G-20 ملل تعهد $5 تریلیون دلار به خار بهبود اقتصاد جهانی از Coronavirus

دولت کره جنوبی ماه Jae-در شرکت در روز پنج شنبه در این کنفرانس ویدئویی از G-20 کشور است.

عکس: کره جنوبی ریاست جمهوری/گتی ایماژ

واشنگتن—رهبران گروه 20 ملل گفت که آنها در مجموع با صرف بیش از $5 تریلیون تلاش برای عایق کردن اقتصاد جهانی از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس و کمک به سرعت بازیابی.

تعهد به هماهنگ محرک بزرگترین G-20 اعضای ساخته شده پس از بحران مالی جهانی سال 2008 و 2009 یک رویداد است که باعث ایجاد رهبران نشست. سپس آنها را ملاقات در واشنگتن و پس از آن لندن است. در روز پنج شنبه در تماس با آنها صحبت کرد توسط ویدئو کنفرانس منعکس کننده تغییر ماهیت تهدید برای اقتصاد جهانی است.

“ما متعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد و برای استفاده در دسترس همه سیاست ابزار برای به حداقل رساندن اقتصادی و اجتماعی ناشی از این بیماری همه گیر, بازیابی, جهانی, رشد, حفظ ثبات بازار و تقویت انعطاف پذیری” G-20 در بیانیه ای گفت.

اما این گروه نمی را به جلو یک طرح خاص به آدرس coronavirus چالش شاید منعکس کننده مدت زمان محدود است که این گروه تا به حال به ترتیب جلسه در صورت به سرعت در حال گسترش بیماری همه گیر. “آنها نیاز به مقدار زیادی از زمان به آمده تا با یک برنامه عمل دقیق” گفت: Maurice Obstfeld سابق صندوق بین المللی پول اقتصاددان ارشد. در این بیانیه آمده است “در کلیات کوتاه در جزئیات.”

G-20 است رسمی مجموعه از کشورها را تشکیل می دهند که حدود 80 درصد از اقتصاد جهانی با توجه به محاسبات توسط Homi Kharas یک موسسه بروکینگز اقتصاددان. این شامل کشورهای صنعتی مانند آمریکا و آلمان نیروگاهی در حال ظهور مانند چین و هند و از جمله کشور غنی از نفت به عنوان روسیه و عربستان سعودی است. در این سال عربستان سعودی است که در کشور میزبان.

این گروه هیچ قدرت مستقل اما تلاش می کند برای هماهنگ کردن اقدامات و به طور کلی متکی بر صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به عنوان کارکنان خود را.

در طول کنفرانس ویدئویی رهبران خود را با خواندن بیانیههای رسمی و مورد تایید این گروه در اطلاعیه گفته افراد آشنا با این نشست است. کمی وجود دارد را. در طول فرد در اجلاس بیشتر از اساسی جلسات رخ می دهد در حاشیه جلسه است. طی دو فرد G-20 جلسات در بوئنوس آیرس و کیوتو رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور چین ملاقات کرد به تلاش برای پایان دادن به خود را در حال انجام تجارت جنگ است. آنها وارد truces که نمی نگه دارید.

این گروه شمول باعث می شود آن را دشوار است به آن را به عمل. مثلا وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo شده است و تلاش برای استفاده از جلسه برای متقاعد کردن عربستان شاهزاده محمد بن سلمان برای پایان دادن به آن روغن مبارزه با روسیه که به پایین رانده شده قیمت انرژی است. اما G-20 همچنین شامل واردکنندگان نفت مانند هند که ممکن است ترجیح می دهند برای حفظ قیمت پایین و روسیه که ممکن است مایل به عقب نشینی از آن رویارویی با عربستان سعودی است.

وجود ندارد ذکر است در این بیانیه از نفت و یا سیاست انرژی.

گروهی هم می گویند که آنها انتظار داشتند که تجارت جهانی به بازی نقش مهمی در هر بازیابی. در طول بحران مالی جهانی G-20 forswore حمایت از تولیدات داخلی—تعهد که اقتصاددانان گفت: آیا کاهش تعداد اقدامات حمایتی که ساخته شد در زمان. اما ایالات متحده تحت آقای ترامپ بود که اعلامیه حذف شده از G-20 رهبران ابلاغیه از اوایل 2017.

در حال حاضر این گروه نشان داد که نگرانی های تازه ای در مورد موانع تجاری به خصوص از آنجایی که تعدادی از کشورها بنا ممنوعیت صادرات تجهیزات پزشکی. “ما کار خواهد کرد برای اطمینان از جریان حیاتی تجهیزات پزشکی مهم محصولات کشاورزی و سایر محصولات و خدمات در سراسر مرزها و کار برای حل و فصل اختلال در عرضه جهانی زنجیر” در بیانیه ای گفت:.

G-20 همچنین نشان داد برخی از همدردی خود را به یک صندوق بین المللی پول و بانک جهانی درخواست که دولت به حالت تعلیق در پرداخت بدهی از فقیرترین کشورها است. اما آن را نمی به طور رسمی تایید که پیشنهاد. آن را نیز قبول ندارند بسیار افزایش وام صندوق بین المللی پول, به عنوان آن را در طول بحران مالی جهانی.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن در باب دیویس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>