بنزین ارزان در جولای چهارم. خرده فروشان سوخت نیست شکایت.

ایالات متحده مصرف بنزین در ماه آوریل بیش از یک سوم زیر سطح سال گذشته.

عکس: خبرگزاری بلومبرگ

رانندگان برخورد جاده بیش از جولای چهارم آخر هفته آماده برای لذت بردن از ارزان ترین تعطیلات قیمت بنزین در سال, اما ایستگاه های گاز در حال انجام خوب بیش از حد.

خرده فروشان سوخت بهره مند از ضبط حاشیه های بنزین در ماه های اخیر. تفاوت بین قیمت مصرف کنندگان ایالات متحده پرداخت در پمپ و قیمت عمده فروشی بنزین کمتر مالیات و هزینه های دیگر به طور متوسط حدود 41 سنت گالن در طول نیمه اول سال بالاترین شش ماه به طور متوسط در رکورد با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت IHS Markit.

متوسط قیمت در پمپ در آمریکا برای بنزین معمولی در حدود $2.18 یک گالن در روز جمعه به پایین در حدود 21% از این زمان در سال گذشته است.

این حاشیه ای اخیر بین عمده فروشی و قیمت پمپ کمک کرده است مانند زنجیر الگوی تغذیه Couche-Tard , Inc., مورفی ایالات متحده آمریکا , Inc. و ماراتن نفتی Corp. ‘s سریع السیر واحد جبران شیب کاهش در تقاضا به عنوان مردم در خانه مانده به سرعت گسترش جدید کروناویروس. ایالات متحده مصرف بنزین در ماه آوریل بیش از یک سوم زیر سطح سال گذشته به گفته اداره اطلاعات انرژی.

“کاهش شدید حجم بود کاهش سوخت بالاتر حاشیه آن بهره مند از سریع و تند کاهش قیمت نفت در طول سه ماهه و همچنین کاهش فعالیت رقابتی در خرده فروشی” برایان Hannasch, Couche-Tard را اجرایی کنند.

این شرکت کانادایی که شبکه ای از بیش از 14,000 فروشگاه دهانه بیش از ده کشور و مناطق گزارش شده $1.2 میلیارد دلار سود ناخالص از آن سوخت کسب و کار در طول سه ماهه به پایان رسید و در ماه آوریل افزایش 50 ٪ از مدت مشابه سال قبل است. در ایالات متحده, Couche-Tard به فروش می رسد برخی از 21 درصد سوخت کمتر در طول سه ماهه ساخته شده است اما بیشتر در هر گالن است. این شرکت ایالات متحده حاشیه به طور متوسط حدود 47 سنت گالن از حدود 19 سنت در طول مدت مشابه سال پیش.

فروشگاه رفاه اغلب به نفع زمانی که قیمت نفت به سرعت سقوط در بخشی به دلیل مصرف کنندگان به طور معمول کمتر از قیمت حساس زمانی که بنزین ارزان است, اجازه می دهد تا خرده فروشان را در زمان کاهش قیمت ها. مخالف درست است که قیمت نفت در حال افزایش است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

قیمت متحده معیار نفت کاهش یافت و نزدیک به 100 دلار در هر بشکه از پایان سال گذشته از طریق آوریل 20, زمانی که نفت خام careered زیر صفر برای اولین بار. میانگین قیمت بنزین unleaded آمار پایین آن برای سال حدود یک هفته بعد: $1.77 یک گالن یا 32 درصد کمتر از پایان سال 2019 قیمت با توجه به IHS Markit. بنزین حاشیه ballooned در آن زمان اوج در حدود 1 گالن در اواخر ماه مارس به تجزیه و تحلیل شرکت داده را نشان می دهد.

بزرگتر سوخت حاشیه در مارس و آوریل کمک کرد داگلاس توزیع Co.’s ده ها تن از راحتی مغازه ها را برای ضرر و زیان در سال گذشته حتی به عنوان تقاضا در برخی از فروشگاه ها کاهش یافت تقریبا نیمی در اواخر ماه مارس است. در اوایل ماه ژوئن شمال تگزاس سوخت شرکت در بخش خرده فروشی شکستن بود حتی برای سال گفت: بیل داگلاس که تاسیس شرکت است.

اما تقاضا در داگلاس فروشگاه باقی مانده حدود 14 درصد در ماه گذشته و ادامه گسترش coronavirus در سراسر تگزاس باعث می شود پیش بینی برای نیمه دوم سال به چالش کشیدن.

“این بسیار دشوار است برای برنامه ریزی زیرا ما نمی دانیم که چقدر عمیق این است که” آقای داگلاس گفت.

ایالات متحده خرده فروشی بنزین در حاشیه قرارداد به طور متوسط حدود 27 سنت گالن از روز شنبه با توجه به IHS Markit به عنوان روغن بدست گران تر است. که در مقایسه با 3 ژوئیه به طور متوسط حدود 19 سنت گالن بیش از قبل از پنج سال.

با برخی از 1500 فروشگاه در سراسر ایالات متحده مورفی سود مقیاس. مدیر اجرایی اندرو کلاید گفت که او انتظار دارد در نیمه دوم سال به شبیه ژوئن زمانی که کمی بالاتر از میانگین حاشیه بیش از جبران کاهش تقاضا است. اوایل ماه گذشته مورفی به فروش می رسد به طور متوسط در حدود 25 درصد سوخت کمتر در فروشگاه های آن, اما سود حاصل از سوخت آن تقسیم شد و تا 15 ٪ در سال بیش از سال.

“بالاتر هزینه اپراتورها ممکن است در تلاش خود را برای حفظ سطح قبلی سودآوری” آقای کلاید گفت.

در داکوتای شمالی, حاشیه, در Hub فروشگاه رفاه هستند در زیر به طور متوسط پس از یک قوی بهار. سال-به روزترین سود پایین در حدود 20 ٪ از یک سال پیش در بخشی به دلیل این شرکت به شدت تمیز کردن تلاش های خود در شش فروشگاه و نصب عطسه پاسداران دست مطابق با اصول بهداشتی و ایستگاه های اتوماتیک شسته در حمام, مدیر اجرایی, Jared Scheeler گفت.

“ما در حال صرف منابع بیشتر در هر دو لوازم تمیز کردن و مربوط به نیروی کار برای تمیز کردن فوق العاده است که ما مصرف کنندگان تقاضا” آقای Scheeler گفت.

نوشتن به ربکا الیوت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>