آوازی بهداشت عمومی, مدافع آقای گیتس شده است یک هدف به صورت آنلاین عضو شورای نظارت مدت. اما در هفته های اخیر اجتماعی-رسانه حملات علیه Microsoft Corp. از بنیانگذاران شدت و آمده از طیف گسترده ای از رزمندگان از جمله antivaccine گروه ها و نظریه پردازان توطئه که لینک رمان coronavirus با سریع فناوری بی سیم شناخته شده به عنوان 5G یک نظریه است که افشا و خنثی.

حملات شتاب این هفته پس از آقای گیتس با انتقاد از تصمیم ایالات متحده برای توقف کمک های مالی به این که یک تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: با توجه به این سازمان را از دست داده و همه گیر. خود, خانواده, انسان دوستی, بنیاد بیل و ملیندا گیتس بزرگترین حامی مالی از این که پس از ایالات متحده آمریکا

در 24 ساعت پس از آقای گیتس نظرات خود را توییتر حساب ذکر شد حداقل 270,000 نیوز—بیش از 30 برابر بیشتر از متوسط—عمدتا عصبانی حامیان رئیس جمهور تهمت به گفته محققان دانشگاه کلمسون. آقای گیتس را Instagram پست از 5 آوریل جلب اضافی 45,000 نظرات که در همان دوره 24 ساعته. این پست در حال حاضر بیش از 225,000 نظرات.

اجتماعی-رسانه ای سیستم عامل باقی می ماند و زمینی حاصلخیز را برای ویروس های مربوط به توطئه و آزار آنلاین با وجود تکرار تعهدات توسط شرکت برای سرکوب فعالیت است. این قسمت بر تنش سیاسی طبیعت از بحث دور جدید کروناویروس که کارشناسان در زمان تلاش برای توضیح. میلیون ها نفر از آمریکایی ها شغل از دست داده اند در گیر ساخت دولت و مدیریت بحران به شدت شخصی است.

“من دیده ام هرگز یک زمان که در آن بیشتر اشتباه و غلط و دروغ است و جریان از این coronavirus دوره” گفت: سام وولی استادیار در دانشگاه تگزاس در آستین که مورد مطالعه دروغ برای نزدیک به یک دهه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برخی از antivaccine فعالان و توطئه فکر پوستر تشویق پیروان خود در سراسر رسانه های اجتماعی برای حمله به آقای گیتس در Instagram یک شکل از آزار و اذیت به نام “brigading” است که در آن مردم هماهنگ کردن حملات و ربودن گفتگو آنلاین با توجه به بررسی حساب های. این هفته یکی Instagram account گفت: آن 52,000 پیروان که “این امر می تواند یک چیز بد برای همه ما به دیدار بیل گیتس Instagram و اجازه دهید او را می دانم آنچه شما فکر می کنم.”

محققان می گویند بسیاری از توطئه ادعا می کند در حال تقویت شده با آنچه به نظر می رسد به طور خودکار حساب و یا رباتها که سیستم عامل وعده داده اند برای به حداقل رساندن.

“هر زمان که علم مداخله برای جلوگیری از یک بیماری وجود دارد و اغلب مجاور شیوع اطلاعات غلط گفت:” علامت گذاری Suzman, مدیر عامل بنیاد بیل و ملیندا گیتس. “این دروغ گسترش می تواند سریع تر از بیماری خود—و علت واقعی آسیب,” او گفت:.

“Covid-19 عفونی است و کشنده به اندازه کافی. ما لازم نیست اطلاعات غلط به آن را حتی مرگبارتر,” او اضافه شده است. “در حال حاضر یکی از بهترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش این بیماری گسترش حقایق است.”

مربوط تصویری

رئیس سازمان بهداشت جهانی, دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست همبستگی جهانی در پاسخ به کروناویروس همه گیر و گفت: آنها پشیمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به تعلیق کمک های مالی به چه کسی است. عکس: Salvatore Di Nolfi/شاتر

سخنگوی Facebook , Inc., که صاحب Instagram گفت: شرکت “به دنبال این رفتار را با دقت برای تعیین اینکه آیا آن را نقض سیاست های ما. مردم در مورد خدمات ما مجاز به آزادانه صحبت می کنند و انجام این کار در یک روش سازمان یافته است اما ما حذف حساب های جعلی و یا طراحی شده برای گمراه کردن.”

این شرکت همچنین روز پنجشنبه گفت که آن را شروع به اطلاع کاربران که درگیر با اطلاعات غلط در آن سیستم عامل و راهنمای آن دسته از افراد بیشتر به منابع معتبر از جمله این که.

آقای گیتس در تلویزیون ظاهر شد و بحث نشان می دهد مانند نمایش روزانه به بحث در مورد این بیماری همه گیر و راه های آن ممکن است تغییر در زندگی روزانه. بنیاد گیتس متعهد شده است در حدود 250 میلیون دلار به تحقیق و آزمایش و درمان های جدید کروناویروس.

ماه گذشته آقای گیتس در یک پرسش و پاسخ جلسه در ق که در طی آن او پیش بینی کرد که مردم نیاز “برخی از گواهینامه های دیجیتال را نشان می دهد که بهبود یا آزمایش شده است به تازگی و یا هنگامی که ما یک واکسن است که آن را دریافت.”

مدت کوتاهی پس از, اجتماعی-رسانه های نوشته ها به نظر می رسد به دروغ ادعا می کنند که آقای گیتس می خواستم به کاشت میکروچیپ در مردم با توجه به چند Facebook واقعیت-چکرز که پرچم این ادعا کذب است.

اطلاعات غلط در مورد آقای گیتس شروع به سطح شیب دار تا هفته گذشته گفت: روری اسمیت یک مدیر تحقیقات در اولین پیش نویس که پشتیبانی از تحقیق حاضر اطلاعات غلط مبارزات و پشتیبانی شده توسط شرکت ها از جمله Facebook و الفبای Inc.’s گوگل. محققان در غیر انتفاعی گفت: آنها متوجه شده بیشتر تئوری های توطئه در Facebook و WhatsApp گروه در سراسر برخی از کشورهای آفریقایی. برخی از نوشته های خواندن “اجتناب از پوشیدن آبی ماسک” به دلیل قرار است وابستگی با بنیاد گیتس.

پست دیگری در فرانسه شروع به گردش اصرار تمام آفریقایی برای جلوگیری از واکسن های ساخته شده توسط آقای گیتس محققان دریافتند. این پست و نادرست نسبت به مشاوره Didier Raoult یک پزشک است که موجب جنجال به تازگی بیش از استفاده از یک داروی ضد مالاریا در درمان Covid-19 گفتند. آقای Raoult نمی تواند نظر رسیده است.

در توییتر چندین نفر با موارد زیر گفت: آقای گیتس در cahoots با Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو ارشد کاخ سفید Coronavirus نیروی کار با توجه به VineSight راه اندازی است که شکار برای دروغ در رسانه های اجتماعی. دکتر Fauci متهم شده است بدون شواهد جناح راست از فعالان و نظریه پردازان توطئه مخفیانه از تضعیف آقای تهمت تلاش به عنوان بخشی از به اصطلاح دولت در درون دولت ایالات متحده.

برخی از حساب های محبوب در یوتیوب متعلق به الفبای نیز تحت فشار قرار دادند نظریه ها در مورد آقای گیتس و دکتر Fauci. شیوا Ayyadurai یک جمهوریخواه نامزد از ماساچوست برجسته بود در یک چنین تصویری این هفته racking تا 6.6 میلیون بازدید این ادعا که دکتر Fauci بخشی از دولت و توطئه با آقای گیتس. آقای Ayyadurai نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ماه گذشته در لندن موسسه استراتژیک گفت و گو گفت: در یک گزارش که در یوتیوب و نظر بخش تشکیل “یک hub برای coronavirus تئوری های توطئه است.”

وال استریت ژورنال پرچم سه فیلم های تئوری های توطئه در مورد آقای گیتس به یوتیوب. این شرکت با حذف یکی از این ویدئوها که برابر coronavirus با شایع آنفولانزا. یوتیوب گفت: از سوی دیگر دو فیلم در نظر گرفته شد مرزی و نمی توان برجسته برجسته در جستجو و توصیه ها.

در اظهارات جداگانه یوتیوب و توییتر گفت: آنها در حال کار سخت تر برای حذف یا به حداقل رساندن coronavirus اطلاعات غلط از خود سیستم عامل. توییتر گفت: آن را حذف توطئه پست ها یافت می توان از طریق هماهنگ دستکاری رفتار است.

“ما در اولویت حذف Covid-19 محتوای زمانی که آن را به یک تماس به عمل است که به طور بالقوه می تواند باعث آسیب و” توییتر سخنگوی گفت. “ما نمی خواهد اجرای عمل در هر توییت که شامل ناقص و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد Covid-19.”

توییتهایی هدف قرار دادن آقای گیتس اغلب از سرچشمه مشروع حساب اما این پست در حال تکثير از آنچه به نظر می رسد به طور خودکار حساب و یا رباتها با توجه به VineSight. در برخی از محبوب توییتهایی رباتها ممکن است برای حساب کاربری بین نصف و دو سوم از رسانهها با توجه به VineSight.

آقای گیتس’ دفاع از کسانی که در این هفته لگد کردن یک موج جدید آنلاین حملات. عضو شورای نظارت مدت آب گرفتگی آقای گیتس’ دیگر Instagram پست قصد بازگشت به اولین Instagram پیام در ماه اوت سال 2017. آنها همچنین swarmed حساب های برخی از مشاهیر که تا به حال محتوای به اشتراک گذاشته شده در مورد آقای گیتس از جمله کمدین Ellen DeGeneres و روزانه میزبان نمایش Trevor Noah.

نوشتن به Deepa Seetharaman در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im