ناکامی ساخت برای کسانی که هنوز هم در انتظار محرک چک

رئیس جمهور تهمت علائم کروناویروس محرک بسته امداد در 27 مارس ،

عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

واشنگتن—اکثر آمریکایی ها دریافت کرده اند خود محرک پولی اما میلیون ها نفر هنوز در انتظار به عنوان یک understaffed IRS ادعا با پرداخت های الکترونیکی تندرست و مالیات دهندگان griping در مورد مشکلات با استفاده از وب سایت آژانس.

افرادی که بسته شده, پیر حساب های بانکی و یا استفاده از مالیات-آماده سازی شرکت ها مشکل تعیین زمانی که آنها را وادار به پرداخت 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک است. دیگران مبارزه با پیام های خطا در سرویس درآمد داخلی سایت.

“هنگامی که شما فکر می کنم شما در حال گرفتن پول و شما نمی, شما نیاز به آن را بدتر” گفت: لری Carstensen از Pipestone, Minn., که نبوده است قادر به کشف کردن که چگونه پرداخت در حال آمدن است.

دولت در حال حاضر فرستاده بیشتر از $292 میلیارد دلار در برنامه مصوب کنگره در اواخر ماه مارس برای کمک به آمریکایی ها آب و هوا coronavirus ناشی از رکود اقتصادی.

مربوط تصویری

برنامه ای برای بازگشایی برخی از غیر ضروری کسب و کار در گرجستان در صورت شک و تردید معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید coronavirus اپیدمی می تواند “تا حد زیادی در گذشته” در ماه ژوئن و مرگ و میر در ایالات متحده در خانه های سالمندان بالای 10,000. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: الیاس Nouvelage/ایسنا

آمریکایی ها با لینک مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات در فایل در IRS کردم پول خود را اول است. بیش از 80 میلیون سپرده جمعا به مبلغ 147 میلیارد آمار حساب های بانکی در هفته گذشته هر چند وزارت خزانه داری داده ها نشان می دهد که بیش از $2.6 میلیارد برگردانده شده است پس به احتمال زیاد به دلیل پرداخت منعکس زمانی که آنها ضربه نادرست و یا حساب های بسته شده.

Filers مالیاتی که لازم نیست مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات در IRS را دریافت چک از طریق پست برای آنها. دسته اول از بیش از پنج میلیون چک در جریان بوده است در حال حاضر با توجه به خزانه است.

یک نمونه محرک را بررسی کنید.

عکس: سرویس مخفی ایالات متحده

بیشتر تکه های بزرگ خواهد شد به زودی. امنیت اجتماعی گیرندگان که نمی فایل اظهارنامه مالیاتی باید پول خود را دریافت آوریل 29. افرادی که به مکمل درآمد امنیت منافع و مزایای جانبازان اما اصلا فایل اظهارنامه مالیاتی باید به آنان در اوایل ممکن است.

بقیه را دریبل کردن به عنوان چک از طریق پست و بیش از چند ماه آینده مگر اینکه مردم می توانند با موفقیت به روز رسانی خود را مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات.

“من باید به IRS اعتباری گفت:” چی چی وو کارکنان وکیل در ملی حقوق مصرف کنندگان مرکز غیر انتفاعی مصرف کننده-وکالت ، “آنها فرستاده 80 میلیون مستقيم سپرده است.”

“آنها چند اشتباه که هنوز هم بسیاری از مردم گفت:” خانم وو. اما “آنها مزمن کمبود بودجه روبرو شده و understaffed.”

IRS به دنبال تعادل سرعت و دقت. آن هم در spigots بسیار سریع تر از آن را در سال 2008 آخرین بار دولت ساخته شده مشابه پرداخت.

سپس آژانس مراکز تماس آب گرفتگی شد با سوالات. در حال حاضر آنها بسته به دلیل شیوع کروناویروس. ایمیل به IRS است تا ستون در تریلر به دلیل ساختمان های در حال تعطیل و ادارات پست کمبود فضا.

تلاش قبلی برای شبیه سازی یک آنفولانزای همه گیر موفق به ضبط دامنه این چالش در حال حاضر رو به آژانس گفت: داگلاس o’donnell که مسئول نظارت بر کسب و کارهای بزرگ برای IRS.

“تصورات ما در ورزش ما نیست رسیدن به برخی از آنچه ما اجرا به او گفت:” این هفته در یک KPMG دفتر پخش.

است که فشار بر IRS سایت. در طول هفته پایان مارس 17 IRS سایت تا به حال 748 میلیون بازدیدکننده داشته است تا 77% از هفته معادل سال گذشته است. که بیش از دو بازدیدکننده داشته است در هر آمریکایی است. این سازمان می گوید بیش از یک میلیون نفر از مردم خود را به روز کرده اطلاعات حساب بانکی اما این سایت که تولید پیام های خطا برای بسیاری از مردم است. کسانی که می توانید با استفاده از این سایت گاهی اوقات پیدا کردن که پول را به حساب بانکی با یک چهار نهایی رقم که آنها هم به رسمیت نمی شناسد و یا که مسابقات خود را به شماره امنیت اجتماعی.

برخی ممکن است دیده پرداخت شد که کوچکتر از حد انتظار پس از هانه برای قبل بدهی. دیگران در حال گرفتن کمتر از آنها فکر می کردند یا دیدن پول به بستگان متوفی.

چالش های حاد شده اند برای بسیاری از مردم که فایل به طور منظم اظهارنامه مالیاتی از طریق شرکت های مانند H&R Block , Inc. و Intuit, Inc., ساز محبوب TurboTax نرم افزار.

در بسیاری از موارد کسانی که مالیات خود را به طور منظم بازپرداخت مالیات بر کارت پرداخت با پول رفتن اول به هزینه های شارژ توسط مالیات-آماده سازی شرکت.

اما برخی از این یک بار محرک پرداخت شد به اشتباه فرستاده شده به طور موقت حساب های بانکی راه اندازی برای دریافت بازپرداخت مالیات به جای به گیرنده نهایی حساب بانکی که در آن قرار بود برای رفتن.

که آنچه اتفاق افتاده است به Tricia Roseberry از Curwensville Pa. که در زمینه مالیات از طریق H&R بلوک در سال 2018 و دریافت بازپرداخت آن پس این شرکت زمرد کارت.

“زمانی که پول نقد بود همه رفته اند من از دفع کارت من. من آن را قطع کنید فکر نمی کنم نیاز دوباره آن را,” او گفت:.

در حال حاضر زمانی که او چک IRS سایت او می تواند بگوید که او را پرداخت رفت و به یک حساب که نیست مال انزن. او مطمئن نیست که آن را به او به 2000 دلار در صورتحساب برق از زمستان و او نمی تواند رسیدن به هر کسی در H&R Block.

“همه چیز تنگ است به اندازه کافی برای شروع با” خانم Roseberry گفت. “شما یک نور کمی وجود دارد زمانی که آنها اعلام کرد همه این مسائل اما این شعله به سرعت خاموش می شود با واقعیت است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

محرک پرداخت باید به جای حق اگر مالیات preparers تا به حال وارد کردن اطلاعات به درستی با توجه به IRS.

“سهم ما از مشتریان ما نا امیدی است که بسیاری از آنها هنوز موفق به دریافت این مقدار مورد نیاز پرداخت با توجه به IRS گیری” H&R بلوک در بیانیه ای گفت. “ما به طور جدی با IRS به دریافت محرک های پرداخت و ارسال به طور مستقیم به حساب مشتری.”

در اکثر موارد این افراد پس از دریافت چک از بانک ها ارسال پرداخت به دولت است. IRS می گوید آن را ثابت کرده است یک وب سایت ارور میده که اشتباه نشان دادن برخی از مردم که پول خود را به حال redeposited در همان اشتباه حساب های بانکی.

دیگر سایت ناکامی باقی می ماند از جمله عمومی “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” پیام و مشکل با سوال امنیتی حتی در هنگام ورود اطلاعات صحیح. یکی دیگر از مشکل تکراری: افرادی که نمی مدیون پول در سال های اخیر خود را در اظهارنامه مالیاتی, اما همچنین نمی توانید به بازپرداخت کردم پیام خطا زمانی که آنها سعی به وارد کردن صفر در فضا برای دسترسی به سایت IRS.

“این فقط سوزش از چیزهایی که کار نمی کند مثل شما فکر می کنم آنها باید گفت: لایحه فیتزپاتریک یک بازنشسته در لانگ بیچ کالیفرنیا.

لطفا شامل اطلاعات حساب خود را در پاسخ.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. مجله نمی خواهد با استفاده از پاسخ های خود را در یک مقاله در این موضوع مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>