G-20 رهبران مالی هشدار می دهند Coronavirus خطر به رشد جهانی

این گروه از 20 اقتصادهای بزرگ نمی رئوس مطالب خاص اقدامات مشترک برای مقابله با شیوع Covid-19 در یک پست-نشست اطلاعیه, اما گفت که این ویروس مرکزی به بحث و توافق برای نظارت بر گسترش آن.

عکس: fayez nureldine/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ریاض—گروه 20 اقتصادهای بزرگ هشدار داد یکشنبه سریع-پخش coronavirus را مطرح کرد خطر جدی برای رشد جهانی و توافق برای اقدام باید با این بیماری همه گیر تاثیر تشدید.

وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی در مورد ویروس در کنار تجارت و تنش های سیاسی در یک آخر هفته نشست در ریاض اولین اجلاس سران برگزار شد در عربستان سعودی است که G-20 میزبان این سال است.

مقامات نمی رئوس مطالب خاص اقدامات مشترک برای مقابله با شیوع Covid-19 در یک پست-نشست اطلاعیه, اما گفت که این ویروس مرکزی به بحث و توافق برای نظارت بر گسترش آن.

آخرین ويروس

 • شیوع در ایتالیا برگ دو کشته و حداقل 130 نفر بیمار; 11 شهر در شمال ایتالیا شده اند قرنطینه
 • کره جنوبی گزارش داد یک پرش در موارد جدید با اکثر مرتبط megachurch
 • مرگ و میر می ایستد در بیش از 2,200
 • در سرزمین اصلی چین بیش از 75 ، 000 نفر تایید شده اند آلوده
 • سه استان گزارش شیوع بیماری در penitentiaries

“این یک فاجعه انسانی, اما آن را نیز منفی اقتصادی تاثیر Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول در بیانیه ای گفت: در نشست.

بیش از آخر هفته صندوق بین المللی پول کاهش چین سالانه رشد 0.4 درصد به 5.6 درصد در مقایسه با صندوق pre-virus پیش بینی در ماه ژانویه است. آهسته تر رشد خواهد اصلاح 0.1 درصد تولید جهانی این صندوق گفت: آن را به عنوان به روز شده در پیش بینی های خود را هر چند اقتصاد چین به احتمال زیاد بهبود می یابند در سه ماهه دوم.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت که خیلی زود به این نتیجه دراز مدت تاثیر این ویروس اما افزود که این موضوع یک بحث عمده نقطه در میان G-20 مقامات. “مردم می خواهند به مراقب باشید در سرمایه گذاری قماری در این نقطه” او به خبرنگاران در ریاض.

همانطور که از شنبه این ویروس آلوده شده است بیش از 75 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 2,350 در سطح جهان بسیاری از آنها در چین, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

شرکت های عمده ایالات متحده مانند Apple Inc. و Nike , Inc., هشدار داده اند این ویروس کشنده است که اخلال در کسب و کار خود را به عنوان آنها تکیه بر چین کارخانه به تولید محصولات خود و در کشور مصرف کنندگان برای فروش.

این ویروس به احتمال زیاد به کاهش تقاضا در چین و دیگر کشورهای آسیایی برای نفت و رانندگی کردن قیمت به عنوان کم به عنوان 56 دلار در هر بشکه, موسسه مالی بین المللی, یک انجمن جهانی مالی شرکت گفت: در ریاض. قیمت نفت خام برنت جهانی سنج از قیمت نفت در بسته $58.36 در هر بشکه در بین قاره ای ارز در روز جمعه.

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire به خبرنگاران گفت: این ویروس نشان دهنده نیاز کشور به کمتر وابسته به کشورهای دیگر برای زنجیره تامین.

“ما می توانیم دیگر بستگی دارد در 90% یا گاهی 100 درصد از کالاهای تولید شده در کشورهای خارجی,” او گفت:. “این است که در دراز مدت نتیجه است.”

بیشتر در Coronavirus

 • دنیای اقتصاد Shudders به عنوان Coronavirus جهانی را تهدید می کند زنجیره تامین
 • آخرین Coronavirus کروز مسافری حرکت کشتی اما عفونت نگرانی معطل
 • ایتالیا هایش با بدترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا
 • کره جنوبی Coronavirus کانون مجازی شهر ارواح
 • تعداد آمریکایی های مبتلا به کروناویروس افزایش به 34
 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس

نوشتن به روری جونز در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
چین رشد خواهد اصلاح 0.1 درصد تولید جهانی و صندوق بین المللی پول گفت. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که رشد کندتر خواهد اصلاح 0.1% تولید جهانی. (Feb. 23, 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im