شکاف هشدار آن نیاز به جمع آوری کمک های اضافی

شکاف که صاحب قدیمی نیروی دریایی و موز جمهوری زنجیر شده بود مبارزه با کاهش فروش قبل از شیوع کروناویروس.

عکس: Richard B. لوین/زوما پرس

Gap Inc. هشدار داد در آن سوزانده شده بود از طریق نیمی از آن را پس انداز پول نقد حتی پس از رسم کردن آن کل خط اعتباری و پرش مارس اجاره پرداخت خواهد نیاز به جمع آوری پول اضافی برای تامین مالی عملیات خود در این سال است.

پوشاک زنجیره ای مانند بسیاری از خرده فروشان خود را بسته آمریکای شمالی فروشگاه بیش از یک ماه پیش و furloughed بسیاری از کارگران آن در منطقه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دیگران از جمله J. C. Penney Co. و Neiman Marcus Group Inc. باید صرف پرداخت بهره بدهی به دارندگان اوراق قرضه.

شکاف روز پنجشنبه گفت که انتظار دارد به $750 میلیون به $850 میلیون پول نقد و معادل در پایان سه ماهه پایان مارس 2. آن را تا به حال 1.7 میلیارد دلاری از Feb. 1. در مارس 26, شرکت درو کردن کل آن 500 میلیون دلار خط اعتباری و گفت: آن تعلیق سود سهام.

در اوراق بهادار پر کردن خرده فروش گفت: آن موجود نقدی و انتظار می رود جریان نقدی ممکن است به اندازه کافی برای تامین مالی عملیات. فاصله گفت: این امر نیاز به جمع آوری پول از طریق بدهی تامین مالی و یا دیگر کوتاه مدت تسهیلات اعتباری. آن را نیز انتظار برای کاهش بیشتر هزینه های کاهش سر تعداد و گسترش شرایط پرداخت.

این شرکت گفت که به قلم مارس پرداخت اجاره بها جمعا حدود 115 میلیون دلار در آمریکای شمالی است. فاصله آن گفت: در حال مذاکره با مالکان برای تغییر شرایط اجاره پس از بازگشایی فروشگاه و یا در برخی موارد فسخ اجاره و به طور دائم در برخی از فروشگاه ها.

شکاف گفت: در صورتی که قادر به مذاکره مجدد اجاره صاحبخانه می تواند محرمانه این شرکت در پیش فرض تحت اجاره و اقدام به فسخ اجاره نامه و سرعت بخشیدن به آینده اجاره به علت. دیگر خرده فروشان بزرگ را از قلم مارس اجاره از جمله کالاهای اساسی, Inc. و تخفیف مد فروشنده Burlington, فروشگاه , Inc.

شکاف که صاحب قدیمی نیروی دریایی و موز جمهوری زنجیر شده بود مبارزه با کاهش فروش قبل از شیوع کروناویروس. در اوایل این ماه آن را رها قصد شکستن کسب و کار توسط کنده کاری قدیمی نیروی دریایی به عنوان یک شرکت مستقل و در مارس منصوب شد مدیر عامل جدید.

سهام سقوط کرد premarket اما افزایش 1.3% $7.20 در ظهر تجاری. سهام و تجارت بود که بالاتر از 18 دلار در آغاز سال است.

مربوط تصویری

برنامه ای برای بازگشایی برخی از غیر ضروری کسب و کار در گرجستان در صورت شک و تردید معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید coronavirus اپیدمی می تواند “تا حد زیادی در گذشته” در ماه ژوئن و مرگ و میر در ایالات متحده در خانه های سالمندان بالای 10,000. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: الیاس Nouvelage/ایسنا

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de