FTC رئیس جو سیمونز در یک کنفرانس خبری در ماه سپتامبر.

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تنظیم کننده فدرال باز کردن یک جبهه جدید در تحقیقات خود از شرکت های فن آوری به دنبال تعیین این که آیا این صنعت غول های کوچکتر به دست آورد rivals در راه است که آسیب رقابت صدمه مصرف کنندگان و طفره رفت نظارتی موشکافی.

کمیسیون تجارت فدرال در روز سه شنبه دستور داد Amazon.com Inc. ، Apple Inc., Facebook, Inc., شرکت مایکروسافت و گوگل و مالک الفبا, Inc. به ارائه اطلاعات دقیق در مورد ادغام شرکت های نوپای بیش از 10 سال گذشته است.

مرتبط

  • دولت به طور کلی وکیل برای دیدار با مقامات قضایی به منظور هماهنگی در گوگل پروب

جدید کاوشگر به احتمال زیاد شامل صدها نفر از معاملات است که هرگز به خود جلب کرد فدرال موشکافی زیرا آنها تحت دلار-مقدار آستانه برای ضد تراست بررسی است که لبه تا $94 million این سال است.

“این ابتکار را قادر خواهد ساخت تا این کمیسیون به نگاهی نزدیک تر ادغام در این بخش مهم و همچنین برای ارزیابی اینکه آیا آژانس های فدرال در حال گرفتن اطلاع کافی از معاملات است که ممکن است آسیب رقابت” FTC رئیس جو سیمونز گفت.

FTC گفت: آن را انجام پروب برای هر گونه اجرای هدف هر چند آقای سیمونز نشان داد آنها می تواند منجر رگولاتور به دنبال به باز کردن از پیچ نامناسب و ادغام. این تحقیقات همچنین می تواند بی درنگ این کمیسیون در نظر گرفتن تغییر حکومت و یا دیگر اقدام به گسترش دامنه خریداری موضوع نقد و بررسی, او گفت:.

“ما مشتاقانه منتظر به کار با FTC برای پاسخ به سوالات خود” یک سخنگوی مایکروسافت گفت. نمایندگان برای Apple, Facebook, Alphabet و آمازون نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این حرکت نشانه گسترش قابل توجهی از دولت در حال حاضر گسترده معاینه ممکن است آنتی تراست نگرانی های دیجیتال در بازار. هر دو FTC و وزارت دادگستری باید با انجام تحقیقات ضد تراست های غول تکنولوژی از جمله شیوه های کسب و کار در Google و Facebook.

منتقدان ادعا خریداری توسط شرکت فنی نشان می دهد یک الگوی ایجاد “کشتن مناطق” اطراف خود را برای جلوگیری از تازه بدوران رسیده رقبا از نما یک تهدید رقابتی و می گویند این می تواند مانع از نوآوری و سرمایه گذاری است.

مدافعان tech غول می گویند کوچک اندازی این چشم انداز که گرفته شده توسط یک شرکت بزرگ و نتیجه نهایی بزرگ است که می تواند نتیجه یک خار به سرمایه گذاری و نوآوری است. بسیاری از تکنولوژی کارآفرینان راه اندازی شرکت با هدف خاص بودن خریداری شده توسط یکی از غول.

آقای سیمونز گفت: FTC ابتکار باعث شده تعداد زیادی از خریداری که فرار کرده اند فدرال بررسی و “آیا چیزی وجود دارد که ما نیاز به تغییر و رفتن به جلو است.”

پنج شرکت فنی ساخته شده اند بیش از 400 خریداری بیش از دهه گذشته یک روبان آبی ضد تراست پانل در انگلستان در ماه مارس گفت.

داگ Melamed یک استنفورد استاد حقوق گفت: این مطالعه اعلام کرد “ممکن است بیشتر در مورد ایجاد یک اجماع و یا نقشه راه در کمیسیون” در مورد چگونگی ادامه در چنین پیچیده منطقه است.

کوچک خرید قرار داده “واقعی بار بر ضد تراست مجریان” برای اثبات که آنها ضد رقابتی آقای Melamed گفت. علاوه بر این برخی از معاملات که در دیدار با ارزش آستانه—که دارای متنوع در طول دهه گذشته—هنوز هم می تواند فرار مرور زمان تحت قوانین FTC مقامات گفت.

FTC نیز دنبال می پردازد که آیا شامل تمام عیار تصاحب. که شامل بررسی پتانسیل رقابتی اثرات اقلیت سرمایه گذاری و همچنین به عنوان داده جمع آوری و صدور مجوز ترتیبات.

آژانس اقدام نشان دهنده نگرانی رو به رشد در واشنگتن و در سراسر جهان است که برخی از ایالات متحده شرکت های فن آوری بزرگ شده اند بسیار بزرگ و قدرتمند است که آنها در حال خاموش کردن رقابت در راه های مختلف و ضرر مصرف کنندگان است. برای مثال وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه به طور کلی وکیل شده اند و به دنبال تسلط گوگل از آگهی های فن بازارها است.

مربوط تصویری

وزارت دادگستری در حال بررسی است ایالات متحده بزرگترین شرکت فنی برای گفته های انحصاری رفتار است. حدود 20 سال پیش یک مورد مشابه را تهدید به بی ثبات کردن مایکروسافت. وال استریت ژورنال توضیح می دهد.

سناتور. ریچارد بلومنتال (D. Conn.), یک منتقد از شرکت های فن آوری گفت: استقبال از او FTC مطالعه اما هشدار داد که “این هیچ جایگزینی برای عمل است.”

“روشن شده است برای یک دهه است که فناوری بزرگ است خفقان نوآوری از طریق آن گرفتن و کشتن تاکتیک و نامحدود بازار تسلط” او در بیانیه ای گفت. “هر زمان که, گوگل, آمازون, اپل, و Facebook به دست آوردن آخرین برش لبه هوش مصنوعی, راه اندازی دستگاه پوشیدنی نوآورانه و یا در حال ظهور شبکه های اجتماعی آنها برگشت ناپذیر اسکواش نسل دیگری از رمان رقبا است که می تواند به نفع مصرف کنندگان و تقویت ملت ما پیشرفت فن آوری.”

شنی دیده از بنیانگذاران و مدیر عامل افق شرکای یک بوتیک تکنولوژی ادغام و خرید شرکت گفت: بسیاری از معاملات مسجل توسط پنج شرکت های فن آوری به احتمال زیاد کاهش یافت و به زیر FTC در آستانه بررسی و در بسیاری از موارد هدف این بود که به خرید تکنولوژی یا مهندسی کارکنان به جای مستقل کسب و کار است که می تواند شکوفا مانند یوتیوب و یا واتساپ.

بسیاری از معاملات اخیر توسط Facebook و دیگر غول تکنولوژی شده است در هوش مصنوعی منطقه ای که در آن شرکت های فن آوری در حال افزایش سرمایه گذاری خود را.

این چه اخبار جلسه در صندوق پستی خود را

آنچه را از اخبار روزانه هضم روز, مهم ترین اخبار, به تماشای, به صندوق پستی خود تحویل. ثبت نام.

آقای Kory گفت: آن را سخت برای دیدن یک دادگاه حقوق بشر اروپا در برابر عمده شرکت های فن آوری خوراکی های کوچک و اثبات نشده کسب و کار به طوری که آنها می توانید استخدام مهندسین به خوبی versed در تکنولوژی برش لبه. “این قلمرو ناشناخته می کنم شما بیش از حد بسیاری از مردم هوشمند در شرکت خود را.'”

موشکافی از واشنگتن در حال حاضر مجبور است تغییرات در دره سیلیکون می کند و کسب و کار.

در Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ با تشکیل یک تیم قابل ملاحظه در شرکت به منظور توسعه ده ها تن از برنامه های جدید, زیرا او با اعتماد به نفس اجتماعی-رسانه های غول پیکر می تواند قابل حصول ریسکی در کوتاه مدت با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

این شرکت قبلا تا به حال موفقیت های بزرگ در توربو شارژر رشد آن طریق به موقع خریداری از رقبا از جمله Instagram برای حدود $1 میلیارد و واتساپ برای 22 میلیارد دلار.

در الفبای درآمد گزارش هفته گذشته مدیر عامل شرکت سوندار پیچای راننده سرشونو تکون دادن نسبت به divestitures برخی از کنگلومرا را دور افتاده اسلحه گفته او انتظار می رود آنها را در خارج سرمایه گذاران.

در علاوه بر این به نقد و ممکن است آنتی تراست نگرانی های مربوط به برخی از عمده شرکت FTC گفت: در اوایل سال 2019 است که آن را ایجاد یک نیروی کار به بررسی پتانسیل نقض ضد تراست در سراسر صنعت فن آوری.

FTC شده است به خصوص با تمرکز بر ادغام است که در حال حاضر تصویب شده توسط دولت است. که دوباره معاینه می تواند در نهایت منجر FTC سعی کنید برای باز کردن معاملات است که در آن می یابد و با داشتن اثرات ضد رقابتی در حال حاضر مقامات گفته اند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه عواملی آیا شما فکر می کنم FTC باید در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری اگر یک شرکت با تکنولوژی تبدیل شده است ضد رقابتی? پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به John D. مک کینون در john.mckinnon@wsj.com و Deepa Seetharaman در Deepa.Seetharaman@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
جو سیمونز رئیس کمیسیون تجارت فدرال. یک عنوان همراه با یک عکس در نسخه قبلی این مقاله به اشتباه املای نام خانوادگی خود را سیمون. همچنین FTC کمیسیون کریستین S. Wilson است که یک جمهوری خواه است. نسخه قبلی این مقاله misidentified او به عنوان یک دموکرات است.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو