شش روز پس از حادثه وحشتناک از جرم حمله و تعرض در دهلی Gargi کالج در طول دومی سالانه جشنواره پلیس دهلی در نهایت عمل کرده است. آنها بازداشت 10 نفر بودند که گرفتار در دوربین های مدار بسته به زور وارد محوطه دانشگاه. بیش از 30 مرد و بسیاری از آنها در inebriated بیماری تا به حال به زور وارد کالج و تعرض دانش آموزان خود را یک مرتبه در هفته گذشته. آنها دیده می شود, پوسته پوسته شدن دیوار پردیس و فیلم دوربین مدار بسته نیز نشان می دهد که آنها با استفاده از یک ماشین به زور باز کالج دروازه. که چنین حادثه جرم تجاوز جنسی را می توانید در برتر زنان است درست در قلب دهلی نو صحبت می کند حجم در مورد سرمایه های ملی را رو به وخامت وضعیت نظم و قانون.

بدتر از دانش آموزان می گویند که کالج مقامات استخدام خصوصی امنیتی در علاوه بر این به پلیس امنیت. اما هیچ یک از آنها ظاهرا به کمک دانش آموزان زمانی که آنها در حال تعقیب توسط مهاجمان داخل محوطه دانشگاه. اگر این درست است, آن را نشان دهنده سهل انگاری فاحش وظیفه در بخشی از پلیس حاضر در صحنه است. شاید قسمت است علامتی از یک فضای که ایجاد شده است که مجاز از حمله به دانش آموزان است. ما به تازگی دیده می شود این در هر دو جامع Millia اسلامی و JNU. در سابق پلیس بود barged به دانشگاه منجر به حمله به دانش آموزان در حالی که در دومی پلیس بیکار ایستاده بود به عنوان غیر خودی وارد دانشگاه و حمله به دانش آموزان خود را.

همه از این ایجاد این تصور که دانش آموزان به اهداف آسان و پلیس را مورد حمله علیه آنها جدی است. در واقع وجود دارد در حال حاضر درک که کار پلیس تنها برای افراد برجسته. به خاطر ایمنی, آموزش و پرورش و حفاظت از هند جوانان امنیتی از کالج ها باید تضمین شود. و عاملان Gargi کالج, ترسناک باید آورده شود به کتاب فورا.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو