FTC با توجه به خلع بالا Facebook مدیران در ضد تراست پروب

مارک زوکربرگ مدیر اجرایی Facebook.

عکس: Al Drago/مهر نیوز

کمیسیون تجارت فدرال است که با توجه به مصرف سوگند شهادت از Facebook, Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ و افسر ارشد عامل شریل سندبرگ به عنوان بخشی از آن yearlong پروب به اینکه اجتماعی-رسانه های غول پیکر درگیر است در غیر قانونی انحصاری شیوه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

بالا Facebook مقامات در حال آماده سازی به صورت بالقوه و رسوبات و برخی نگران هستند در مورد امکان یک فرد آشنا با این موضوع گفت. این شرکت در حال حاضر اکثر بلافاصله برنامه ریزی برای آقای زوکربرگ را برنامه ریزی شده در جولای 27, ظاهر, قبل از خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی که در آن او و دیگر بالا tech مدیران به شمار می رود گریل شده توسط قانونگذاران.

زمانی که FTC مقامات اعلام کرد که چند میلیارد دلاری حریم خصوصی توافق با Facebook در سال گذشته آنها اذعان کرد که آنها تا به حال شناور امکان خلع آقای زوکربرگ به عنوان یکی از راه های استخراج بزرگتر حل و فصل از این شرکت است.

یک FTC سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

یک Facebook گفت: این شرکت همچنان به نشان دادن به سازمان های اجرای آن “نوآوری فراهم می کند گزینه های بیشتر برای مصرف کنندگان است.” سخنگوی اضافه شده که در Facebook به نظر می رسد به جلو به اشتراک گذاری نظرات خود را در مورد چشم انداز رقابتی در کنار دیگر رهبران فناوری در اواخر این ماه در کنگره شنوایی.

Facebook یکی از تعداد انگشت شماری از تکنولوژی غول در دولت تیررس نگرانی در آنها بیش از حد قدرتمند هستند و خفه کردن رقابت.

Facebook متعلق به سیستم عامل از جمله Instagram و واتساپ بیش از 2.5 میلیارد کاربر در سراسر جهان است و این شرکت به عنوان یکی از معدود غالب بازیکنان در آمریکا تبلیغات دیجیتال در بازار است.

FTC شده است بررسی این که آیا Facebook مشغول است در غیر قانونی انحصاری شیوه از جمله این که آیا آن را به حال یک استراتژی از خرید تا رقبای بالقوه برای هدف از عنوان کردن آینده تهدیدات رقابتی.

وزارت دادگستری نیز است که مصرف گسترده ای در نگاه غالب سیستم عامل آنلاین بیش از ضد تراست نگرانی ایجاد اصطکاک بین دو سازمان وال استریت ژورنال گزارش کرده است. اما گروه در حال حاضر بیشتر متمرکز شده است در الفبای Inc. ‘s, گوگل, از افراد آشنا با این موضوع گفت. این مجله در گزارش ممکن است که DOJ آماده شد به شکایت گوگل به عنوان به زودی به عنوان این تابستان.

بیشتر دولت به طور کلی وکیل نیز در حال بررسی Facebook ممکن است نقض ضد تراست. در حالی که ایالات متحده در ارتباط با خود فدرال همتایان آنها در حال اجرا یک مشترک را آغاز کرد.

ضد تراست تحقیقات مربوط به رفتار غالب شرکت می تواند پیچیده و در حال حرکت آهسته اما ضد تراست مقامات روبرو هستند فشار زمان به خصوص با انتخابات بلندی در ماه نوامبر. اگر پروب کشیدن در گذشته و سپس آنها می تواند تا پایان در حال اجرا توسط مختلف سیاسی رهبری است.

Facebook شبیه به دیگر شرکت های بزرگ در گذشته تلاش کرده است به حل و فصل نگرانی دولت بدون دادخواهی یکی از افراد آشنا با این موضوع گفت.

وجود دارد هیچ فعال در حل و فصل مذاکرات با FTC در ضد تراست مسائل در حال حاضر فرد اضافه شده است.

(بیشتر به آمده)

نوشتن به برنت کندال در [email protected] و امیلی گلیزر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net