از چشم انداز به عینک اپتیک از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند

با توجه به بین المللی اخیر رای گیری و هند با آن 1.3 میلیارد نفر است که یکی از معدود کشورهای جهان است که در آن دیدگاه های مثبت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر ارزیابی منفی.

هرگز به ذهن است که در آن می ایستد در مرکز دولت خود را در اقیانوس هند و آرام چشم انداز استراتژیک برای مقابله با افزایش چین در سراسر آسیا. یا که در سطح دیپلماتیک و همکاری های دفاعی بین دو کشور دموکراسی است و نزدیک است که از دیگر کلید غیر عضو ناتو.

چه فریبنده است یک رئیس جمهور به شدت بی تاب از راه دور سفر در خارج از کشور برای دیدار هفته آینده ممکن است فقط وعده کثیری از خوبی wishers همراه خود را در مسیر کاروان موتوری و بالیوود-شایسته رویداد با نارندرا نخست وزیر در یک استادیوم 100000 تشویق طرفداران.

در عین حال بسیاری از تحلیلگران منطقه ای می گویند رئیس جمهور دیدار در هسته آن است و در مورد جامد گام های بلندی در ایالات متحده-هند ارتباط گرفته بیش از دهه گذشته است. “این سفر واقعا در مورد تداوم می گوید:” بروس ریدل سابق سیا جنوب آسیا تحلیلگر و در حال حاضر عضو ارشد بروکینگز. وجود دارد “بسیار قوی اجماع دو حزبی در واشنگتن که هند واقعا یک شریک استراتژیک.”

واشنگتن

تقریبا هر اندازه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش هند در سلسله مراتب آمریکا روابط استراتژیک به یک سطح پیش بینی اما هرگز دست آمده تحت اخیر دولت.

در آستانه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در هفته آینده جنوب کشور آسیایی می ایستد در مرکز دولت خود را در اقیانوس هند و آرام چشم انداز استراتژیک برای حفاری آمریکا نفوذ و مقابله با افزایش چین در سراسر آسیا.

تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده پیوست و با هند شروع به ساختن زیرساخت های توسعه جایگزین برای چین کمربند و جاده ابتکار برای پررونق آسیا است. دیپلماتیک و همکاری های دفاعی بین دو کشور دموکراسی پیشرفته است به یک سطح نزدیک است که از دیگر کلید غیر عضو ناتو.

شاید لذت بخش ترین را به هند و ایالات متحده دیگر می بیند رابطه در درجه اول از طریق لنز از هند و پاکستان و رویارویی است.

“یک زمان وجود دارد که پاکستان دیدار خواهد شده اند به صورت خودکار بخشی” از هر رهبر آمریکا را در سفر به هند می گوید: جف اسمیت و جنوب آسیا و محقق در میراث بنیاد مطالعات انجام شده در مرکز در واشنگتن است. آقای تهمت سفر به هند تنها با هیچ واکنشی پاکستان توقف “یک نشانه ایم de-hyphenated ارتباط است.”

هنوز هیچ یک از که ممکن است مرکزی دلیل یک رئیس جمهور به شدت بی تاب از راه دور خارج از کشور سفر را یک سفر به هند یکشنبه آغاز خواهد شد که او را در هوا تقریبا زمان زیادی را به عنوان بر روی زمین است.

بزرگ اپتیک

به جای این شومن در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به ترغیب شده توسط برنامه های بالیوود-شایسته رویداد با نارندرا نخست وزیر هند در یک استادیوم 100000 تشویق طرفداران – بزرگتر تا کنون بیش از هر رئیس جمهور اخیر “نگه داشتن امریکا بزرگ” تظاهرات.

اضافه کردن به که وعده یک مسیر کاروان موتوری به انتظارنشسته بودند با 7 میلیون تکان دادن به خوبی wishers – آقای ترامپ نگه می دارد و تکرار آن 7 میلیون رقم در حیرت اگر چه روشن نیست که دقیقا همان جایی که آن را از آمد – و آن را آشکار می شود که چرا رئیس جمهور این است که ساخت هند خود را ویترین سفر خارجی از یک سال و در غیر این صورت تا حد زیادی اختصاص داده شده به خود را از انتخاب مجدد مبارزه است.

در واقع هند با 1.3 میلیارد نفر است که یکی از معدود کشورهای جهان – اسرائیل ممکن است دیگر – که در آن دیدگاه های مثبت آقای تهمت سنگین تر بودن از ارزیابی منفی با توجه به بین المللی اخیر رای گیری.

که همراه با جوشان دریافت که بازدید از هند رهبر و میزبان خود دریافت شده از هزاران نفر از آمریکایی های هندی تبار در سال گذشته “پرونده مودی!” تجمع در هوستون به نظر می رسد که متقاعد آقای ترامپ که هند خواهد بود نوع خود را از محل.

“نخست وزیر مودی تلاش بیشتری در بزرگ اپتیک می گوید:” Tanvi مادان مدیر موسسه بروکینگز هند پروژه در واشنگتن است. “او می خواهید تا مطمئن شوید که رئیس جمهور تهمت و آنها را به عنوان معاملاتي احساس می کند مانند او چیزی” از سفر او می افزاید.

نشان دادن رئیس جمهور آمریکا, عشق است که هیچ چیز جدید برای هند, خانم مادان یادداشت ها. او می گوید: رئیس جمهور دوایت آیزنهاور صحبت به ازدحام از یک و نیم میلیون نفر در طول سفر خود در سال 1959 و این که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی دوست داشتم بین المللی دریافت کرده بود با شوق و ذوق در سال 2006.

سفر “است که در مورد تداوم”

هنوز هم او می گوید: وجود خواهد داشت نه 7 میلیون نفر پوشش خیابان برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “اما وجود خواهد داشت بسیاری” و سرخپوستان هستند و اعتماد به نفس است که “اگر وجود دارد بسیاری از مردم رئیس جمهور خوشحال خواهد شد.”

در عین حال حتی اگر آمریکا به غذای آماده است که از یک عینک rivaling هر چیزی در هند تا کنون برای یک رئیس جمهور ایالات متحده بسیاری از تحلیلگران منطقه ای می گویند این دیدار در هسته آن است و در مورد جامد گام های بلندی در ایالات متحده-هند رابطه گرفته شده در طول دهه گذشته به طور خاص است.

“این سفر واقعا در مورد تداوم می گوید:” بروس ریدل سابق سیا جنوب آسیا تحلیلگر و کارشناس مبارزه با تروریسم و در حال حاضر عضو ارشد بروکینگز. پس از رئیس جمهور بیل کلینتون در سفر خود به هند در سال 2000 او می گوید: “شده است وجود دارد بسیار قوی اجماع دو حزبی در واشنگتن که هند واقعا یک شریک استراتژیک.”

Amit دیو/ایسنا

امنیت مرزی نیروی سربازان سوار گذشته بیلبورد تصاویر از نارندرا نخست وزیر, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump آنها به عنوان بخشی از یک تمرین برای نشان دادن راه جلوتر از آقای تهمت دیدار در احمدآباد هند, Feb. 21, 2020.

یک سفر هند در حال حاضر ممکن است باید برای یک رئیس جمهور آمریکا آقای ریدل می گوید اما او تأکید می کند که اگر رابطه افزایش یافته است در اهمیت استراتژیک “این واقعا دلیل است که موسسات در هر دو طرف – به ویژه نظامی و اطلاعاتی – آمده اند به ارزش ارتباط است.”

این بدان معنا نیست که همه صاف قایقرانی برای دو کشور.

تجارت و مسائل شهروندی

شکوه یک لیست از تنش است که تجارت دو جانبه و دو کشور’ ناتوانی در رسیدن به یک معامله تجاری در زمان آقای تهمت مراجعه کنید. میراث آقای اسمیت می گوید او “رک و پوست کنده تعجب” است که مذاکره کنندگان موفق به ارائه یک معامله است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای مودی می تواند نشانه ای در دهلی نو. اما او اشاره می کند که هر دو طرف به تازگی گرفته شده برای متهم دیگر از “حرکت هدف پست” برای یک تجارت توافق.

خیره مسائل در مذاکرات تجاری طیف وسیعی از تجارت الکترونیکی قوانین و مقررات به باز کردن بازار برای محصولات خاص از جمله تجهیزات پزشکی و بادام.

دیگر امتیاز از مشاجره عبارتند از هند خرید تجهیزات نظامی از آن سنتی تامین کننده روسیه – اگر چه هند به طور فزاینده ای تبدیل به آمریکا و خرید برخی از $17 میلیارد دلار در آمریکا تجهیزات نظامی از سال 2007. در طول این سفر دو کشور خواهد ترومپت امضای برخی قراردادهای جدید از جمله هند خرید $2.6 میلیارد دلار در Seahawk هلیکوپتر.

بیشتر به طور گسترده وجود دارد و نگرانی رو به رشد در برخی بخش ها از طرف ایالات متحده بیش از آنچه که دیده می شود به عنوان هند را تبدیل به دور از آن سکولار و کثرت گرا اصول بنیادی تحت ملی هندو مودی.

آقای ترامپ بازدید خواهد کرد هند هنوز پاره های عبور در ماه دسامبر گذشته از یک قانون تابعیت به طور گسترده ای به عنوان “ضد اسلامی” به دلیل آن را ایجاد یک مسیر به شهروندی برای پناهندگان از همه اقلیت های مذهبی به جز مسلمانان – که در حدود 14 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند هند دومین گروه مذهبی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به احتمال زیاد به تگرگ هند دموکراتیک و کثرت گرا سنت در سخنرانی خود برخی از کارشناسان می گویند هر چند آقای ریدل می گوید هیچ کس نباید انتظار رئیس جمهور به upbraid آقای مودی برای “Islamophobic” قوانین رئیس جمهور داده اقدامات خود از جمله ممنوعیت سفر که به عنوان ضد اسلام است.

افغانستان حواس پرتی?

دیگر “فیل در اتاق” در غیر این صورت زرق و برق دار و احساس خوب سفر منطقه ای تحلیلگران می گویند شامل چین و افغانستان است.

سرخپوستان ناراضی هستند که برگ برنده دولت به نظر می رسد به فراهم پاکستان یک “kingmaker نقش” در پیشبرد مذاکرات میان آمریکا و طالبان که در حال رفتن به سمت یک توافق صلح میان دو طرف تا پایان ماه.

در واقع برخی از پتانسیل برای قریب الوقوع ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله سرقت تندر از آقای تهمت هند مراجعه کنید. هفت روز توقف خشونت در افغانستان پیشرو به مقابله و زنجان شروع به امشب.

“اگر یک معامله واقعا به امضا تهمت را بسیار می خواهم در تصویر” آقای ریدل می گوید. “او بسیار می خواهد برای بررسی جعبه پس از انجام چیزی در مورد جنگ های بی پایان.”

با این حال رئیس جمهور آمریکا با شرکت در یک امضای با طالبان خواهد بود “بسیار خطرناک” آقای ریدل می گوید: با توجه نه تنها همه چیز را که می تواند به اشتباه با یک توافقنامه صلح در ماه های آینده, اما همچنین با توجه به بسیار تازه حافظه بسیاری از آمریکایی ها از ایالات متحده خدمات عضو مرگ و میر مرتکب توسط طالبان.

هنوز “این نوع از خطر [رئیس جمهور] ادویه مصرف” آقای ریدل می گوید. و او طول می کشد از مکالمات اخیر با وزارت امور خارجه و دیگر مقام مخاطبین این نکته که “انتخابات ریاست جمهوری کنار سفر به افغانستان فقط ممکن است رخ دهد.”

“وقتی که من از همه آنها می گویند پاکستان متوقف است و بسیار بعید است” او می گوید. “اما زمانی که من بپرسید در مورد افغانستان همه آنها را نادیده بگیرید.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im