Gangsta rap: فوری همه حزب دیدار در لکنو پس از Vikas Dubey ‘برخورد’ قتل: یک مکالمه است که نبود

حزب 1: Arre! Vikas Dubey ka “برخورد” ho gaya در کنپور! اما قبل از اینکه به ما گفته شد او را به تسلیم در استودیو تلویزیون در Noida.

2: داداش او تسلیم در اوجائین Mahakal mandir بعد از شیو دارشان. بسیار فرخنده.

3: ما هرگز به او یک بلیط. حزب ما به هیچ وجه به انجام با این گانگستر. ما قانون روشن است: ما را تنها شایسته پیروزی تاریخ رستشني.

حزب 4: ما نیز تا به حال هیچ چیزی برای انجام با او ممکن است ما را در ارائه یک بلیط یک بار. Theek hai yeh دموکراسی hai. همه در حال خوش آمدید در یک دموکراسی است. Loktantra hai mere bhai.

2: وجود یک Vikas که آمده بود به حزب ما يك بار. او مانند یک واقعی bahubali یک عامل واه! ما ممکن است او را به مدیریت برخی از رای گیری غرفه که در آن همه رای دهندگان از ما متنفرند. اما هیچ بلیط هرگز.

حزب 4: ما نگهداری می شود بسیار فاصله ایمن از او. برخی از محلی پلیس توصیه کرده بود او را برای یک ساختمان قرارداد. در حال حاضر شما می دانید چگونه آن را, na? گاهی اوقات ما نیز باید برخی از چای با پلیس محلی است.

حزب 1: بی ارزش آنها همیشه هدف است. واقعیت این است که ما جمعیت آن بالا است. به همین دلیل تعدادی از جنایتکاران نیز بالا است. ساده است. وجود دارد هیچ مجرمان در هر نقطه دیگری است ؟

2: Arre بهایی ابتدا طبقه و سپس جرم و جنایت. مهم نیست چه سابقه کیفری است اما در ابتدا ما باید در کاست برای به دست آوردن یک درک مناسب.

3: این خارجی ها. آنها به سادگی آن را دریافت نمی. تا mein bahut اجتماعی تان شدیدا hai. حداقل ما نه مانند بمبئی. در هیچ اموات, همه چیز overground.

حزب 4: کاملا khullam khulla hai bhaisahab. بدون بالا می تواند بالیوود مردم را ، آنها را ضربه فیلم ها بر اساس تا واقعیت. سپس آنها بدنام کردن ما با آهنگ دوست دارم از اصلی aayi hoon تا بیهار lootne’.

حزب 1: نقطه خوب ما باید حق امتیاز دفعه بعد آنها را مانند فیلم.

2: بنابراین همه ما توافق کردیم که Vikas Dubey مطلقا هیچ چیزی برای انجام با ما ؟

3: Bilkul آقا. Sabka Vikas, kisi ka nahin saath.

حزب 1: نگران نباشید برادران. به قول شکسپیر (در حال حاضر نمی توان تعجب کرد که من می دانم که من شکسپیر) همه اسرار در حال حاضر دروغ در قبر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de