منابع و مدارک را حماقت: بستن مرکزی بودجه را به دیگر اهداف منحرف از اولویت اساسی برای بهبود رتبه بندی دانشگاه های

استقلال و چهره ای برجسته در پیش نویس آموزش و پرورش ملی و سیاست 2019. در عمل, این اتحادیه با وزارت توسعه منابع انسانی (HRD) است پیدا کردن آن سخت به اجازه رفتن. وزارت کار طاقت فرسا-لیست “غیر علمی” فعالیت برای موسسات آموزش عالی (HEIs) اندازهایی مرکزی کمک مالی یک مورد در نقطه است. این فعالیت ها را وادار کالج ها و دانشگاه ها برای منحرف کردن نیروی انسانی و منابع و زمان قابل توجهی برای ترویج دولت مرکزی طرح که به گفته بسیاری از دانشگاه حساب های تخلیه در منابع کمیاب و دانشگاهی اولویت است.

با فشار دادن هدف امروز به چنگال بیشتر دانشگاه های هندی به جهان بالا 200 یا 500 رتبه بندی. تنها پس از آن هند پایه یک شانس برای مبارزه با این قرن رشد و فن آوری در میدان جنگ در جنگهای. به جای دانشگاه مدیران و معلمان در هدایت انرژی خود را به مدیریت رویداد و ارائه گزارش در حالی که دانش آموزان به عنوان داوطلبان هنرمندان و مخاطبان است. HRD diktats شامل رعایت Swachhata Pakhwada (پاکیزگی دو هفته), ارتباط با unorganised کارگران بخش برای ترویج مرکز طرح بازنشستگی سازماندهی رقص کلاسیک/ موسیقی و غیره.

مدیران شکایت آنها با توجه به اطلاعیه کوتاه در سازماندهی حوادث و اختیار در انتخاب برنامه های است که کت و شلوار نهاد. در نهایت چنین تمرینات فرود به بیهوده با تاکید بر مستندسازی و رعایت و عبور با جمع اوری junior HRD بوروکرات. در تضاد NEP 2019 پیش نویس این مقدمه به رسمیت می شناسد که HEIs می تواند کارآمد موفق تنها زمانی که “برنامه اداری و مالی عناصر را گرد هم آورده به عنوان تنها نهاد لازم با استقلال” و هشدار داد “هر گونه تلاش برای ارائه تدریجی استقلال”. در مستقل تنظیم پردیس خواهد ارگانیک تعامل با گفتمان ملی در, کلاسیک, هنر, ورزش, بهداشت و دیگر اجتماعی شایسته طرح. در حالی که این مدل کار کرده شگفتی در جای دیگر آن است که می ترسید در هند.

این تصور که ملت ساختمان می توان به حفر و به دانشگاه است نابجا و ساده انگارانه یک. تنها کیفیت آموزش و پرورش می تواند رسیدن به بالاترین هدف ملت ساختمان تولید تحصیل قدرت و کشت شهروندان. این سیاه آیین کلکسیون در دانشگاه از طریق اداری اعمال قدرت دولت آشکار tokenism به جای ماده است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de