پس از ماندن در خانه به مدت دو ماه تحت سخت مستند مردم در ووهان چین در حال حاضر قادر به بازگشت به زندگی عادی است. Coronavirus تهدید کاسته است. در عین حال برای بسیاری از بحران است و آنها را مجبور به کشف جدید هنجارهای آنهایی که با دوام تر از پول و یا به دنبال تفریح است. با توجه به چینی مطبوعات این پیام از یک شهروند معمولی است: “ما باید گرامی هر روز و هر کس ما را دوست دارم.”

ووهان شد منبع جهانی COVID-19 سلامت در اورژانس و در حال حاضر آن را آغاز کرده است به فاش کردن درس های عملی. یکی این است که مردم دچار چه که بزرگترین جرم مشکلات پس از جنگ جهانی دوم می reorient زندگی خود به دنبال چه پایدار و چه تضمین هماهنگی بیش از ترس.

که جست و البته جهانی است بخشی از زندگی روزمره شده است اما شتاب توسط یک فاجعه طبیعی در تاریخ همتراز با سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. بی سابقه اقتصادی و فرهنگی شوک آوردن قوی قدردانی و احترام به آنچه که اغلب برای اعطا گرفته: شجاعت تحویل فرد سعی و کوشش از یک فروشگاه مواد غذایی کارمند و یا قربانی کردن سلامت کارگران و دیگر اولین پاسخ به بحران است.

فرمانداران تعیین کننده هستند که کسب و کار “ضروری” و می تواند باز بماند. بیشتر مردم نگران هستند کسانی که بیشتر در معرض این ویروس مانند افرادی که بی خانمان ها در خانه و یا در زندان.

این میل به آغوش ابدی نیز نقش در سیاست از تصمیمات دولت است. در 2 تریلیون دلار بسته طراحی شده برای به حداقل رساندن ضرر و زیان کار و ورشکستگی در ایالات متحده, واشنگتن در حال مبارزه با چالش های اخلاقی. که شایستگی نجات و یا صرفا یک وام ؟ می تواند نجات پول استفاده می شود به مطبوعات اهداف دیگر مانند وادار کردن شرکت ها به سبز و یا باریک شدن شکاف ثروت? آیا واقعا انتخاب بین صرفه جویی در زندگی و بازگشایی اقتصاد ؟

در این شرایط جنگاوری بزرگ الک را از ارزش ها است که انتظار می رود. این اغلب منجر به شیوه های پایدار مانند یک عشق بزرگتر برای خانواده و دوستان و یا آگاهی است که طیف وسیعی از سرگرمی – تفریح, سفر, ورزش, قمار – قرار داده می شود و یا حذف شود. مردم احساس عمیق تر در حسرت اولویت های که تحمل است.

پس از پایان بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل چه ممکن است به یاد ماندنی ترین تصویر از این روز ؟ آن را احتمالا نمی خواهد ویدئوها از مبارزه مردم برای خرید stashes از کاغذ توالت. در عوض اگر روح در ووهان است که هر راهنمای آن خواهد شد عکس از مردم ایتالیا آواز خواندن و نواختن موسیقی خود را از بالکن یادآوری خود را از چه چیزی درست است و دوست داشتنی در همسایگی اتصالات. چنین یادآوری بالاتر هنجارهای زندگی است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de